Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 30 jubiliejinė tema

QUOTE(Nuojauta @ 2015 09 08, 18:30)
Magute, sekmės ketvirtadienį mirksiukas.gif

nu kad MM paskelbe boikota ir nepasirodo. net uzuominos nera doh.gif stresavau, kad anksciau nepasirodytu, tai visai nebesirodo
Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2015 09 08, 17:53)
Jau isikisau po viena i kisene  tongue.gif Nesiuosiu visa laika su savim! Jusu seimos istorija man pavyzdys nepasiduoti ir judeti pirmyn, butent tokio rezultato link!!!  wub.gif  wub.gif
Papildyta:

Mano vyras nori taip bandyt, bet kol kas tik esam svarstyme-finansiskai labai daug iseitu  4u.gif



QUOTE(rneringa @ 2015 09 08, 17:59)
Linulyte, įsodinus mažylius rekomenduojama vieną dieną praleisti Turkijoje ramiai, o namo skristi dar po dienos.
Dėl likimo ilgesniam laikui, jei finansai leidžia ir jei yra noro, aš manau, kad galit likti. Bet tik kad nelabai ten yra ką stebėti. Kraują pasidaryti praėjus nustatytam terminui. Orya buvo pasilikusi. Jai netyčia kaip suprantu taip gavosi. Gal ji plačiau pakomentuos.

Norėčiau likti vien dėl to,kad jei nepavyktu padarytu kažkokius tyrimus kurie parodytu kodėl nepavyko, nes NO turėjau 4 IVF ir niekas net kraujo tyrimo neėme ir netyrė kodėl kodėl nepavyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 09 08, 18:30)


Provizore, bet tavo reikalai su Lietuvos gyd. tiesiog pritrenkė! Jie tau visai visai nedarė jokių tyrimų prieš stimuliacijas??? blink.gif


as nesiausisu savim laparoskopiju rezultatus,prolaktino ir spermograma
ir is karto pradejo stimuliot
merginos, o ka jus geriat ad pagerinti kiausialasciu kkybe,nes dabar 3men pht ir gal kartu ir dar kazka pagert,kad veltui laikas nepraeitu.. bet gydytoja dave suprast, kad pht gali ir nepadeti jau man..net labai siule pagalvoti apie ivaikinima
Atsakyti
QUOTE(provizore @ 2015 09 08, 20:17)
as nesiausisu savim laparoskopiju rezultatus,prolaktino ir spermograma
ir is karto pradejo stimuliot
merginos, o ka jus geriat ad pagerinti kiausialasciu kkybe,nes dabar 3men pht ir gal kartu ir dar kazka pagert,kad veltui laikas nepraeitu.. bet gydytoja dave suprast, kad pht gali ir nepadeti jau man..net labai siule pagalvoti apie ivaikinima

O jūs imkit ir parašykit turkams. Jei gine jūs " nuraso" kam gydytis jos metodų?
O kokiu tikslu lp dare? Ką rado?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 08 rugsėjo 2015 - 19:20
QUOTE(siaures meskute @ 2015 09 08, 19:19)
O jūs imkit ir parašykit turkams. Jei gine jūs " nuraso" kam gydytis jos metodų?
O kokiu tikslu lp dare?  Ką rado?

jos nuomone, kad pht tikrai jau blogiau nepadarys,tai kodel nepabandant..
turkams tikrai rasysime, jau pradejau po truputi verts i rusu kalba..
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2015 09 08, 20:14)
nu kad MM paskelbe boikota ir nepasirodo. net uzuominos nera  doh.gif  stresavau, kad anksciau nepasirodytu, tai visai nebesirodo

Na teks griebtis trijų V tongue.gif

Dar sako petruskos kmynai padeda...kitoms atsilenkimai...ir aišku stresas į stalčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 08 rugsėjo 2015 - 19:26
QUOTE(provizore @ 2015 09 08, 20:17)
dabar 3men pht ir gal kartu ir dar kazka pagert,kad veltui laikas nepraeitu..

Ir aš siūlau rašyt turkams-jie FSH numušimui turi vaistus, va Iridė ir Šarkela juos vartoja. Jei paskirtų juos gett kelis mėn tai laaabai paprašytum merginų ir parvežtų tau jų, nes LT jų nėra.
Ir neleiskit laiko veltui 4u.gif

