Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikos, noriu patarimų, kaip rengiate individualius pokalbius. Kiek laiko vidutiniškai skiriate vienam susitikimui. Suprantu, kad kalbame apie testų rezultatus, pažangą, elgesį, bendravimą su draugais. Ką dar? Gal užsipildote kokius nors iš anksto paruoštus lapus, nes ekspromtu kalbėti produktyviai ir taupant laiką, gali nesigauti.
Pasidalinkite patirtimi, nes ruošiuosi ir norisi tinkamai tai padaryti.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2015 11 19, 17:38)
Sveikos, noriu patarimų, kaip rengiate individualius pokalbius. Kiek laiko vidutiniškai skiriate vienam susitikimui. Suprantu, kad kalbame apie testų rezultatus, pažangą, elgesį, bendravimą su draugais. Ką dar? Gal užsipildote kokius nors iš anksto paruoštus lapus, nes ekspromtu kalbėti produktyviai ir taupant laiką, gali nesigauti.
Pasidalinkite patirtimi, nes ruošiuosi ir norisi tinkamai tai padaryti.
Ačiū


Kažkada kalbėdamasi su dukros muzikos mokytoja sėmiausi patirties. Atrodo, atėjau į susitikimą ir tikėjausi, kad mokytoja kalbės, bet ji daugiau klausinėjo, o kalbėjau aš ax.gif Dabar visada pirmiausia paklausiu tėvų, ką vaikas pasakoja namie apie mokyklą, kaip jis jaučiasi. Dar vienam seminare girdėjau pasiūlymą, kad kalbantis su tėvais nebūtina užversti jų įvairiais pedagoginiais terminais, o pasistengti pokalbį pakreipti ta linkme, kad tiksliai pasakytumėm, ko iš tėvų norim, kokios pagalbos tikimės, kaip tėvai galėtų padėti vaikui.
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2015 11 19, 18:05)
Kažkada kalbėdamasi su dukros muzikos mokytoja sėmiausi patirties. Atrodo, atėjau į susitikimą ir tikėjausi, kad mokytoja kalbės, bet ji daugiau klausinėjo, o kalbėjau aš  ax.gif  Dabar visada pirmiausia paklausiu tėvų, ką vaikas pasakoja namie apie mokyklą, kaip jis jaučiasi. Dar vienam seminare girdėjau pasiūlymą, kad kalbantis su tėvais nebūtina užversti jų įvairiais pedagoginiais terminais, o pasistengti pokalbį pakreipti ta linkme, kad tiksliai pasakytumėm, ko iš tėvų norim, kokios pagalbos tikimės, kaip tėvai galėtų padėti vaikui.

Esu bandžiusi žaidimą su siūlu, kai tėvai pasakoja apie savo vaiką. Dažniausiai 2-3 sakinius pasako ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2015 11 19, 16:10)
Pirmokės, ką gražaus piešėt su akvarele?


Pirštinaitės 4u.gif http://krokotak.com/...winter-mittens/

Dar nepiešėm, bet bandysim. Turėtų įdomiai atrodyt...
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2015 11 19, 16:10)
Pirmokės, ką gražaus piešėt su akvarele?


Vaikams labai patiko pamoka, kai maišėm spalvas. Jiems toks buvo atradimas... smile.gif Kažkokį filmuką dar buvau radus internete, kur rodo, kaip maišo, mes tą patį darėm.

Kalbėjom apie pačias spalvas, kokios šiltos, kokios šaltos ir t.t.

Atsakyti
ačiū 4u.gif mes ryt pūsim su šiaudeliais įvairias spalvas.
Atsakyti
Patarkit, kaip parsisiųsti iš youtube filmuką neparsisiunčiant dar kelių programų.. blush2.gif Man šiandien viskas nukimba sad.gif( Kažkas siunčiasi, bet paskui neatsidaro..
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2015 11 19, 23:40)
Patarkit, kaip parsisiųsti iš youtube filmuką neparsisiunčiant dar kelių programų.. blush2.gif  Man šiandien viskas nukimba sad.gif( Kažkas siunčiasi, bet paskui neatsidaro..

Aš siunčiuosi su šia programa. Viskas greitai ir nereikia nieko diegti į kompiuterį.
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2015 11 20, 00:40)
Patarkit, kaip parsisiųsti iš youtube filmuką neparsisiunčiant dar kelių programų.. blush2.gif  Man šiandien viskas nukimba sad.gif( Kažkas siunčiasi, bet paskui neatsidaro..

Aš siunčiuosi taip: prieš žodį youtube iš karto po taško įrašau dvi ss raides ir paspaudžiu enter. Nukreipia į psl, iš kur galima parsisiųsti įvairiais formatais.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2015 11 20, 19:04)
Aš siunčiuosi taip: prieš žodį youtube iš karto po taško įrašau dvi ss raides ir paspaudžiu enter. Nukreipia į psl, iš kur galima parsisiųsti įvairiais formatais.


arba:
http://en.savefrom.net/
įkeliu norimo įrašo nuorodą ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Ateinu su prašymu. Patarkit, ką daryti su pirmoku ir kaip mokyti. Jau baigiam pirmą vadovėlį, imsime V raidę. Jis pažįsta kokias 4-5 raides. Apie skiemens dėjimą nėra kalbų. Ką daryti su diktantais? Jei rašo su klase, tai parašo iš 15 raidžių dvi ir viskas. Pasilikti po pamokų ir rašyti diktantą iš kokių penkių raidžių ir viskas. Žada lankytis auditas. Tiesiog nežinau kaip elgtis su juo. Vaikai jau skaito, tai ką jam duoti tuo metu, kai kiti skaito. Ar tiesiog ruošti užduotis atskirai ir tegu vedžioja raides, bando jas nurašyti? Prognozės kitų metų jam aiškios, antri metai, bet kaip mokyti, kad tikrintojams neužkliūtum. Diktantų sąsiuviniuose vien nepatenkinami darbai, tai naudos nėra, jei mokau vienodai su visais. O dar aktyvumas ir trukdymas pamokoje. Išsipasakojau, bet laukiu Jūsų patarimų.
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2015 11 20, 22:47)
arba:
http://en.savefrom.net/
įkeliu norimo įrašo nuorodą ir pirmyn mirksiukas.gif


Aš per šitą ir siunčiausi. Pirmą filmuką parsisiunčiau, o vėliau kitas jau pakeisdavo pavadinimą ir nebeatsidarydavo...
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2015 11 20, 07:23)
Aš siunčiuosi su šia programa. Viskas greitai ir nereikia nieko diegti į kompiuterį.


Ačiū, pabandžiau, pavyko. thumbup.gif
Atsakyti