Įkraunama...
Įkraunama...

Tema, skirta silpnai teigiamiems NT

QUOTE(Itališkabandelė @ 2017 06 21, 11:59)
Pasidariau tą tyrima, bet tikriausiai nesilaukiu, gal pati prisigalvoju... nes jokiu pozymiu nera, nors ryt jau bus paskutine mm diena, o ju vis dar nera

Tai koks atsakymas? O mmm nebūti gali ir dėl streso bei šimto kitų priežasčių. mirksiukas.gif
Atsakyti
My Webpage


Ar galite pakomentuoti? Ačiū labai smile.gif
Atsakyti

My Webpage


Ar galite pakomentuoti? Ačiū labai smile.gif

Labai susiliejes tetas. Siulyciau pakartot. Antra juostele matau.

Atsakyti
buvo, tačiau šiandien įvyko persileidimas :'(
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2017 06 21, 19:46)
Tai koks atsakymas? O mmm nebūti gali ir dėl streso bei šimto kitų priežasčių. mirksiukas.gif


Dėja neigiamas... sunku atsikratyti tu minciu apie nestuma :/
Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif , planavom leliuką 11 mėn. ir ko tik aš per tą laiką nedariau , matavausi temperatūra, ovuliacijos testus dariau, bet vasarai baigiantis pasakiau sau, kad gana žaisti ir jei lemta tai ir turėsime vaikų. Beveik savaitė prabėgo kai aš nesulaukiau savo dienelių, pasidariau nėštumo testą ir pamačiau pliusiuką. Tuo pat metu apsidžiaugiau ir sunerimau, nes prisiminiau, kad prieš 3 sav. pasiskiepijau "gyvąja vakcina" nuo vėjaropių. Kai skiepijausi dar nesilaukiau.
Ar kam taip buvo. Ką sakė gydytoja? Mes nenorėjom taip rizikuoti, bet dabar bijau pasekmių , bandysiu pas gydytoją užsiregistruoti kitai savaitei.
Atsakyti

IMG_34661-vi.jpg

Sveikos. Negaliu apsisprest- matau ar nematau vaiduokli

Atsakyti

IMG_34661-vi.jpg

Sveikos. Negaliu apsisprest- matau ar nematau vaiduokli

Atsakyti

IMG_34661-vi.jpg

Sveikos. Negaliu apsisprest- matau ar nematau vaiduokli

Na as bent jau nieko neyziuriu.

Atsakyti

Sveikos, merginos.

Po kike laiko daretes testuka ir jau parode teigiama? :)

Dekui uz pasidalinima!!!

Labai nekantrauju darytis, bet galvoju ar ne per anksti man dar. Siandien 9diena po DPO :)

Atsakyti

Sveikos, merginos. Po kike laiko daretes testuka ir jau parode teigiama? :) Dekui uz pasidalinima!!! Labai nekantrauju darytis, bet galvoju ar ne per anksti man dar. Siandien 9diena po DPO :)
Geriau palaukti kol bus 12-13 dpo, tada jau tikrai turi rodyt. :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euterpė: 15 kovo 2018 - 22:53

https://www.imageupl...o.uk/image/4i66

ką matot? šiandien turėtų būt mėn.

aš noriu matyti du brūkšniukus/???

Atsakyti