Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo klinika

QUOTE(Smile26 @ 2008 10 25, 11:57)
Sveikutės  4u.gif

Na va vakar pirmą kartą buvau VK smile.gif  Gine patiko, viska paaiskino ir ne per saldi  mirksiukas.gif Kol kas stimuliacijos neskyre, pasidariau kaip kuriuos hormonus ir dabar 2 mėn gersiu kontraceptines, o po to 2mėn reiks sąžiningai atlikinėti namų darbus blush2.gif
Na o jei nepavyks, tuomet seks stimuliacijos. Bet baisiai tikiuosi, kad pavyks  mirksiukas.gif

Gero visom savaitgalio smile.gif

gal gali parasyti kokius gersi kontraceptikus? ax.gif
Atsakyti
Merginos, kuriu vyrai dare spermos tyrima VK, pasakykit, ar reikia is anksto uzsirasineti tam tyrimui net tuo atveju, jei sperma zadame "surinkti" namie ir atvezti patys. Man VK sake, kad reikia uzsiregistruoti is anksto, bet tai tikriausiai tik tuo atveju, jei vyras naudojasi ju patalpomis siam reikalui. Ar as klystu? Is anksto dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(labai gera mama @ 2008 10 25, 12:25)
Merginos, kuriu vyrai dare spermos tyrima VK, pasakykit, ar reikia is anksto uzsirasineti tam tyrimui net tuo atveju, jei sperma zadame "surinkti" namie ir atvezti patys. Man VK sake, kad reikia uzsiregistruoti is anksto, bet tai tikriausiai tik tuo atveju, jei vyras naudojasi ju patalpomis siam reikalui. Ar as klystu? Is anksto dekui  ax.gif


Uzsirasyti reikia , net jei vezama is namu. Juk galite pataikyti pristatyti kai embrionologas bus uzsiemes (ruos grikiukus pvz IVF arba IUI). Sekmes
Atsakyti
Nezinau, ar jau visos zinot, bet nuo pirmadienio VK persikelia i naujas patalpas, senamiestyje, Naugardo 16, ir konsultacijos pabrango, jau siekia 80 litu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2008 10 25, 15:57)
Nezinau, ar jau visos zinot, bet nuo pirmadienio VK persikelia i naujas patalpas, senamiestyje, Naugardo 16, ir konsultacijos pabrango, jau siekia 80 litu. smile.gif

Tai čia kuriame mieste?
Atsakyti
QUOTE(Medūna @ 2008 10 25, 15:35)
Tai čia kuriame mieste?

Pagal VK puslapi matyti, kad Kaune Naugardo g http://www.vaisingumas.lt/
Atsakyti
QUOTE(Smile26 @ 2008 10 25, 10:57)
Sveikutės  4u.gif

Na va vakar pirmą kartą buvau VK smile.gif  Gine patiko, viska paaiskino ir ne per saldi  mirksiukas.gif Kol kas stimuliacijos neskyre, pasidariau kaip kuriuos hormonus ir dabar 2 mėn gersiu kontraceptines, o po to 2mėn reiks sąžiningai atlikinėti namų darbus blush2.gif
Na o jei nepavyks, tuomet seks stimuliacijos. Bet baisiai tikiuosi, kad pavyks  mirksiukas.gif

Gero visom savaitgalio smile.gif

O kam israse kontraceptines, juk tu nori pastoti? g.gif Kokias israse?
Atsakyti
QUOTE(jautukas2 @ 2008 10 26, 10:00)
O kam israse kontraceptines, juk tu nori pastoti? g.gif Kokias israse?

Dazniausiai paskiria kontraceptines tom kuriu kiausides dirba nepakankamai gerai..per tuos kelis menesius jos "pailsi" ir nutraukus tabletes,pradeda veikti dviguba jega! tai reiskia,jog po to reikia stenktis kruopsciai atlikineti ND,nes yra didele tikimybe pastoti...
As tabletes geriau 3 men.,bet deja mano atveju,teigiamo rezultato nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2008 10 25, 14:57)
Nezinau, ar jau visos zinot, bet nuo pirmadienio VK persikelia i naujas patalpas, senamiestyje, Naugardo 16, ir konsultacijos pabrango, jau siekia 80 litu. smile.gif

Tai kad as buvau spalio pirma pas zilaitiene ir mes jau VK kaune mokejom 100lt uz konsultacija
Atsakyti
Ir as susidomejau tom kontraceptinem... Kaip ten su jomis istikruju yra? Niekada gyvenime nesu gerusi, negaliu pastoti jau 7 metai, dariausi 5 IUI ir 2 IVF ir jokiu rezultatu, gal sakau ir man pagerti pora menesiu, ar kiek ten reikia nezinau ir nutraukus viskas susitvarkys? Kaip manote? Tik butu gerai kad kuri nors patartu kokius reikia gerti ir kaip juos vartoti?
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 10 26, 19:33)
Ir as susidomejau tom kontraceptinem... Kaip ten su jomis istikruju yra? Niekada gyvenime nesu gerusi, negaliu pastoti jau 7 metai, dariausi 5 IUI ir 2 IVF ir jokiu rezultatu, gal sakau ir man pagerti pora menesiu, ar kiek ten reikia nezinau ir nutraukus viskas susitvarkys? Kaip manote? Tik butu gerai kad kuri nors patartu kokius reikia gerti ir kaip juos vartoti?

Man buvo paskirti naudoti kontraceptiniai pleistrai ERVA tris men. pas mane pirmine bedele buvo nuolat susidarancios funkcines cistos..tai kad jos isnyktu ir pailsetu kiausides buvo skirtos kontraceptines.. Jas turi paskirti tik tavo gyditojas kuris zino tavo nepastojimo priezasti ,kadangi kontraceptines prienones yra ivairios hormonines sudeties,kurios jei tiko man,tau gali viska dar labiau sujaukti..
beja,cistu atsikraciau,kiausides puikiai pradejo veikti,bet deja po laparoskopijos paaiskejo tikra mano nepastojimo priezastis ir deja jokios kontraceptines man nebutu pagelbeja verysad.gif Sekmes ir siulau del to pasitarti su savo gydytoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delma @ 2008 10 26, 18:33)
Ir as susidomejau tom kontraceptinem... Kaip ten su jomis istikruju yra? Niekada gyvenime nesu gerusi, negaliu pastoti jau 7 metai, dariausi 5 IUI ir 2 IVF ir jokiu rezultatu, gal sakau ir man pagerti pora menesiu, ar kiek ten reikia nezinau ir nutraukus viskas susitvarkys? Kaip manote? Tik butu gerai kad kuri nors patartu kokius reikia gerti ir kaip juos vartoti?


gal tu negerk tu kontraceptiku be vizito pas gydytoja. nes ne visoms jos tokie ir stebuklai, man pvz po ju visiskai tragiskai stimuliavosi.... dar reikia ziureti, koks fsh pas tave, gal arciau virsutines normos, tai irgi nekas jie. gydytojai zino daugiau niuansu, tikrai negerk pati savo nuoziura.
Atsakyti