Įkraunama...
Įkraunama...

Stiliaus konsultantas

QUOTE(Vai2lka @ 2015 09 25, 15:49)
Pvz kaip cia arba cia



Ojėj, kaip gražu wub.gif Ačiū už patarimus, reiks apeit apatinio trikotažo skyrius.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

dalinuosi savo video apie must-have pirkinius siam sezonui. tikiuosi patiks ir ikveps!

gero ziurejimo :

https://www.youtube....h?v=64kXooadzPU

Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 08 14, 15:48)
Beje, kaip jums butent si Lino namu suknele? Ar dydis per klubus atitinka? Senokai esu nuziurejusi, bet vis nenusivelku pasimatuoti...  blush2.gif


Suknelę pirkau ne Lino namuose, o siūlyklėlėj. Šitas fasonas artimiausia ką pavyko surasti smile.gif

Turiu kitą klausimą. Artėja šventiniai vakarėliai. Mūsų įmonės vakarėlio aprangos kodas " kokteilinis". Turiu pilkas kelnes paaukstintu liemeniu, kazkas panasaus tik mano truputi zemesnis liemuo su kantu ir apacioje atlenktos:
user posted image

Ar tinkama tokia apranga kokteiliniam kodui? Skaiciau, kad kelnes kaip ir ok, bet fasonas toks...??

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 27 lapkričio 2015 - 14:41
http://www.asos.com/...spx?iid=4129048
Panos, pakomentuokit suknele.

Grazi/negrazi, madinga/ne, pirkti/nepirkti?
Atsakyti
QUOTE(Sėlija* @ 2015 12 03, 17:47)
http://www.asos.com/...spx?iid=4129048
Panos, pakomentuokit suknele.

Grazi/negrazi, madinga/ne, pirkti/nepirkti?

Ant modelio tai nelabai kaip krenta - viršutinė dalis dėl siuvinėjimų atrodo daug masyvesnė už sijoninę dalį, kuri atrodo kaip vos ne siaurėjanti. Ryškus V ar net T formos siluetas gaunasi.
Spalva, medžiaga graži, bet pasiuvimas kažkoks deformuojantis. Net ir oversize rūbas turi laikyti šiokią tokią formą smile.gif
Atsakyti
O jei is sonu truputi prigludint prie liemens pas siuveja? be to mano kubai platesni, gal labiau išneš ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sėlija*: 03 gruodžio 2015 - 17:25
QUOTE(Sėlija* @ 2015 12 03, 19:24)
O jei is sonu truputi prigludint prie liemens pas siuveja? be to mano kubai platesni, gal labiau išneš ?


Jei klubai platesni, tai toks visiskai tiesus kirpimas isvis nesiziures (ta prasme, turekite omeny, kad gerai gulinti ale tiesaus sukirpimo suknele is tikruju yra siek tiek A formos, o ne geometriskai tiesi, kaip yra siuo atveju). Ant platesniu klubu sijono linija gali gautis per daug aptempta, tarsi "nusesti", o virsus nei siaip nei taip laisvai maskatuojantis. Cia is patirties su panasaus kirpimo suknele smile.gif
As pati nesicackinciau su persiuvimais, nes neaisku, koks bus rezultatas. Nebent jus butent tokios spalvos ir modelio kazko ieskote ir negaila pinigu smile.gif
Atsakyti
As zinau, kad man bus platoka per visus sonus. nes retai ka randu, kas visiskai tinka. reikes taisyti bet kuriuo atveju. Tai ir galvoju...
Atsakyti
Labai reikia jūsų patarimo sad.gif

Atsakyti
Man tai visai graziai atrodo tos kelnes..busit kitokia, nei visos..
Atsakyti
laba, man čia toks durnokas klausimas iškilo.

Kokius batus derint prie marškinių tipo juodos suknelėS? Medžiaga lengva, bet su bateliais nesinori šoliuot per Kalėdas g.gif o žieminiai ilgaauliai bus durnai g.gif ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2015 12 11, 11:10)
laba, man čia toks durnokas klausimas iškilo.

Kokius batus derint prie marškinių tipo juodos suknelėS? Medžiaga lengva, bet su bateliais nesinori šoliuot per Kalėdas g.gif  o žieminiai ilgaauliai bus durnai g.gif  ką daryt?



Rinkites tarpini varianta batelius iki kauliuko, didelis pasirinkimas cia
Atsakyti