Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštinga meilė (Lo Imperdonable)

QUOTE(erikiuxxx @ 2015 08 30, 17:43)
Vakar smulkiau ziurejau nuo 79 iki 95, nu atsiplesti nuo kompo negalejau iki 4ryto  doh.gif

Naujos minimos aktores dar nera schmoll.gif

Pasidalinkit kur ziurejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2015 08 30, 21:29)
Pasidalinkit kur ziurejot smile.gif

http://www.loimperdo...apitulo-10.html
Atsakyti
O kiek seriju bus sio serijalo gal kas zinot?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 08 30, 22:31)
O kiek seriju bus sio serijalo gal kas zinot?smile.gif


Kažkur apie 120. Telenovelė Meksikoj pasibaigs spalio 4.
Atsakyti
Gaila,kad pasibaigs :/ as jau virs 80 perziurejau serijos.. taip itrauke smile.gif

Ana Brenda pasidalino dviem idomiom nuotraukom instagrame. Visi spelioja ka reiskia tos nuotraukos.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tikrai nuotraukos idomiai atrodo, gal cia su paskutine serija susije? Gal pabaiga bus neiprasta:)
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 08 31, 14:43)
Tikrai nuotraukos idomiai atrodo, gal cia su paskutine serija susije? Gal pabaiga bus neiprasta:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš tai girdėjau,kas Lietuvoje tik 80 serijų šio serialo bus.Šiandien labai laukiu serijos žiūrėsiu ir valgysiu braškinius ledus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2015 09 01, 12:09)
O aš tai girdėjau,kas Lietuvoje tik 80 serijų šio serialo bus.Šiandien labai laukiu serijos žiūrėsiu ir valgysiu braškinius ledus tongue.gif

kodel kazkokia nesamone unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2015 09 01, 12:09)
O aš tai girdėjau,kas Lietuvoje tik 80 serijų šio serialo bus.Šiandien labai laukiu serijos žiūrėsiu ir valgysiu braškinius ledus tongue.gif




Nea nemanau, kad Lietuvoj bus tik 80 seriju, kaip kazkas minejo kad apie 120 seriju turetu but, tai tiek ir rodys:)
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 09 01, 23:07)
Nea nemanau, kad Lietuvoj bus tik 80 seriju, kaip kazkas minejo kad apie 120 seriju turetu but, tai tiek ir rodys:)

As irgi abejoju, kad ne visa telenovele rodytu unsure.gif Kol kas 96 serijos yra Lotynu amerikoje parodytos o pabaiga berods spalio 5d tai dar geras menuo mirksiukas.gif
O del tv3 rodomu seriju, jei kas nematet, praleidot ar dar karta norit pasiziureti, tai vakar uzmaciau kad linkomanijoje deda serijas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai irgi abejoju ar galėtų rodyti trumpiau, nes na nebūtų prasmės smile.gif ir iki galo nežinotumėme kaip viskas baigėsi smile.gif

Na ką vestuvės smile.gif po jų prasidės kerštas smile.gif
Atsakyti