Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo klinika

QUOTE(Delma @ 2008 10 30, 22:35)
As 5 IUI dariau, bet tiksliai kainos tai jau ir nepamenu. Cia nuo stimuliuojanciu vaistu priklauso. Pirma karta tai klostibehidu (ar kaip ten jie vadinasi) stimuliuoja. Tai galutine kaina apie 800 Lt man gavosi. Bet cia tas buvo pries kelis metus. Apie 1000 Lt mazdaug. Paskaityk skyreli "IUI".

labai,tau aciu uz atsakyma Delma 4u.gif mazdauk galvojau apie 1000lt,turbut ne maziau...
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu toki klausimeli:
Tik neseniai pradejau guduma VK, tai dar nelabai viska suprantu... blush2.gif Pas mane rado infekcija, paskyre antibiotikus. Greit baigiasi gydymo kursas, tai dabar susipainiojau ka tolaiu daryti: ar eiti vel darytis tyrimus del infekcijos ar iskart uzsirasyti, kad kiausintakiu nuotrauka darytu (gydytoja sake, kad man reikes sios nuotraukos po gydymo nuo infekcijos)? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dajanka @ 2008 11 10, 16:13)
Sveikos merginos, turiu toki klausimeli:
Tik neseniai pradejau guduma VK, tai dar nelabai viska suprantu...  blush2.gif  Pas mane rado infekcija, paskyre antibiotikus. Greit baigiasi gydymo kursas, tai dabar susipainiojau ka tolaiu daryti: ar eiti vel darytis tyrimus del infekcijos ar iskart uzsirasyti, kad kiausintakiu nuotrauka darytu (gydytoja sake, kad man reikes sios nuotraukos po gydymo nuo infekcijos)?  blush2.gif  g.gif


Sweika,
As tai siulyciau pirma pasidaryti pakartotini tyrima ir tik su jo atsakymu eit pas gyd,tada ir nuspresit ka daryt ar toliau gydytis ar darytis gimdos nuotrauka mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimeli: ar VK isduoda nedarbingumo pazymejima esant reikalui?
Atsakyti
QUOTE(labai gera mama @ 2008 11 11, 17:27)
Turiu toki klausimeli: ar VK isduoda nedarbingumo pazymejima esant reikalui?

nestuke.gif metu tikrai suorganizuoti gali. Dek kitu bedu kazin g.gif
Atsakyti
Jo, isduoda nedarbingumo pazymejima tikrai. As esu VK paciente, esu gavus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2008 10 30, 20:46)
labai,tau aciu uz atsakyma Delma 4u.gif  mazdauk galvojau apie 1000lt,turbut ne maziau...

gali kainuoti ir vis 1000,man kainuodavao ir 1200 ir daugiau.Priklauso nuo vaistu kiek skiria gydytoja
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2008 10 30, 20:03)
Mergaites,turiu klausyma 4u.gif
gal kuri mazdaug gali pasakyi kiek apytiksliai kainuoja vaisingumo klinikoj darytis IUI.. Kainininke maciau kiek kainuoja si procedura,bet manau jog dar reiktu ir stimuliaciju,ne vieno echo..tai butu idomu suzinoti i kokia galutine kaina orentuotis reiktu?

man kainavo su vaistais ir konsultacijomis 1600.00Lt
Deja, didziaja dali sudaro vaistai ir kaina priklausys nuo vaistu doziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 02, 21:26)
Ai panos...matyt visgi dar neįvarė jūsų nevaisingumas į kampą....aš per penkiolika nevaisingumo metų tiek prisižiūrėjau tokių besišypsančių ir maloniai bendraujančių, mielai pinigus į kišenę imančių už tas šypsenas ir malonų bendravimą ir su nuliniu rezultatu, kad kai nuėjau į VK man iš viso nieko nebereikėjo, nieko neklausinėjau, ir jokių meilumų nelaukiau, ir kas gi iš jų (galima psichologui susimokėti jei jau labai prastai), norėjau kad mane gydytų ir išgydytų. Tą ir turiu. Ačiū jiems.


