Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai,ragaujam,kaupiam atsargas

QUOTE(Chiromante @ 2015 09 18, 13:25)
tai daugiau nieko nepilt?


superfosfato papilk dabar
Atsakyti
QUOTE(*Mičiko
Pomidorai užkniso negyvai. doh.gif[B)
*GONZIKAS117,2015 09 18, 14:29]
eretikė unsure.gif nors ir aš taip pat jaučiuos unsure.gif

QUOTE
Vadinasi tik aš nepagydomai sergu ir landžioju po nepadorius, pasak šio forumo dalyves,..saitus..ir vis ieškau.. dar ir bart į pm gaunu.. blush2.gif 4u.gif NESIDALINSIU..daugiau..
Su tais pavadinimais pasidalinsiu..
žvalgausi po vieną sąrašiuką ir jau galvojau rinksiuos Red lolipop, jau galvojau kažkas egzotiško, negirdėta, lyg gerai atrodo, pradėjom aiškintis su savininke ir versti mano turimu veislių pomidorų pavadinimus,- sosulka krasnaja- ką tai galėtų reikšti angliškai, kad suprastų bent..--..ir prasidėjo..red icikle.. o ji man- ne..turi būti lolipop, mat pasak jos draugės rusų k. profesorės, prie pomidoro pavadinimo labiau derėtų lolipop..biggrin.gif lotuliukas.gif ir kam tie vertimai..žodžiu prikuria patys naujų veislių..po to suk galvą, kuris čia kuris.. galiausiai pasirodo abi turim tą pačią veislę.. doh.gif lotuliukas.gif vat tau ir profesorė. lyg turėtų žinot, kad pavadinimai neverčiami.. och tie pomidorinių veislių dvyniai plačiai pasklidę po pasaulį..atkapstyk..kas kuris.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 18, 14:07)
superfosfato papilk dabar

Supratau. Dėkui. O ką jis duoda? rolleyes.gif
Sory, radau straipsnių - pasiskaitysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 18, 14:45)
och tie pomidorinių veislių dvyniai plačiai pasklidę po pasaulį..atkapstyk..kas kuris..  g.gif


Net aš, diletantiškai besiknaisiodama po saitus, kiek tokių aptikau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 18 rugsėjo 2015 - 17:34
Chiromante, jei nori ne tik didelio, bet ir valgomo, skanaus derliaus, naudok gamtos dovanas, kur viskas subalansuota. Aš iš rudens tik medžių lapais storai pomidorynus užmulčiuoju. Pavasarį pribarstau per žiemą sukauptų pelenų. O kokį birželį, kai prasideda karščiai ir sausros, papildau mulčių - kokiu nors pagulėjusiu šienu.
Papildyta:
Labai gerai padarei, kad užsėjai rugiais. Pasistenk gaut pelenų - juose neorganinės mineralinės medžiagos lieka tokiais pat santykiais, kaip ir buvo augale. Tada nebūna problemų, kad davei vieno elemento - kito trūkumas išlindo.
Atsakyti
QUOTE(Daugmanta @ 2015 09 18, 17:58)
Chiromante, jei nori ne tik didelio, bet ir valgomo, skanaus derliaus, naudok gamtos dovanas, kur viskas subalansuota. Aš iš rudens tik medžių lapais storai pomidorynus užmulčiuoju. Pavasarį pribarstau per žiemą sukauptų pelenų. O kokį birželį, kai prasideda karščiai ir sausros, papildau mulčių - kokiu nors pagulėjusiu šienu.
Papildyta:
Labai gerai padarei, kad užsėjai rugiais. Pasistenk gaut pelenų - juose neorganinės mineralinės medžiagos lieka tokiais pat santykiais, kaip ir buvo augale. Tada nebūna problemų, kad davei vieno elemento - kito trūkumas išlindo.

