Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

fragrantika pakeitė natų paveiksliukus, kažkokie labai nugražinti ir nulaižyti dabar

user posted image
Atsakyti
Jo, negražūs. Visi baltam fone, vaisiai išvis kaip plastikiniai atrodo. O kas ten, žibutė vietoj našlaitės? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 05, 14:07)
Jo, negražūs. Visi baltam fone, vaisiai išvis kaip plastikiniai atrodo. O kas ten, žibutė vietoj našlaitės? huh.gif

lyg ir našlaitė biggrin.gif
Atsakyti
savo mėgstamiausios vanilės nė neatpažinau biggrin.gif

sudomino, kas tas 26-as g.gif

man tai visai nieko atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 05 rugsėjo 2015 - 12:39
QUOTE(Monmorensi @ 2015 09 05, 14:35)
savo mėgstamiausios vanilės nė neatpažinau biggrin.gif

sudomino, kas tas 26-as g.gif

man tai visai nieko atrodo blush2.gif

ylang 26 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 09 05, 13:43)
ylang 26  doh.gif


doh.gif doh.gif ale tikrai kažkaip negražu man - ir dar kažkaip per ryšku.. Kaip kvepalai man vis per saldūs, tai dabar paveiksliukai vis per ryškūs doh.gif

man tai tas ylangas į šparaginę pupelę iškart "užnešė" - galvoju, o kas čia dabar per nata? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
ylang'as tikrai keistas, bet, manau, čia pripratimo reikalas, tuoj įprasim

kai Fragrantica paskutinį kartą keitė visą savo forumo vaizdą, galvojau, kad velniop, daugiau nebesinaudosiu šituo forumu, taip keistai atrodė biggrin.gif bet jau po savaitės senosios išvaizdos nė neatsiminiau...
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 09 05, 19:35)
kai Fragrantica paskutinį kartą keitė visą savo forumo vaizdą, galvojau, kad velniop, daugiau nebesinaudosiu šituo forumu, taip keistai atrodė  biggrin.gif bet jau po savaitės senosios išvaizdos nė neatsiminiau...

Kada keitė? Kažkaip nepastebėjau jokių pasikeitimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 05, 19:42)
Kada keitė? Kažkaip nepastebėjau jokių pasikeitimų biggrin.gif

senokai jau, gal keli metai atgal

dabar rašo, kad prisijungti bus galima tik su el. paštu, tai gal vėl kokias naujoves ruošia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 05 rugsėjo 2015 - 18:45
Seniau jie paveikslėlius keisdavo po kelis vienu metu, tad nebūdavo tokio šoko smile.gif Dabar pasikeitė beveik visi, ir kažkaip nebeišeina vos užmetus akį įsivaizduoti kvapo. Na, su laiku priprasim.
Atsakyti
Mergaites, kadangi temos "ir atkeliauja jie ivairiais budais nera " , tai keliu cia ... galiu lazintis kad niekas taip supakuotu kvepalu nebuvo gaves biggrin.gif lotuliukas.gif Zodziu, jau pasiruosiau mesti lauk, nes galvojau kad kazkas nevykusiai pajuokavo , bet prisiminiau apie kazkoki keista emaila pavadinta Boots, kuri gavau du kartus is kazkokio airio , kuris rase lietuviskai su google translate pagalba , taigi suprasti buvo sunku biggrin.gif Zodziu, taip airis maskavo kvepalu siuntima, nes is ten , kaip ir is UK, kvepalus siusti draudziama lotuliukas.gif Kalba eina apie Amouage ir Bal a Versailles Jean Desprez kvepalus ..........


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tantamm: 06 rugsėjo 2015 - 12:31
Išradingas thumbup.gif

O batai seni? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 rugsėjo 2015 - 14:00