Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos automobilis

QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 10:54)
Automobilis registruotas ant manęs:) darbo dienomis viruoju aš, savaitgaliais vyras...
Tiesiog girdeju, kad daug pas ką tokia problema, todėl norėjau išgirsti nuomonės, kaip sprendžiate?
O kaip su remontu? Jei reikia remontuoti, ar jus varote į servisą ar vyras?
Padangas kas keičia, pačios a vyras?

Nei pas ka is mano pazistamos aplinkos tokiu problemu nera.
Mes turim tris automobilius, du mano vardu, trecias vyro darbovietes. Tai vyras sugeba priziureti ir savo auto ir tuo kuriuo as vazineju, o sunus prisiziuri tuo kuriuo vazineja.
O del serviso - tai ziurint kokie gedimai, jei kokie qabaritai nedega - tai negi vyras nepakeis? Ir su padangom kazkaip nelabai teko moteriskiu matyti aplink ratus tupciojant biggrin.gif . Jei vyras jusu nesugeba ar nemoka - yra meistrai.
Bet man jusu vyro vietoj geda butu blush2.gif .
Papildyta:
QUOTE(Deganti @ 2015 09 02, 12:31)
O koks skirtumas? Mano auto ir vyro vardu, nes jokio skirtumo kieno vardu šeimoje pirktas tas automobilis, gi vis tiek abiems priklauso, jei ką.

Taigi, kad jokio. Bet jei autores vyras nesugeba masinos nuplaut ar ratu pakeist - gal problema jo principe ar dar kur nors g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 02 rugsėjo 2015 - 12:35
QUOTE(cambala @ 2015 09 02, 13:34)

Papildyta:

Taigi, kad jokio. Bet jei autores vyras nesugeba masinos nuplaut ar ratu pakeist - gal problema jo principe ar dar kur nors g.gif .


Na tada apsimeti, kad nemoki valgyt daryt, skalbyklės įjungt, lai pats apsitarnauja. O jei jau viską turi pati pasidaryt, mašina tik meistrai rūpinasi, tai gal uždirba solidžiai, tai tada gali ir namų šeimininke samdyt. Nesuprantu aš to principo. Pvz. man lengviau ir smagiau valgyt padaryt, nei plaut automobilį, vyrui įtariu atvirkščiai, tai jis ir pasirūpina tuo, ne bėda aišku galiu ir iškuopt auto jei reikia, bet tada jau vyras vakarienę padaro. Na bet jei tik ant sofkutės, kaip dovanėlė sėdi, tai tada, kam tas "daiktas" namuos?
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2015 09 02, 12:49)
Na tada apsimeti, kad nemoki valgyt daryt, skalbyklės įjungt, lai pats apsitarnauja. O jei jau viską turi pati pasidaryt, mašina tik meistrai rūpinasi, tai gal uždirba solidžiai, tai tada gali ir namų šeimininke samdyt. Nesuprantu aš to principo. Pvz. man lengviau ir smagiau valgyt padaryt, nei plaut automobilį, vyrui įtariu atvirkščiai, tai jis ir pasirūpina tuo, ne bėda aišku galiu ir iškuopt auto jei reikia, bet tada jau vyras vakarienę padaro. Na bet jei  tik ant sofkutės, kaip dovanėlė sėdi, tai tada, kam tas "daiktas" namuos?

Visikai sutinku.
Gak vietoj suvenyro?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2015 09 02, 13:14)
Visikai sutinku.
Gak vietoj suvenyro?

nieko jus nesuprantat. Del kojiniu kvapo. Tada kai kas nors ieina, visi supranta, kad esi ne vienisa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 09 02, 13:42)
nieko jus nesuprantat. Del kojiniu kvapo. Tada kai kas nors ieina, visi supranta, kad esi ne vienisa  wub.gif

Tada galima tiesiog ivardyti kaip ''suvenyras su kvapu'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 02, 10:42)
štai čia ir yra tavo didžiausia problema.

butent - nes moterisku darbu galima pavadinti nebent nestuma, gimdyma ir zindyma.
Absoliuciai visus kitus darbus zmones gali dirbti nepaisant ar pas juos desrele ar skylute tarp koju ir ju pasiskirstymas yra tarpusavio susitarimo reikalas. O ne as nusprendziau, tai vadinasi taip ir turi buti.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 09 02, 14:42)
nieko jus nesuprantat. Del kojiniu kvapo. Tada kai kas nors ieina, visi supranta, kad esi ne vienisa  wub.gif