Dėkui 4u.gif Dar neužsėjau - kolkas dar pilna pomidorų, bet kai išrausiu, tai užsėsiu. Pelenų tai visada yra - pirtis šalia, malkom kūrenama, ale diedas juos po medeliais susipila ir svogūnų vietai darže šiek tiek lieka smile.gif Ir komposto visada yra - jau daug metų kompostuojama vejos žolė. Gal ir ne kaži kas, bet vis geriau, nei nieko smile.gif
Atsakyti
Nu žinai ką... Atimk iš diedo biskutį pelenų tokiam šventam reikalui. Vienam barstymui reikia po puslitriuką į kvadratinį metrą. Tai man pakako kibiro laukui ir kibiro "šiltnamiui", nu ten toks atidengiamas darinys.
Papildyta:
Kompostas - puiku. Viena Ru pomidorninkė - guru sako, kad jo " niekad nebus per daug". Ir lapų prisigrėbk, jei dabar žaliuos rugiai, pavasarį lapų patalą suklosi.
Atsakyti
Gal kas papasakos ko tie babaausiai taip gausiai pas mane dygsta siltnamyje? ko per daug? ko per mazai? g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 18, 15:45)
žvalgausi po vieną sąrašiuką ir jau galvojau rinksiuos Red lolipop, jau galvojau kažkas egzotiško, negirdėta, lyg gerai atrodo, pradėjom aiškintis su savininke ir versti mano turimu veislių pomidorų pavadinimus,- sosulka krasnaja-  ką tai galėtų reikšti angliškai, kad suprastų bent..--..ir prasidėjo..red icikle.. o ji man- ne..turi būti lolipop, mat pasak jos draugės rusų  k. profesorės, prie pomidoro pavadinimo labiau derėtų lolipop


Visiska nesamone prasideda kai prdeda versti originalius pavadimus, po kiek laiko dar veisliu nauju atsiranda- dvyniu. Dabar ziuriu FB pradejo versti Malachitovaja skatulka- Skrynute lotuliukas.gif lotuliukas.gif pateks kokiam rusui ar anglui, kuris lietuviskai ni bum bum ir augins identiska pomidora su dviem skirtingais pavadinimais. doh.gif Dar pvz.- pas rusus sutinkamas pavadinimas AVENTIUNAI, kazkas neteisingai uzrase- и пошло поехало doh.gif O gi taip graziai prasidedavo- cia daugumos favoritai- AVIETINIAI doh.gif Net iki Tatjanos bazes nukeliavo su neteisingu pavadinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2015 09 18, 20:38)
Gal kas papasakos ko tie babaausiai taip gausiai pas mane dygsta siltnamyje? ko per daug? ko per mazai?  g.gif


Paskutinese nuotraukose visai ne babausiai, o zvynabudes biggrin.gif Gan keistas ir gan retas grybas dazniausiai maisomas su musmire. Pats nerizikuoju, bet kaimyne ju kepures (bet tik kepure!!s) net neapvirus kepa ir vis dar gyva. Po jos ragavau. Skanu nestuke.gif
Pagal knyga skaitosi antros kategorijos grybas. (Pirmos musuose yra tik cikrinis baravykas ir rudmese).
------------------------------
Per AZ atsaket del riesutu 4u.gif Taip ir maniau, kad nereik gliaudyt, tik nezinojau, kad ir zaliu "sijoneliu" iki sudzius geriau nenulaupyt.
Atsidekodamas pateikiu recepta i tema:
Puskibiris nuluptu pomidoru; 4-5 dideles galvos cesnako; svoguno kiek negaila ir druskos su saiku. Viskas per mesmale. Jei ziemai - galima truputi pavirt, bet siaip nereikia schmoll.gif
Visai valgomas padazas gaunasi ir tik is pradziu atrodo, kad skystokas. O kas nuostabiausia, tai tai, kad kai tokio prisivalgai,- zmona nebezino/neuzuodzia ar as cesnaku prisiedes, ar vel girtas kaip kiaule mirksiukas.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=arvydas.,2015 09 19, 10:11]
Paskutinese nuotraukose visai ne babausiai, o zvynabudes biggrin.gif Gan keistas ir gan retas grybas dazniausiai maisomas su musmire. Pats nerizikuoju, bet kaimyne ju kepures (bet tik kepure!!s) net neapvirus kepa ir vis dar gyva. Po jos ragavau. Skanu nestuke.gif
Pagal knyga skaitosi antros kategorijos grybas. (Pirmos musuose yra tik cikrinis baravykas ir rudmese).
------------------------------

Aciu uz komentara.Pasirodo net valgyti galima,tai imsiu dviguba derliu. lotuliukas.gif Ne as tai jau ju nevalgysiu,as bijau juos ir i kompostine mest,ar vistom duot blink.gif ,tai metu ant malkines stogo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai labai skanus, esu ne karta valgius, tikrai reikia kepti tik galvas nevirtas cielas pavoliotas su prieskoniais ir geriausia svieste. Skanaus ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2015 09 19, 10:43)
Tikrai labai skanus, esu ne karta valgius, tikrai reikia kepti tik galvas nevirtas cielas pavoliotas su prieskoniais ir geriausia svieste. Skanaus  ploja.gif

Mano kepa ant malkines stogo lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti