Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo klinika

Pradedu įtarti, kad ir nuo gydytojo priklauso, kokią kainą už konsultaciją paskaičiuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 02 05, 13:32)
Man gyd. Tv. neseniai sake, kad Vilniuj ir Kaune kainos vienodos, o Klaipėdoj kažkaip kitaip nustatomos, bet tik tiek ir žinau.


g.gif g.gif g.gif
Aš visada galvojau, kad kainos vienodos... g.gif Pasidomėsiu prie progos.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 02 05, 13:39)
Pradedu įtarti, kad ir nuo gydytojo priklauso, kokią kainą už konsultaciją paskaičiuoja g.gif


O čia tai tavo įtarimas laaabai teisingas mirksiukas.gif . Gydytojai gauna tam tikrą procentą nuo kiekvieno paciento, todėl jie yra suinteresuoti suteikti kuo daugiau paslaugų ir gauti kuo didesnį mokestį už kieikvieną pacientą.

Beje, ar žinojote, kad Lietuvoje net kai kurių kraujo rodilkių standartai yra kitokie, negu pasaulyje? Na, tai neliečia kolkas mūsų hormonų, nes taip ir taip mokame už viską. O pvz., gliukozės kiekis kraujyje kai kur normos skiriasi nuo Lietuvos.
Atsakyti
VK dariausi vieną IUI... Per tą neilgą laiką VK sugebėjo padaryti 2 didelius liapsusus:

1) darė mano hormonus. Tik....vietoj progesterono, prolaktino ir tostesterono tyrimo ciklo pabaigoje padarė LH ir FSH tyrimą. Kadangi SM prisikaičius žinojau bent kažkiek, ką tas LH ir FSH reiškia, tai klaida pokalbio su gydytoja metu paaiškėjo, sutaupėm laiko ir pinigų, nes bereikalingai nepradėjau kišti į savo hormonų. Tyrimus teko darytis iš naujo. Man toks liapsusas absoliučiai nesuprantamas profesionalioj klinikoj, kadangi aš keliskart pasakiau ką noriu tirti, tai buvo užrašyta, sumokėjau pinigus. Plius, juk užsirašo ciklo dieną...

2) Kadangi IUI nepavyko, nutarėm nuodugniai ištirti vyrą... VK sugebėjo "pamesti" vyro spermos mėginuką. O po to kažkokia labai svarbi moteriškaitė dar mus pačius aprėkė, kad mes čia lendam, o jie ir taip darbo daug turi ir be mūsų... Tai irgi nelabai profesionalu profesionalioj klinikoj...

Gydytojams priekaištų tikrai nerasčiau. Aš ėjau pas Dianą Jatužienę (gal dar kas nors pas ją gydėtės?). Jos stilius toks panašus į Usonienės, bet man patinka, kai gydytojas nesuka nieko į vatą, o sako viską tiesiai šviesiai ir konkrečiai. Vyras buvo pas Žilaitienę. Puiki gydytoja.

Manau, kad kaip ir bet kurią kitą įstaigą, VK taip pat reikia vertinti atsargiau. Kaip ir visur, pas juos irgi bardakų pakanka. Dabar galvoju tęsti žygius su IUI, bet jei klinika sugeba spermą "pamesti", tai kur garantija, kad per IUI būtent mano vyro spermą panaudos, nesumaišys jos ir pan.... ? Dabar nežinau ką rinktis, norėčiau eiti pas tą pačią gydytoj VK, ramina geri kitų mergaičių pavyzdžiai, bet "nuosava" patirtis VK tikrai nedžiugina... Aišku, mūsų vizitus VK ant rankų pirštų suskaičiuot galima, per abu su vyru gal kokius 6 kartus ten tebuvom. Bet, kita vertus, kai iš 6 kartų 2 baigiasi absoliučiu liapsusu, tai irgi tam tikras rodiklis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vataitau: 05 vasario 2006 - 19:30
Vataitau, tau tu mane nugasdinai, nes aš kaiptik rytoj važiuoju į VK Kaune pirmam vizitui. blink.gif
Atsakyti
Man Klaipėdos VK labai patiko. Echoskopija kainavo 40 Lt. Tai buvo prieš 2.5 m. Gal per tą laiką kainos ir pasikeitė.
Atsakyti
Nu kainos tai didžiulės blink.gif Jau geriau,jei nori pasidaryti vaginalinę echoskopiją,tai nuvažiuoti ir pasidaryti testą po sueities,nes jo metu ir pasižiūri echoskopiškai,pasako ,ką mato ir testą padaro. Ir visa tai už 20lt. biggrin.gif
Atsakyti
Veronika, atsiprašau, nenorėjau gadinti nuotaikos... Be to, aš rašiau apie VK Vilniuje. Tvarka labai priklauso nuo dirbančių žmonių smile.gif Nepaisant visko pati ketinu ir toliau kreiptis į VK, nes daugiau ir nėra kur, šiaip ar taip. Tiesiog tikriausiai negalima atsipalaiduoti (kad ir kaip norėtųsi atėjus į profesionalią kliniką visiškai ja pasitikėti, juolab kad ir pinigai mokami tikrai nemaži) ir negalma aklai viskuo tikėti, būti budriam ir viskas bus gerai. O gerų pavyzdžių regis yra tikrai daug daugiau nei tokios blogos patirties, kaip mūsų...

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vataitau: 05 vasario 2006 - 21:27
Man beje VK Vilniuje pirmą kartą apsilankius irgi aptarnaujantis personalas (t.y. registratorė,sesutė) nekokį įspūdį paliko. Bet gydytoja patiko,o tai svarbiausia, nes gydo ne aptarnaujantis personalas.
Atsakyti
QUOTE(Vataitau @ 2006 02 05, 19:12)
tai kur garantija, kad per IUI būtent mano vyro spermą panaudos, nesumaišys jos ir pan.... ? Dabar nežinau ką rinktis, norėčiau eiti pas tą pačią gydytoj VK, ramina geri kitų mergaičių pavyzdžiai, bet "nuosava" patirtis VK tikrai nedžiugina...


Siaubas blink.gif , o jeigu tikrai sumašytų spermą. verysad.gif
O kur dar be VK gerai daro IUI?
Atsakyti
Nu jau biggrin.gif Netikiu, kad gali sumaišyti biggrin.gif
O dėl dingimo. Įtariu, kad nieko nedingo, greičiausiai per vėlai pridavė ištyrimui ir nebegalėjo padaryti tyrimo, o vat vietoj tiesos pasakė dar didesnę nesąmonę, kad pametė doh.gif Aišku, nepateisinami tokie dalykai, bet visur jie daro liapsusų. Man Eugenijos klinkoj kartą buvo, kad vėlavo spermos tyrėja (nežinau kaip dar pavadinti lotuliukas.gif ) ir aš irgi spirgėjau su buteliuku, ar spės ištirti ar ne...
O atsipalaiduoti pas nieką neišeina.
Pas visu gydytojus kiek gydžiausi pati primindavau ir kokia ciklo diena ir pan. Klimas šiuo atžvilgiu unikalus buvo - vis painiodavosi kokie vaistai man paskirti. Būdavo ateiniu ir sako - "tai jūs jau nebegerkit xxx vaistų, o man jie nė nepaskirti lotuliukas.gif ".
Vat tam ir "mokomės" forume, kad galėtume pačios stebėti, kaip kas einasi.
Atsakyti
Mane už tai ir nervuoja, kad dar ir pati turi būti pusė daktaro, kad į lankas nenugydytų schmoll.gif
Atsakyti