Tu man Daiva siaip vienas is protingesniu zmoniu siame tinklapyje esi. Skaitau Tavo zinutes, zinau Tavo problemas. Pritariau Tau skaitydama sita zinute. Man 1 IFV VK nepavyko. 2 diena mmmm, kurios prasidejo 9 isodinimo diena. Lipu sienom is nevilties. Bet cia ne ta tema. Man visa ta laika, nuo punkcijos dienos iki vakar buvo taip pat labai nelengva. Labai blogai jauciausi. Nei viena diena nepraejo be skausmo. Skambinau gydytojai, sake taip turi buti ir t.t. Aisku, gal reikejo vaziuoti, lysti i akis... Nezinojau kur detis, truko patarimu. Susiguzusi i kamuoli inksciau kaip sunytis ir galvojau, kad kenciancem dangus.Manau turetu buti intensyvesne prieziura siuo laikotarpiu. Jautiesi paliktas likimo valiai. Viskas yra nurasoma ant tu 30% tikimybes... Bet gal tas savijautos stebejimas siuo etapu padidintu bent keleta tu procentu... Neduokime tiems gydytojams ramybes!
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2009 01 13, 19:38)
Tu man Daiva siaip vienas is protingesniu zmoniu siame tinklapyje esi. Skaitau Tavo zinutes, zinau Tavo problemas. Pritariau Tau skaitydama sita zinute. Man 1 IFV VK nepavyko. 2 diena mmmm, kurios prasidejo 9 isodinimo diena. Lipu sienom is nevilties. Bet cia ne ta tema. Man visa ta laika, nuo punkcijos dienos iki vakar buvo taip pat labai nelengva. Labai blogai jauciausi. Nei viena diena nepraejo be skausmo. Skambinau gydytojai, sake taip turi buti ir t.t. Aisku, gal reikejo vaziuoti, lysti i akis... Nezinojau kur detis, truko patarimu. Susiguzusi i kamuoli inksciau kaip sunytis ir galvojau, kad kenciancem dangus.Manau turetu buti intensyvesne prieziura siuo laikotarpiu. Jautiesi paliktas likimo valiai. Viskas yra nurasoma ant tu 30% tikimybes... Bet gal tas savijautos stebejimas siuo etapu padidintu bent keleta tu procentu... Neduokime tiems gydytojams ramybes!

Butvile, labai tave uzjauciu, kad nepavyko, laikykis, kitas kartas bus lemtingas console.gif Zinok daug kas jaucia visokius negerumus tiek stimuliacijos, punkcijos metu, tiek po isodinimo, - vienos mazesnius, kitos didesnius, bet jei nera hiperstimuliacijos simptomu, nelabai kuom ta gydytoja gali pagelbeti deja unsure.gif
Zinau, kai nepasiseka del visko yra ziauriai apmaudu, bet manau Daiva daugiau turejo omeny merginu nusiskunkdimus del gydytoju nekalbumo, rustumo, paglostymu nebuvimo ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabele: 13 sausio 2009 - 19:29
QUOTE(Isabele @ 2009 01 13, 20:25)
Butvile, labai tave uzjauciu, kad nepavyko, laikykis, kitas kartas bus lemtingas  console.gif Zinok daug kas jaucia visokius negerumus tiek stimuliacijos, punkcijos metu, tiek po isodinimo, - vienos mazesnius, kitos didesnius, bet jei nera hiperstimuliacijos simptomu,  nelabai kuom ta gydytoja gali pagelbeti deja unsure.gif
Zinau, kai nepasiseka del visko yra ziauriai apmaudu, bet manau Daiva daugiau turejo omeny merginu nusiskunkdimus del gydytoju nekalbumo, rustumo, paglostymu nebuvimo ir pan.


aciu uz uzuojauta. Po punkcijos man buvo labai blogai. Skambinau gydytojai ir t.t. Kai vakar paskambinau gydytojai ir pasakiau, gad viskas nepavyko.... ji pripazino, kad atvejis neeilinis kada taip jauciausi. vakar jau ji su manimi malonejo paplepeti ir ilgiau....
Atsakyti
Butvile, nezinau niuansu, todel labai sunku pakomentuoti. Rasydama savo posta is tiesu turejau omeny, kad kartais atrodo, kad merginos tarp meilumo ir profesionalumo prioritetus teikia meilumui.
Kas link prieziuros - ji turi buti gera ir privalome jos reikalauti. Galbut tikrai per nuolaidi buvai. Reikia nebijoti uz save pakovoti. Nors tiesa sakant papildomos prieziuros po isodinimo reikia tik tuo atveju, jei yra komplikacijos. Kitais atvejais na tiesiog sukandam dantukus ir laukiam. Labai labai gaila kad tau nepavyko.

P.S. Kai man nepavyko pirmas IVF, tiksliau kai 10-a diena po isodinimo pradejau kraujuoti (supratau aisku kad jau viskas....), aisku puoliau skambinti i klinika....prisiskambinti tiesiogiai Bogdanskienei is viso nera jokiu galimybiu....taigi atsiliepe sesute, o fone isgirdau rekiant gydytoja - nekalbesiu, ka as jai pasakysiu, tegul ateina kai ivf nores daryti...nu ir ka...nu teisi ji blyn....bet vistiek skaudu buvo smile.gif
Atsakyti