Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

Dar klausimas, ar jie tikrai daaaaug valgo? blush2.gif biggrin.gif ir kokius wc namukus naudojat? Aš kikoj radau didelį tai turėtų tikt namukas
Atsakyti
Daaauug jie tikrai nevalgo, bet daugiau nei paprasti katinai 4u.gif Mano tulikas 56x70x46 šiek tiek ilgesnis už tavo nusižiūrėtąjį. Manau tikrai tiks.
Atsakyti
QUOTE(Tamaya @ 2015 09 26, 09:30)
Dar klausimas, ar jie tikrai daaaaug valgo?  blush2.gif  biggrin.gif ir kokius wc namukus naudojat? Aš kikoj radau didelį tai turėtų tikt namukas

Dėl maisto, tai gauna ji savo dienos normą, na ir dar skanėstą kokį skirtą katėms smile.gif Šiaip apetitu nesiskundžia, ką bevalgytume, visada tuo metu prie mūsų sukiojasi, kaulyja kokio kąsnelio biggrin.gif Kas jai nekenksminga, tai duodam, bet labai nedaug, tik paragaut rolleyes.gif

O tualetą tai tokį pat turim, ir katei ir mums jis net labai patinka 4u.gif Tik manau, kad kai Eva pilnai suauga, jai bus Marokas jis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Aiva-: 26 rugsėjo 2015 - 09:45
QUOTE(-Aiva- @ 2015 09 26, 10:42)
O tualetą tai tokį pat turim, ir katei ir mums jis net labai patinka  4u.gif Tik manau, kad kai Eva pilnai suauga,  jai bus Marokas jis  g.gif

Na mūsiškis virtuvėj neturės galimybių lankytis tai...
Mane čia gasdint pradėjo, jog jau suoer baisiai daug suėda :-D
Dar vieną radau ir didesnis ir pigesnis http://www.superkate...-meskenams.html
Atsakyti
QUOTE(Tamaya @ 2015 09 26, 11:55)
Mane čia gasdint pradėjo, jog jau suoer baisiai daug suėda :-D

Maniškė beveik iki metų buvo labai ėdri. Viską griebdavo, tiesiog išmušdavo iš rankų ką bevalgytum, savo mėsą surydavo. Galvojau kaip reiks ją išmaitinti biggrin.gif O dabar normaliai, mėsytę net pasilieka kitam kartui, sauso neriboju, visada įpilta, bet tikrai nesuėda daugiau normos. Gal kad mergaitė ir sveria nedaug. Manau jeigu bus kokių dešimt kg tai ir suvalgys daugiau. Kai kitos rašo kad paprasti katinėliai ar net persiukai suėda po 2 kg sauso, tai Nikita tikrai ne daugiau. Na ji dar rytais gauna jautienos apie 50 gr. Grunto tai daugiau sunaudojam, nes po kelis didelius kamuolius kasdien išimu.
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2015 09 26, 09:42)
O tualetą tai tokį pat turim, ir katei ir mums jis net labai patinka  4u.gif Tik manau, kad kai Eva pilnai suauga,  jai bus Marokas jis  g.gif

Vaje ką aš čia prirašiau lotuliukas.gif vietoje žodžio - suauga turėjo būti žodis - suaugs, o vietoje - Marokas, žodis - mažokas....Va, ką daro automatinis telefono teksto taisymas doh.gif biggrin.gif

Na, Eva dabar ėda kaip Vidam parašė, gal nuo metų irgi pradės kitaip maitintis smile.gif

Tamaya, kur paskutinį Wc įkėlei labai neblogai atrodo, manau tikrai geras variantas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Musu Liksunes tulikas didziulis, beveik rumai smile.gif
Valgo mazai, mano akimis, galetu daugiau. Pvz is konservuku islaizo tik ta zele, o mesytes dek kur nori, kad ir antra katina augink lotuliukas.gif sauso visad lotuliukas.gif ipilta, nenormuojam, tvarkinagi eda. Tikrai nera edrunas. Labiau islepusi princese 4u.gif
Atsakyti
Aš net nežinau kiek ALfa ėda, bet visad yra sauso ėdalo. Dabar pamėgo paštetą, nu tai visus iš eilės veda į virtuvę atsisėda ir laukia kol jam įdės lotuliukas.gif bet dedam tik po šaukštelį ir tai ne viską suvalgo.
Atsakyti
Pas maniškę irgi visada sauso yra, per mėnesį suvalgo kiek daugiau nei 2 kg sauso maisto. Papildomai labai retai nuperku pasmaguriauti, bet irgi kaip pas Heruką valgo tik žele smile.gif
Atsakyti
Ar kas dalyvavote parodoj? Pasigirkite.

Buvau parodoj, mačiau daug gražių katulių, išsirinkau dar vieną veislę kurios norėčiau amerikos riestaausė wub.gif wub.gif wub.gif
Ir nepatikėsit, lotuliukas.gif bet gražiausi vis dėl to meinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2015 09 29, 11:31)
Ir nepatikėsit,  lotuliukas.gif bet gražiausi vis dėl to meinai  thumbup.gif


Patikesim... lotuliukas.gif Man irgi graziausi meinai. Savo Staseli turiu jau beveik metai, nenustoju grozetis kiekviena karta kai ji pamatau. Nerealus gyvunas, pats paciausias wub.gif Tie tapukai su islindusiais plaukais, gauras ant krutines bigsmile.gif thumbup.gif Dabar kaip tik auginam tokius kaip liuto karcius ant priekio...Snukutis toks diiidelis, vyriskas ir rimtas...Ir toks isskirtinis bendravimo stiliukas thumbup.gif Niekada nelis prikliai, atsitupia ir laukia demesio, sekioja is paskos, o jei nesusiprantu, kad jau laikas glostyti katineli, tai su viena letena pakeles paglosto karta kita mane. Nu negaliu, tokio nenumyluot neimanoma bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
Neparasiau apie maitinima. Ten kur ji paemiau, buvo maitinamas zmoniu maistu. Man taip nepatinka. Manau Zmoniu maistas turetu buti palepinimui, o kasdieninis - profesionalus maistas, ypac kastruotu katineliu. Tai jau beveik pripratinau saviski.
Tik negaliu pasakyti kiekiu. Sauso (Royalio) nenormuoju, Staselis turi saiko jausma. O guliasiuku duodu po puse pakelio. Bet reiks mazinti, nes nesueda puses. O siaip labai megsta saldumynus - ledus, sokolada, ciulpinuka ciupa ciups. Tai turiu nuolat aukleti seima, kad neduotu. Maze mano valgo ciulpinuka, tai Staselis palipes kuo auksciau kaulyja, ir taikos palaizyti doh.gif Tikiuos dukra, kai as nematau, irgi neduoda, nes jam atsispirti labai sunku doh.gif
Papildyta:
Mergiukes, busiu prisisnekejus del kailio. Na jau toks silkinis buvo, labai lengvai issukuojamas, nesiveliantis. Dabar labai pradejo augti is apacios toks ale vatinis kailiukas, kaip poplaukis g.gif Bet jo taip nemazai atsirado. O tas ilgas plaukiukas tai tik ant krutines, uodegos ir nugaros. Kas cia per pokyciai, ar taip turi buti???
Atsakyti
Turi 4u.gif Jis juk keičiasi kailį iš kačiukinio į suaugusio
Atsakyti