Amelie, man pakišai verslo idėją bigsmile.gif
Prekiauti padėvėtomis vyriškomis kojinėmis - kaip būna į mašiną oro gaiviklis, taip čia prie tokių šniūriuką pakabinimui pririši, ir paleidi internetinen prekybon, pareklamuoji moteriškuos portaluos ir še tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 09 02, 14:48)
Amelie, man pakišai verslo idėją  bigsmile.gif
Prekiauti padėvėtomis vyriškomis kojinėmis - kaip būna į mašiną oro gaiviklis, taip čia prie tokių šniūriuką pakabinimui pririši, ir paleidi internetinen prekybon, pareklamuoji moteriškuos portaluos ir še tau  biggrin.gif

Tik viena problema bus is kur tu stovinciu kvapinguju kojiniu gaut lotuliukas.gif . Parduot lengviau but, vis tiek atsirastu kas perka, kaip kad pries Kaledas dezutese pardavinejo lietuvisku karviu mesla (suvenyras) blush2.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 09 02, 14:48)
Amelie, man pakišai verslo idėją  bigsmile.gif
Prekiauti padėvėtomis vyriškomis kojinėmis - kaip būna į mašiną oro gaiviklis, taip čia prie tokių šniūriuką pakabinimui pririši, ir paleidi internetinen prekybon, pareklamuoji moteriškuos portaluos ir še tau  biggrin.gif

galima ir stipriau griebtis. Galima ikurti vyru nuomos punkta. Uzsisakai vyra, kuris ateis namo ir pagules ant sofos. Uz prieda dar gali ir kojines palikti biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2015 09 02, 14:58)
Tik viena problema bus is kur tu stovinciu kvapinguju kojiniu gaut lotuliukas.gif . Parduot lengviau but, vis tiek atsirastu kas perka, kaip kad pries Kaledas dezutese pardavinejo lietuvisku karviu mesla (suvenyras) blush2.gif  lotuliukas.gif .

mano vyrui užtenka dieną kojines panešiot, kad kvapas atsirastų - galiu būt tiekėja.
Atsakyti
Na va ideju pilna, tiekeju yra, pardavejai atsiras biggrin.gif .
O griztant prie temos, tai autores vietoj greit jo principus plauzciau, na reikia gi moterei viska ant saves uzkraut, net bendro auto plovima ir ratu keitima doh.gif . As tik viena tokia pazinojau, bet ji buvo issiskyrusi ir vienisa, tokia moteris, kuri ir tepaluota masinoj tvarkesi ir namus isikurinejo...
Kazkiek galiu daleist, kad tas vyras gal nusikala per kokius kelis darbus varydamas, betgi irgi problemos nera, sedi i masina ir nuvaziuoji i plovykla 6-is eurus sumokejes (-us).
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2015 09 02, 10:10)
Problema pas jus šeimoje tikrai ne automobilyje ir jo priežiūroje, o tai, kad vyras tinginys, o tu viską tempi ant savo pečių.
Ne, ne, ne ir dar kartą ne.  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Aš turiu savo automobilį, jį vairuoju aš, bet nei plaunu, nei valau, nei remontuoju, NIEKUO nesirūpinu, kad susiję su jo priežiūra, jetau net draudimo neperku  blush2.gif  blush2.gif , viską daro vyras, aš tik kuro įsipilu. Baisu, kokia aš bjauri.  biggrin.gif  biggrin.gif
drinks_cheers.gif

Turim ir mes kiekvienas savo automobilį, bet viskuo pasirūpina vyras g.gif
Yra dalykų, kurių tiesiog nedarau, nes man nepatinka, pvz.; niekad nepjaunu žolės ir nematau čia nieko blogo, yra buity darbų, kurių nemėgsta daryt vyras ir nedaro , nors reikalui esant, pasidarytume g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 01, 10:41)
klausei apie automobilį, apie automobilį ir gavai atsakymą. Deja, bet taip yra - automobilį prižiūri tas, kas juo važinėja. O, kad su vyru apskritai nepasisekė - tam yra kitos temos.

O kur taip parašyta? Aš visai gerai jaučiuos ir nepykstu, kad vyras tuo pasirūpina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 02 rugsėjo 2015 - 15:34