Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštinga meilė (Lo Imperdonable)

QUOTE(hero1ne @ 2015 10 06, 15:32)
Kazkokios biski dabar nobodzios serijos kur per tv eina, bent jau man? Gal kuri zino ar greitu metu nusimato idomesnio veiksmo?biggrin.gif

Kazkodel mane neidomu kai rodo Ana Perla, dailininka ir jos seneli biggrin.gif



Emilijanas ines idomumo. Man ta ana perla irgi nepatinka. Nu visai neidomus personazas...
Atsakyti
As ir pagalvojau, kad gal Emilianas ines idomumo...smile.gif

Uzmeciau aki i wikipedia apie si seriala, tai man idomu negi Emiliana ir Nanciaga nuzudys Virchinija? Pokolkas nelabai suprantu Emiliano role gerietis ar blogietis jis... Ir botelis parasyta, kad paralyzuotas liks, tai net keista man, o gal cia neties?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hero1ne: 07 spalio 2015 - 01:51
QUOTE(hero1ne @ 2015 10 07, 01:47)
As ir pagalvojau, kad gal Emilianas ines idomumo...smile.gif

Uzmeciau aki i wikipedia apie si seriala, tai man idomu negi Emiliana ir Nanciaga nuzudys Virchinija? Pokolkas nelabai suprantu Emiliano role gerietis ar blogietis jis... Ir botelis parasyta, kad paralyzuotas liks, tai net keista man, o gal cia neties?



Tiesa! Bet ten nesamone finale buvo, taip ir nesupratau iki galo ten;)
Atsakyti
Papasakokit, kas finale buvo, idomu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kkamon @ 2015 10 07, 22:11)
Tiesa! Bet ten nesamone finale buvo, taip ir nesupratau iki galo ten;)

Pritariu, kad nesamone is viso finaline serija buvo nesamone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 10 08, 08:22)
Pritariu, kad nesamone is viso finaline serija buvo nesamone  lotuliukas.gif



Man tai ypac nesamone buvo, kai ten visus Zude simta kartu:D kodel ta finala toki durna padare nesuprantu...biggrin.gif nes visas serialas buvo super. Veronika galu ge pastojo ar ne? Jie visada taip apie vaikus snekejo, kad pasigedau to...
Atsakyti
Jau kaip Virchinija erzina tai negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrito @ 2015 10 14, 08:39)
Jau kaip Virchinija erzina tai negaliu  doh.gif



aha biggrin.gif tokia melage sventuole biggrin.gif kad ziauru. O Martinas tiki ja biggrin.gif
Atsakyti
gal kas zinote kaip vadinasi daina, kuri skamba, baigiantis serialui?
Atsakyti
QUOTE(bobcat @ 2015 10 15, 23:57)
gal kas zinote kaip vadinasi daina, kuri skamba, baigiantis serialui?


https://www.youtube....h?v=XCqjPM80KZQ šita? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2015 10 16, 11:43)


Labai graži daina blush2.gif Man tai ir ta Virchinija erzina labai savanaudė jau yra rolleyes.gif O emilianas su nancijaga tai iš viso man juokingai jie ten lotuliukas.gif Tik gaila del Veronikos ir Martino tegu susitaiko grieičiau doh.gif O šiaip įdomu buvo šiandien žiūrėti,ne nemačiau dviejų serijų iš eilės biggrin.gif Galvojau nieko nesuprasiu,bet viską supratau thumbup.gif Man šiaip Ana Perla įdomi gal ir nelabai atskleista jos personažas,bet man patinka tos vietos su seneliu visada prajuokina jis toks senoviškų pažiūrų lotuliukas.gif Gal žinot ar daug dar serijų rodys?
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2015 10 19, 18:28)
Labai graži daina blush2.gif Man tai ir ta Virchinija erzina labai savanaudė jau yra rolleyes.gif O emilianas su nancijaga tai iš viso man juokingai jie ten lotuliukas.gif Tik gaila del Veronikos ir Martino tegu susitaiko grieičiau doh.gif O  šiaip įdomu buvo šiandien žiūrėti,ne nemačiau dviejų serijų iš eilės biggrin.gif Galvojau nieko nesuprasiu,bet viską supratau thumbup.gif Man šiaip Ana Perla įdomi gal ir nelabai atskleista jos personažas,bet man patinka tos vietos su seneliu visada prajuokina jis toks senoviškų pažiūrų lotuliukas.gif Gal žinot ar daug dar serijų rodys?

berodz 121 serija

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 21 spalio 2015 - 08:58