Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

QUOTE(rena @ 2006 07 16, 19:08)
Oi dainike tai superine thumbup.gif kaip ir tema thumbup.gif  ir multikas labai jau ciotkas mirksiukas.gif
irnesakyk.gif as juk vyrui ir daug ko nesakau. Nesu jau as tokia kavaila, kad jam cia viska sakyciau. O ji cia abejoju ar teisybe parasys, juk zino kad tu cia uzklysti gali mirksiukas.gif


tai ji zino ir taip kad perskaitau ka ji raso bet ji nebijo nieko,jei kokia akimirka bunu asilas ir pasako kad esu asilas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei niurzgu,niurzga isvadina lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kad nera jai ko ir slepti,daznai ji man viska issako kas guli ant sirdies gero ir blogo...aisku tadajauciuosi ne kaip,o jei dar pravirksta is viso.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet ji man labai daznai sako,kad yra laiminga,ir as tuo tikiu...
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:14)
tai ji zino ir taip kad perskaitau ka ji raso bet ji nebijo nieko,jei kokia akimirka bunu asilas ir pasako kad esu asilas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jei niurzgu,niurzga isvadina lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai kad nera jai ko ir slepti,daznai ji man viska issako kas guli ant sirdies gero ir blogo...aisku tadajauciuosi ne kaip,o jei dar pravirksta is viso.. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  bet ji man labai daznai sako,kad  yra laiminga,ir as tuo tikiu...

Na tai gerai kad toks esi. As irgi daug ka isakau, tik maniskiui kazkaip i viena ausi ieina, o pro kita iseina, na zo kazkaip jam mano zodeliai praplaukia lotuliukas.gif nors perlabiausiai skustis negaliu. Nera jis jau toks blogas, bet kartais tai gatava ji i gabalus suplesyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 17:28)
tai sita skyreli reikejo pavadinti PAVEIKTOS PMS'O  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif






Oi, patikekit, kaip baisu ,vyro kritinis amzius doh.gif .Man tai, gal tik PMS.Kuris tesiasi neilgai. 4u.gif Bet, kai tai prasideda vyrui blink.gif tai tiesiog nezinau kada baigsis g.gif Siandien pasikvieciau drauge, o jis vaiksciojo kampais tiesiog neslepdamas savo nepasitenkinimo.Jam pradejo labai nepatikti visos mano drauges ir musu pasisedejimai.Man tiesiog darosi nepatogu pries drauges , na ir jos tai puikiai supranta, kai taip akivaizdziai parodomas nepasitenkinimas.Diedas labai nori, kad as gyvenciau tik juo.Jod raugai man na nelabai, bet as labai kompaniska ir man vienodai sviecia, niekada neparodysiu zmogui, kad jis man nepatinka, jeigu jis atejo pas mus i svecius.Cia man reikia konsultacijos apie vyru KLIMAKSA g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 16, 19:21)
Na tai gerai kad toks esi. As irgi daug ka isakau, tik maniskiui kazkaip i viena ausi ieina, o pro kita iseina, na zo kazkaip jam mano zodeliai praplaukia lotuliukas.gif nors perlabiausiai skustis negaliu. Nera jis jau toks blogas, bet kartais tai gatava ji i gabalus suplesyti mirksiukas.gif


o man ziauru matyt zmona verkiancia ar prislegta...tada pradedu kaltint save kad negaliu jos apsaugot nuo to...
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:14)
bet ji man labai daznai sako,kad  yra laiminga,ir as tuo tikiu...

jei pats cia sm miksti, tikrai esi siuolaikinis, o ne pasenusiu paziuru, kaipo kai kurie vyrai - vos ne darzelis doh.gif

QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:23)
o man ziauru matyt zmona verkiancia ar prislegta...tada pradedu kaltint save kad negaliu jos apsaugot nuo to...

paskutini kart verkiau pries vyra pries pusantru metu. zinau, kad buvo tada sunku ant sirdies, bet jis nesuprato. o as supratau, kad neverta zemintis ir verkti, nes dar gali pagalvoti, kad per daznai. tad verkciau dabar, jei suo ikastu ar svetimas vyras pavadintu "boba" unsure.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:23)
o man ziauru matyt zmona verkiancia ar prislegta...tada pradedu kaltint save kad negaliu jos apsaugot nuo to...

Tai tu pasirodo ir labai jautrus. Na dar parasinek ir pagalvosiu kad tu vyro idealas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 16 liepos 2006 - 18:39
QUOTE(rena @ 2006 07 16, 19:39)
Tai tu pasirodo ir labai jautrus. Na dar parasinek ir pagalvosiu kad tu vyro idealas lotuliukas.gif



ne tai kad jautrus ,bet mylimas zmogus man yra viskas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 16, 19:39)
Tai tu pasirodo ir labai jautrus. Na dar parasinek ir pagalvosiu kad tu vyro idealas lotuliukas.gif

tikriausiai, jei jau raso. drinks_cheers.gif o gal jis serga sm liga g.gif
Atsakyti
sakykit ka norit,jei vyras nejautrus jums blogai,jei jau jautrus irgi blogai..pacios nezinot ko norit...
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:46)
sakykit ka norit,jei vyras nejautrus jums blogai,jei jau jautrus irgi blogai..pacios nezinot ko norit...

man gerai, kai ne per jautrus. na toks, kuris zino, ko nori ir kai kalba neizeidineja. paprastas, kaip ukinyks toks va user posted image kad dusia su cinkeliu turetu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 19:50)
man gerai, kai ne per jautrus. na toks, kuris zino, ko nori ir kai kalba neizeidineja. paprastas, kaip ukinyks toks va user posted image kad dusia su cinkeliu turetu.   bigsmile.gif



nu manau cia neirodynesiu koks esu,pabendrausit su zmona ir susideliosit viska i vietas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 19:53)
nu manau cia neirodynesiu koks esu,pabendrausit su zmona ir susideliosit viska i vietas drinks_cheers.gif

as esu ji blush2.gif
Atsakyti