Meskute, gal dedies crinone? Būna nuo jo pakyla g.gif aišku 37.5 nėra daug, bet...
Atsakyti
lp daryta 2013 10 ilgi vingiuoti sunkiai pratekami kiausintakiai, poto po 1ciklo pastojau, bet 6sav persileidau, 2014 10 lp, kiausintakiai vingiuoti bet pratekami, kaip paaiskino nestumas praplete kiausintakius, bet daugiau nebuvau pastojus
prolaktinas sokinejantis, geriau bromkriptina, bet jau lyg susinormalizavo,
vyras tirtas 2kartus normospermija
daktarei siu tyrimu uzteko...
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2015 09 08, 20:25)
Ir aš siūlau rašyt turkams-jie FSH numušimui turi vaistus, va Iridė ir Šarkela juos vartoja. Jei paskirtų juos gett kelis mėn tai laaabai paprašytum merginų ir parvežtų tau jų, nes LT jų nėra.
Ir neleiskit laiko veltui 4u.gif

Meskute, gal dedies crinone? Būna nuo jo pakyla g.gif aišku 37.5 nėra daug, bet...

Nu man ir kilo mintis kad dėl jo
g.gif nesu tiek dejus rytą vakara...bet mane muša prakaitas doh.gif
Atsakyti
Na prisiduodu naujoje jubiliejineje temoje thumbup.gif

Buvom siandien konsultacijoje. Apziurejo mane pati profesore Semra su gydytoja Aylin ir dar kazkokia gydytoja, plius rusakalbe sesute ir verteja, nors sakem kad galim susikalbeti ir angliskai, ja vistiek pakviete. Semra labai konkreciai viska susake. Sake turiu dideli rezerva, tai didele tikimybe hiperstimuliacijai, todel stimuliacijos metu bus ipatinga prieziura. Skyre nuo siandien Glifor (kazin ka jis daro?) Aylin buvo mane isgazdinusi, sako ar zinot kad yra laisvo skyscio, sakau ne. Tada Semra paaiskino kad jis del menesiniu, jom pasibaigus pasisalins ir skystis. Jos mano kad dar pora dienu iki mmm, taigi gavau leidima startui 4u.gif
Beje dar paeme nemazai megintuveliu kraujo kazkokiem tyrimam, uz kuriuos sumokejom apie 1500 tl. Uz konsultacija pinigu neeme, todel kad liekam dabar iskart IVFui.
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2015 09 08, 18:55)
Na prisiduodu naujoje jubiliejineje temoje  thumbup.gif

Buvom siandien konsultacijoje. Apziurejo mane pati profesore Semra su gydytoja Aylin ir dar kazkokia gydytoja, plius rusakalbe sesute ir verteja, nors sakem kad galim susikalbeti ir angliskai, ja vistiek pakviete. Semra labai konkreciai viska susake. Sake turiu dideli rezerva, tai didele tikimybe hiperstimuliacijai, todel stimuliacijos metu bus ipatinga prieziura. Skyre nuo siandien Glifor (kazin ka jis daro?) Aylin buvo mane isgazdinusi, sako ar zinot kad yra laisvo skyscio, sakau ne. Tada Semra paaiskino kad jis del menesiniu, jom pasibaigus pasisalins ir skystis. Jos mano kad dar pora dienu iki mmm, taigi gavau leidima startui  4u.gif
Beje dar paeme nemazai megintuveliu kraujo kazkokiem tyrimam, uz kuriuos sumokejom apie 1500 tl. Uz konsultacija pinigu neeme, todel kad liekam dabar iskart IVFui.

juratele, Glifor skiria toms, kurios turi kiausides, linkusias i policistiskuma smile.gif Man taip pat ji skyre, ir jei buciau pastojus, butu teke ji gerti iki 12 nestumo savaites.
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2015 09 08, 20:55)
Na prisiduodu naujoje jubiliejineje temoje  thumbup.gif

Buvom siandien konsultacijoje. Apziurejo mane pati profesore Semra su gydytoja Aylin ir dar kazkokia gydytoja, plius rusakalbe sesute ir verteja, nors sakem kad galim susikalbeti ir angliskai, ja vistiek pakviete. Semra labai konkreciai viska susake. Sake turiu dideli rezerva, tai didele tikimybe hiperstimuliacijai, todel stimuliacijos metu bus ipatinga prieziura. Skyre nuo siandien Glifor (kazin ka jis daro?) Aylin buvo mane isgazdinusi, sako ar zinot kad yra laisvo skyscio, sakau ne. Tada Semra paaiskino kad jis del menesiniu, jom pasibaigus pasisalins ir skystis. Jos mano kad dar pora dienu iki mmm, taigi gavau leidima startui  4u.gif
Beje dar paeme nemazai megintuveliu kraujo kazkokiem tyrimam, uz kuriuos sumokejom apie 1500 tl. Uz konsultacija pinigu neeme, todel kad liekam dabar iskart IVFui.

Kaip supranti viskas ok! Liuks!

O ką tiek dare kad tokia suma gavos g.gif
Atsakyti