Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

Mano suo grizo su viena blusa (tiek radau) bet namus uzkrestus turejau virs puses metu, viena partija ismirsta, po keliu menesiu is namuose esanciu tarpeliu nauja isirita...
Labai svarbu dabar kasdien plauti visus guolius, namus,lovas patalynes, viska purksti specialiomis priemonemis nuo blusu ir t.t
Ir saziningai kas menesi lasinti ir lasinti laisukus, kad vis naujai isiritusios blusos neturetu kuo maitintis.
Ta viena ar dvi blusos pridejo pilnus jusu namus kiausineliu,kiausinelis gali bresti ten kazkaip iki 140 dienu,bet po kiek laiko turesite naujas ir naujas blusu partijas savo namuose.
Cituoju - "Patelės reguliariai deda kiaušinėlius, maždaug 50vnt. per dieną, 100 dienų. Suaugusios blusos, kurias galima pamatyti ant gyvūnų sudaro tik 5% visų blusų populiacijos. Likusieji 95% yra kiaušinėlių formoje, lervos ir nimfos gyvenamoje aplinkos, išplitę visoje gyvūnų laikymo zonoje ir visose vietose, kur šunys ir katės būna. Štai kodėl kiekviena pastebėta blusa ant gyvūnų rodo didelę jų populiaciją. Blusos yra nuolatiniai šunų ir kačių parazitai, kurie plinta ištisus metus."
Atsakyti
ui kaip baisiai skamba... tikiuos pas mus patinelis buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 26, 19:29)
ui kaip baisiai skamba... tikiuos pas mus patinelis buvo unsure.gif


Bet pries tai kaime ir patele uzsokus buvo ir pridejo kiausineliu, suo namie nusipurte ir jie pabiro po visus jusu namus.
Butinai butinai uzlasinkite dabar kokybiskus lasus, tarkim Frontline combo S , jie veikia visas keturias blusu stadijas.

Na gal jus prasisuksite lengviau ,bet man ta viena rasta blusa buvo ilgo kosmaro pradzia, ir jei ne lasiukai ant keteros buciau neisikapscius.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2015 08 26, 19:40)
Bet pries tai kaime ir patele uzsokus buvo ir pridejo kiausineliu, suo namie nusipurte ir jie pabiro po visus jusu namus.
Butinai butinai uzlasinkite dabar kokybiskus lasus, tarkim Frontline combo S , jie veikia visas keturias blusu stadijas.

Na gal jus prasisuksite lengviau ,bet man ta viena rasta blusa buvo ilgo kosmaro pradzia, ir jei ne lasiukai ant keteros buciau neisikapscius.


nu ziuresim kaip cia seksis...
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poisson'è: 26 rugpjūčio 2015 - 18:51
nu jo... neturi problemu - isigyji suni, ir dar toki - kuris vagia blusa doh.gif
Atsakyti
Poisson'è aciu uz nauja tema! 4u.gif

Pratesiu minti apie sunis ir vaikus. Cia neseniai musu temoj zuvo suniukas. Mokyklinukas vaikas nusinese ji i antra namo auksta pazaisti. Suo nukrito nuo laiptu ir uzsimuse. Vaiko mama irgi sake, kad vaikai atsakingi, moka su suniuku zaisti, jo neskriaudzia. Tikiu tuom. Kad mokyklinukas netampys sunio uz ausu, uodegos ar dar uz ko, kai ta gali daryti mazi vaiaki, bet proto apsaugoti suni, pas vaikus dar nera. As, suaugus moteris, uzauginus vaikus, pakol pripratau prie savo givsidabres irgi buvau su durim koja prispaudus. Gerai, kad nesulauziau. Dabar jau niekada neuzdarau duru nepaziurejus kur maze. Instinktas. Ar pas vaikus jis yra? Netikiu. Todel neparduociau savo sunu seimom su vaikis. Nesu nusistacius pries vaikus. Myliu juos. Ir ne monstrai jie yra. Jie yra tiesiog vaikai. wub.gif Ir nereikia jiems uzkrauti bereikalingos atskomybes.
Viena forumiete rase, kad savo 6 meti sunu varo kiekviena ryta laukan su suniu. Ar tai lyja ar tai sninga. Nes vaikas norejo suns. Zadejo vedzioti. Ar vaikas gali buti atsakingas uz savo pazada? Jis nenori, verkia, bet vistiek turi vesti ta suni. Kam nuo to geriau?

Mano kaiminystej dvi semos turincios sunis, pasigimde po vaika. Noriu rasyti ir asaros kaupiasi. Viena sparde suni, kad jis maisosi, loja, prikelia vaika. Ta suni atidave i kitus namus.
Kita seima beveik visai dienai uzdaro suni i veranda ir jis loja, loja, pakol gali, veliau pradeda inksti. Graudu klausyti. Bet tiems zmonems, vaikas stovi ant aukstesnes pakopos, kaip sake Looo. Man asmeniskai ne. Ir mano desimtmetis anukas sita zino. Ir sunio tampyti ir kitaip ka nors daryti as neleidziu. Su kamuoliu pazaisti, jei suva nori, taip. Ir nepaliekam net trumpam su vaiku sunies. Nors ir siaip jos vienos nepaliekam namie. Man ji yra seimos narys. Ir galvokit, kad suzmoginau suni. Bet as esu uz ja atsakinga. Nes ji patikejo manim. mirksiukas.gif
Prirasiau. doh.gif Nepykit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 26, 19:53)
nu jo... neturi problemu - isigyji suni, ir dar toki - kuris vagia blusa doh.gif

