Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Ish cia atsisiust galima.
Atsakyti
gal galit parašyti jei kas žinot iš kur galėčiau parsisiusti programa Microsoft office FrontPage 2003, pas mane kompeMaikrosoft office yra tik kažkodėl tuščia direktorija FrontPage 2003.
Nu kai ja atidarau tenai tuščia ir nėr kaip naudotis o man labai reikia.
Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 20, 19:34)
gal galit parašyti jei kas žinot iš kur galėčiau parsisiusti programa Microsoft office FrontPage 2003, pas mane kompeMaikrosoft office yra tik kažkodėl tuščia direktorija FrontPage 2003.
Nu kai ja atidarau tenai tuščia ir nėr kaip naudotis o man labai reikia.
Ačiu.


Front Page, kaip ir Word, Excel ir kitos programos, yra MS Office programų paketo dalis. Todėl atskirai nieko parsisiųsti ir įdiegti nepavyks. Reikia arba to paties MS Office paketo (kuris pas jus yra įdiegtas) kompakto, arba teks įsigyti kitą ir iš naujo įdiegti visas Office programas, tarp jų ir Front Page.
Atsakyti
Hm, o aš parsisiuntau GIMP'ą iš čia
Nurodžiau bile kokius duomenis (na Europoj biggrin.gif ), viena tik pašto dėžutė su lt trumpiniu buvo. Parsisiuntau, susinstaliavau, o anas man visas komandas lietuviškai rašo. Neturiu nieko prieš lietuvybę, tik nesuprantu iš kur. unsure.gif Windows'ai lyg ir nelietuviški unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 10 21, 09:42)
Hm, o aš parsisiuntau GIMP'ą iš čia
Nurodžiau bile kokius duomenis (na Europoj  biggrin.gif ), viena tik pašto dėžutė su lt trumpiniu buvo. Parsisiuntau, susinstaliavau, o anas man visas komandas lietuviškai rašo. Neturiu nieko prieš lietuvybę, tik nesuprantu iš kur.  unsure.gif Windows'ai lyg ir nelietuviški  unsure.gif


GIMP programa yra dalinai išversta į lietuvių kalbą. Ir visai nesvarbu, ar lietuviški Windows'ai, ar ne, programa bus rodoma tokia kalba, kokia ji buvo sukurta. Yra ir lietuviška GIMP svetainė:

Lietuviška GIMP svetainė
Atsakyti
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 21, 11:52)
Ir visai nesvarbu, ar lietuviški Windows'ai, ar ne, programa bus rodoma tokia kalba, kokia ji buvo sukurta. Yra ir lietuviška GIMP svetainė:

Kaip ten bebuvę labai keista (čia man blush2.gif ) kai įlendi į užsieninius tinklapius ir parsisiunti lietuvišką programą biggrin.gif O aš jau išsigandau, kad mane susekė blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 20, 23:26)
Front Page, kaip ir Word, Excel ir kitos programos, yra MS Office programų paketo dalis. Todėl atskirai nieko parsisiųsti ir įdiegti nepavyks. Reikia arba to paties MS Office paketo (kuris pas jus yra įdiegtas) kompakto, arba teks įsigyti kitą ir iš naujo įdiegti visas Office programas, tarp jų ir Front Page.

Vat ir netiesa schmoll.gif . Yra ir atskirai Front Page 2003 failas, kurį galima instaliuoti. Žinau, kad su Office 2003 instaliaciniu paketu Front Page 2003 tikrai neina. Šitą programėlė eina nebent su Office XP.
Iš kur parsisiųsti šitą programėlę tikrai nežinau, bet ją parsisiųsti galima. Pas mane buvo tas pats variantas, kad turiu Office 2003, bet ten nėra Front Page. Tai aš Front Page instaliavau atskirai.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 22, 15:43)
Tai aš Front Page instaliavau atskirai.

Atskirai, bet gal iš kito paketo, o ne šiap iš kažkur palaidą? rolleyes.gif
Atsakyti
Ligu ir radau iškur parsisiusti VA ČIA tik dabar nežinau katra man reikia siusti kadangi mano Windovsas XP ir dar sulietuvintas.
Šiaip aš ta pirmaji parsisiunčiau bet man meta lentele kad reikia parsisiusti dar ir mMaikrosoft ofisa, tipo manaji dabar nepripažysta.
Ar aš gal ka nesuprantu g.gif ir jei aš darkartaparsisiusiu visa ofisa tai man kompas neišneš, o gal tik kažko papildomai idieks į tapati ka jau turiu.
Atsakyti
QUOTE(vyras_30 @ 2005 10 20, 23:26)
Front Page, kaip ir Word, Excel ir kitos programos, yra MS Office programų paketo dalis. Todėl atskirai nieko parsisiųsti ir įdiegti nepavyks. Reikia arba to paties MS Office paketo (kuris pas jus yra įdiegtas) kompakto, arba teks įsigyti kitą ir iš naujo įdiegti visas Office programas, tarp jų ir Front Page.

Tuomet gaunasi taip kad tas meistras kuris mums viska instaliavo kompe, iki galo neidiegė. Tipo jei nespecas esi o tik savamokslė tai tau niekam nereikia kitu programu kaip tik wordo ir ekselio protest.gif
UCH kaip aš nekenčiu tokiu žmoniu kurie pasikėle ir sprenžia apie žmogu iš savo bokšto pasižiurėje.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 10 22, 16:04)
Atskirai, bet gal iš kito paketo, o ne šiap iš kažkur palaidą?  rolleyes.gif

Tikai ne iš kito paketo, o šiaip iš kažkur ir palaidą.

QUOTE(Ilonėlė @ 2005 10 22, 16:38)
Tuomet gaunasi taip kad tas meistras kuris mums viska instaliavo kompe, iki galo neidiegė. Tipo jei nespecas esi o tik savamokslė tai tau niekam nereikia kitu programu kaip tik wordo ir ekselio protest.gif
UCH kaip aš nekenčiu tokiu žmoniu kurie pasikėle ir sprenžia apie žmogu iš savo bokšto pasižiurėje.

Tas meistras tau viską instaliavau gerai ir iki galo. Tu juk jam nesakei, kad būtų Office'ai būtinai su Front Page? Pas tave tikriausiai Office'ai 2003, todėl ir nėra Front Page, kaip ir pas mane,ten kur turėtų būti yra tuščias katalogas.
Nebeinstaliuok tu ten jokių Office'ų, nes dar žiūrėk, kad kompas nenumirtų. Norint instaliuoti naujus Office'us, kaip tu čia rašai, visų pirma reikia ištrinti senus Office'us, išvalyti registrus ir tada instaliuoti naujus.
Ir ar tu gali parašyti kokie pas tave Windows'ai ir Office'ai?
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 10 22, 22:16)
Tikai ne iš kito paketo, o šiaip iš kažkur ir palaidą.
Tas meistras tau viską instaliavau gerai ir iki galo. Tu juk jam nesakei, kad būtų Office'ai būtinai su Front Page? Pas tave tikriausiai Office'ai 2003, todėl ir nėra Front Page, kaip ir pas mane,ten kur turėtų būti yra tuščias katalogas.
Nebeinstaliuok tu ten jokių Office'ų, nes dar žiūrėk, kad kompas nenumirtų. Norint instaliuoti naujus Office'us, kaip tu čia rašai, visų pirma reikia ištrinti senus Office'us, išvalyti registrus ir tada instaliuoti naujus.
Ir ar tu gali parašyti kokie pas tave Windows'ai ir Office'ai?

Pas mane Windouws xp (lietuviškas) o maikrosoft ofice 2003 4u.gif
Atsakyti