Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

QUOTE(nice1 @ 2013 08 30, 14:16)


Bet tai kuo jis tuomet jus suzavejo, negi tylejimu? g.gif
Atsakyti
Jei esate su vyrais susiplanave eiti vakarieniauti, tai ir eikite. Nu ir kas, kad jam gali prasideti varzybos, spes,paziures veliau, galu gale yra irasai. Nereikia jiems nuolaidziauti, nes nuo to ir prasideda nebevertinimas.
Atsakyti
QUOTE(lorijana-as @ 2013 08 30, 17:28)
Bet tai kuo jis tuomet jus suzavejo, negi tylejimu?  g.gif


man siaip patinka, kai zmones daug nesneka. as pati nemegstu pliurpti bile ko ir pasakotis zmonems. man patinka jo santurumas. na, bet butent siuo atveju pastebiu, kad net man to jau per daug.
kazkaip is pradziu tas jo santurumas man nekliudavo, bet vat butent dabar jauciuosi truputeli palikta "uz borto". nezinau, gal toks periodas pas mumis dabar. tikiuosi praeis.
Atsakyti
ir mes susipykom, nes žmogus be kompiuterio net pavalgyt nebegali bash.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2013 09 01, 18:00)
Jei esate su vyrais susiplanave eiti vakarieniauti, tai ir eikite. Nu ir kas, kad jam gali prasideti varzybos, spes,paziures veliau, galu gale yra irasai. Nereikia jiems nuolaidziauti, nes nuo to ir prasideda nebevertinimas.

Nesuprantu, kaip galima rastis ūpo eiti su žmogumi kažkur, kai jis nuoširdžiai, visa savo esybe to nenori. Kam man tas surauktas snukis prieš akis?
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2013 09 04, 14:55)
Nesuprantu, kaip galima rastis ūpo eiti su žmogumi kažkur, kai jis nuoširdžiai, visa savo esybe to nenori. Kam man tas surauktas snukis prieš akis?

butent,pritariu,as del to su savo vyru niekur stengiuos neit,net ir visa seima su vaikais,jei biski kas tuoj supyksta,jam kai pamasciau tai geriausia butu eit i lauka su suniu,nes nuo tasko a iki b jis turi eit be jokiu nukrypimu,pvz pasisupti jei vaikai nori,ar smelio dezej pasikapstyti,jis mieliau eina su savo draugais arba pas draugus,tada buna labai patenkintas,koks turetu buti su vaikais,ar su seima
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2013 09 04, 13:55)
Nesuprantu, kaip galima rastis ūpo eiti su žmogumi kažkur, kai jis nuoširdžiai, visa savo esybe to nenori. Kam man tas surauktas snukis prieš akis?


Ar jus tikite, kad vyras visko visada turi visa esybe noreti? lotuliukas.gif

Taip gaunasi, kad ir miegoti (myletis ) po 10 santuokos metu su jais nereikia. lotuliukas.gif kaip jums atrodo, ko jis labiau noretu? zmonos ar stangrios ir sviezios sexywoomen lovoje tam vakarui? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2013 09 05, 23:14)
Ar jus tikite, kad vyras visko visada turi visa esybe noreti? lotuliukas.gif

Taip gaunasi, kad ir miegoti (myletis ) po 10 santuokos metu su jais nereikia.  lotuliukas.gif kaip jums atrodo, ko jis labiau noretu? zmonos ar stangrios ir sviezios sexywoomen lovoje tam vakarui? bigsmile.gif

tai kad šioj vietoj dažniausiai žmonos nenori. ir nesimyli. tada nuo vyro noro jau nebepriklauso, nes jis tiesiog neturi pasirinkimo tarp žmonos ir sexywoman, nes duoda tik sexywoman. o kartais ir jos nėra. biggrin.gif
Papildyta:
kad jau apie tylą prakalbot biggrin.gif nors prieš tai norėjau jau rašyt, kad ypatingai erzinančių dalykų nėr lotuliukas.gif
tikrai labai nervOja ,kai aš supykstu, išsišneku, išsilieju, nu o jis tyyyyyyli. taip va tiesiog tyli ir viskas. pasakytų kąnors, tai ne. bet gal ir gera taktika, greit baigiasi mano monologai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2013 09 05, 23:14)
Ar jus tikite, kad vyras visko visada turi visa esybe noreti? lotuliukas.gif

Taip gaunasi, kad ir miegoti (myletis ) po 10 santuokos metu su jais nereikia.  lotuliukas.gif kaip jums atrodo, ko jis labiau noretu? zmonos ar stangrios ir sviezios sexywoomen lovoje tam vakarui? bigsmile.gif

bet tas tinka ir moterims,kuri gi nenoretu svelnaus ir stangraus sexybojaus? ka? vietoj atsibodusio ir pilvoto vyro
Atsakyti
QUOTE(Daivisima @ 2013 09 04, 13:10)
ir mes susipykom, nes žmogus be kompiuterio net pavalgyt nebegali  bash.gif

lotuliukas.gif štai kokia priklausomybė
Atsakyti
QUOTE(Gabis19 @ 2013 03 03, 20:11)
labas , 4u.gif
skaičiau visa tema nuo pradžiu ir pagaliau supratau kodel vyrai išeina pas kitas
ogi todel kad moterys laksto iš paskos , pusrytukai , pietukai , vakariene, ir dar nusiplukusios vakare seksiuko duoda , o save užmiršta , kai tuo tarpu vyrai žiuri tv ir žaidžia pc, ,  ir pagaliau moterys susensta , nuvargsta , sau demesio neskiria , niekur neina ir nieko sau neperka , o vyras tuo labiau neperka , tai ka , vyras neivertins vistiek tu pastangu , blizgančiu ngrindu ,,  geriau labiau save mylet , tada ir kiti myles . 4u.gif  '

Nu va radau atsakyma i šiandienos savo klausyma unsure.gif , norejau kaip geriau o gavosi kad pirma karta per vedybu gyvenima išgirdau kad išeina ir skiriames . Nežinau kaip reguot , akmuo ant širdies . Bet dabar mastau jei prašys taikytis ar aš sugebesiu atleisti schmoll.gif
Atsakyti
Nu viskas tiesa pas Gabis19, bet niekaip nesuprantu, kodėl seksas prie buitinių pareigų priskiriamas? biggrin.gif
Atsakyti