lotuliukas.gif Verta susimąstyti naujokėms biggrin.gif

Kaip aš per parodą girdėjau anekdotinį pokalbį. Girdžiu, kalba telefonu, matyt, žmonės teiraujasi šuniuko: "Ką valgo? VISKĄ valgo! Ir paliktas tapkes, ir euro remontą... Viską valgo!". lotuliukas.gif Tas tai teisybė - mano mišrūnas irgi spėjo nemažai sienų, batų, vaikų žaislų nugriaužti ir sugriaužti, laminatą sugadinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 08 26, 20:28)
Viena forumiete rase, kad savo 6 meti sunu varo kiekviena ryta laukan su suniu. Ar tai lyja ar tai sninga. Nes vaikas norejo suns. Zadejo vedzioti. Ar vaikas gali buti atsakingas uz savo pazada? Jis nenori, verkia, bet vistiek turi vesti ta suni. Kam nuo to geriau?



mano dukra 9mete - bet irgi suns vedziojimas, kakuciu rinkimas - jos PAREIGA... Nes suns jai reikejo, jis jos yra - prisieme atsakomybe - turi ir atlikti pareigas... Kita karta galvos pries prisiimdama atsakomybe uz gyva padara (ar suo ar kate ar vaikas bus) blush2.gif Ziauri as ane unsure.gif Bet mane taip auklejo - ir as taip aukleju... Ne vieno gyvio nesu ismetus i gatve, kad ir kaip nevykusiai isigijom, pasirinkom...
Atsakyti
Virga, labai trumpai pakomentuokite, ka daryti amziaus grupeį nuo 0-16 metu( sitie dar neatsakingi vaikai), nuo 20-30 -potencialus gimdytojai. Lieka kad gali suni turėti tik nuo 45 -65, nes nuo 65-..... Irgi suvaikeji...smile.gif
Ar teisingai supratau, pagal jusu ir jolantuka suniukus parduotumet tik nuo 45m amziaus zmonems? ( nors ten irgi anukai ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 08 26, 20:29)
lotuliukas.gif Verta susimąstyti naujokėms  biggrin.gif

Kaip aš per parodą girdėjau anekdotinį pokalbį. Girdžiu, kalba telefonu, matyt, žmonės teiraujasi šuniuko: "Ką valgo? VISKĄ valgo! Ir paliktas tapkes, ir euro remontą... Viską valgo!".  lotuliukas.gif Tas tai teisybė - mano mišrūnas irgi spėjo nemažai sienų, batų, vaikų žaislų nugriaužti ir sugriaužti, laminatą sugadinti  lotuliukas.gif


nu...

Nors man po sesku - sitas suo kazkas TOOOOOKIO - isvis jokiu eibiu ner prikretes. Nu kol maza buvo - zaisdama pora pakroveju patvarke - bet ten vaikai kalti - paliko i tinkla ikista, o is telefono istrauke, tas galiukas palei zeme maskatavos - nu ir "patvarke"... O daugiau - nu ras popierine nosinaite, sikpopieriuu koki - irgi susmulkins, kokias kojines pavogs - bet daugiau todel, kad zaist kviecia, o ne kad suniokot... O seskai tai budavo toks jausmas - kad ju visas gyvenimo credo - kaip sugriaut musu namus ir apsunkint zmoniu gyvenima doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 26 rugpjūčio 2015 - 19:57
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 26, 21:49)
mano dukra 9mete - bet irgi suns vedziojimas, kakuciu rinkimas - jos PAREIGA... Nes suns jai reikejo, jis jos yra - prisieme atsakomybe - turi ir atlikti pareigas... Kita karta galvos pries prisiimdama atsakomybe uz gyva padara (ar suo ar kate ar vaikas bus) blush2.gif Ziauri as ane unsure.gif Bet mane taip auklejo - ir as taip aukleju... Ne vieno gyvio nesu ismetus i gatve, kad ir kaip nevykusiai isigijom, pasirinkom...

Sako, mergaites anksciau bresta. Manau, kad jos daugiau atsakingos. Vien paziureti, kaip jos rupinasi lelem. Kaip mazos mamos. O berniukai, tai kaip kokia avarija su masinelem padaryti.
Neturejau niekada sesko. Net neisivaizduoju ar mokeciau auginti. mirksiukas.gif
Musu maze tik atvaziavus i namus, pagriauze salioninio stalo koja. Daugiau nieko. Tfu, tfu, tfu. Zaislus savo, kas be ko sugriauzia. Dabar kai buvau Lietuvoje, nupirkau gan kieta kamuoliuka. Negali iskasti tos cypsincios dalies, tai paliko ir nesidomi daugiau.

Looo pas mus 65 metu zmones dar nesuvaikeje. Ir dar i pensija neiseje. Taip, kad galima prailginti toj lentelej metus. lotuliukas.gif
O siaip dauguma cia NO sunis turi pagyvene zmones. Kada vaikai uzauginti. Kada daugiau laiko turi ir gali ji skirti gyvuneliui.
Dauguma net nepalieka sunu, kaciu vienu namie. Kad jiems nebutu streso. Pasakojau cia, kai vienas kolega pasiprase tris dienas atostogu, priziureti tevu kate? Juokinga? Bet buna ir taip. biggrin.gif
Atsakyti