Įkraunama...
Įkraunama...

Granuliniai katilai 3

QUOTE(Paliukas @ 2015 09 23, 12:39)
tik klausimas - kadangi nuo katilo kažkiek vistiek katilinė pašils, kodėl 'panika' kad katilinėje bus žema temperatūra ir peršals per sieną?

Nera jokios panikos, tik idomu ivairus variantai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balamūtas @ 2015 09 23, 11:36)
Ar kasnors statosi granulinius katilus i sandaru nama? Kaip issprendziamas oro padavimas? Nes kaip ir visas namas, katilines patalpa irgi bus sandari ir turetu trukt oro degimui. Daryt kazkokia sklende, kad atsidarytu kai uzsikurineja katilas ir paduotu oro is lauko?


Pas mane padaryta sekanciai:

Per pamata padaryta 16cm skersmens skyle .Patalpos peseja pastatyta difuzorine sklende kuria gali pareguliuoti srauta ir vamzdzio viduryje istatyta atbuline sklende kuri kai katilas neveikia uzsidaro
pagarbiai
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2015 09 21, 20:42)
Optimalus 'kainos ir kokybes santykis' buna tik reklamose, kur kasnors nutylima smile.gif
Deja, bet sprendima priimti turite patys


vietinis šilumininkas nurodė šį psl. išsirinkimui. Ir žinok dabar moteriškei, kuris čia geriausias. Kuo daugiau skaitai, tai kaip sakoma kuo giliau, tuo-neaiškiau biggrin.gif
http://www.katilaigranuliniai.lt/
Atsakyti
QUOTE(Zarasietis @ 2015 09 23, 13:07)
Pas mane padaryta sekanciai:

Per pamata padaryta 16cm skersmens skyle .Patalpos peseja pastatyta difuzorine sklende kuria gali pareguliuoti srauta ir vamzdzio viduryje istatyta atbuline sklende kuri kai katilas neveikia uzsidaro
pagarbiai


Jei lauko oro padavimas paduotas po pamatais, tai šaltą žiemą prie gilaus minuso, žemė aplink vamzdį gali pradėti įšalinėti, o atsiradus įšalui po pamatais atsiranda rizika, kad pamatai bus iškilnoti.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 09 25, 18:24)
vietinis šilumininkas nurodė šį psl. išsirinkimui. Ir žinok dabar moteriškei, kuris čia geriausias. Kuo daugiau skaitai, tai kaip sakoma kuo giliau, tuo-neaiškiau biggrin.gif
http://www.katilaigranuliniai.lt/


Iš tiesų, tai nelabai ten yra iš ko rinktis biggrin.gif Gal kol nepradedi domėtis, tai atrodo daug. Bet realiai paprastam namukui verta žiūrėt tik į porą modelių (mini, compact, twin), o jei atmetus kombinuotus - išvis vienas (mini). Pastaruosius net tris giminėj pradėjom kūrent praeitą sezoną praktiškai vienu metu. Dabar pradėsim antrą.

Tiesa, jei pinigai stipriai neriboja, yra ir gudresnių sprendimų, bet jau ne šito gamintojo.

-----------

Granulės spalva visada nusako kokybę ar nebūtinai? Nusipirkau 80kg 8mm granulių. 165eur (kaip kaina lyginant su jūsų "taškais"?) Tamsios, kvepia medžiu, pakankamai tvirtos, bet ne per kietos, sudega gražiai lyg. Kas, apart blogų priemaišų, gali lemt tamsią spalvą? Kažkur radau, kad iš drėgnų pjuvenų daromos granulės būna tamsios. Logiška?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 25 rugsėjo 2015 - 20:51
QUOTE(mintas @ 2015 09 25, 18:48)
Jei lauko oro padavimas paduotas po pamatais, tai šaltą žiemą prie gilaus minuso, žemė aplink vamzdį gali pradėti įšalinėti, o atsiradus įšalui po pamatais atsiranda rizika, kad pamatai bus iškilnoti.


Oro pritekejimo anga katilineja padaryta pamato dalyje kuri yra virs zemes pavirsiaus
Atsakyti
QUOTE(gediminas_ @ 2015 09 25, 21:50)
Iš tiesų, tai nelabai ten yra iš ko rinktis biggrin.gif Gal kol nepradedi domėtis, tai atrodo daug. Bet realiai paprastam namukui verta žiūrėt tik į porą modelių (mini, compact, twin), o jei atmetus kombinuotus - išvis vienas (mini). Pastaruosius net tris giminėj pradėjom kūrent praeitą sezoną praktiškai vienu metu. Dabar pradėsim antrą.

Tiesa, jei pinigai stipriai neriboja, yra ir gudresnių sprendimų, bet jau ne šito gamintojo.

-----------

Granulės spalva visada nusako kokybę ar nebūtinai? Nusipirkau 80kg 8mm granulių. 165eur (kaip kaina lyginant su jūsų "taškais"?) Tamsios, kvepia medžiu, pakankamai tvirtos, bet ne per kietos, sudega gražiai lyg. Kas, apart blogų priemaišų, gali lemt tamsią spalvą? Kažkur radau, kad iš drėgnų pjuvenų daromos granulės būna tamsios. Logiška?


Ir kokie tie gudresni sprendimai?
Man su tuo kūrenimu nežinau. Buvo užkurtas pečius, šiuo metu stovi VIENYBE 20, kad glaistas antrame namo aukšte džiūtų, antrame aukšte dar nepastatyti radiatoriai, tai man vien dūmų kvapas jaučiamas...Langvai buvo atidaryti, gal, kai kūreni- natūralu. Na teks priprasti. blush2.gif
Dar kaimynas prasikūrė, tai jko kaminas visai žemai, tai jei vėjas vakarų, tai visi dūmai į mano namą, tad jei langai atidaryti, tai- ne kas.... ax.gif
Atsakyti
Normalus granulinis su vienybe nelabai sulyginamas smile.gif Aš per aną žiemą dūmus mačiau gal du kartus iš savo kamino. Ir tai skaidrius tokius giedrą dieną ir labai mažą kiekį.

Apie tuos gudresnius, manau, parašys atstovai, kurie čia sukasi wink.gif Neturiu, nebandžiau. Bet už papildomą kainą gaunat papildomų funkcijų, patobulinimų, patogumų. O jų reikia ar nereikia, kiekvienam pačiam spręst. Kai man reikėjo pirkt, tai visų pirmą tokių pinigų neturėjau.. skirtumas sudarė arti 4000-5000lt smile.gif

O tai kodėl tas jūsų "šilumininkas" nepatarė konkrečiau, o tik puslapį nurodė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 26 rugsėjo 2015 - 19:25
QUOTE(gediminas_ @ 2015 09 26, 20:17)
Normalus granulinis su vienybe nelabai sulyginamas smile.gif Aš per aną žiemą dūmus mačiau gal du kartus iš savo kamino. Ir tai skaidrius tokius giedrą dieną ir labai mažą kiekį.

Apie tuos gudresnius, manau, parašys atstovai, kurie čia sukasi wink.gif Neturiu, nebandžiau. Bet už papildomą kainą gaunat papildomų funkcijų, patobulinimų, patogumų. O jų reikia ar nereikia, kiekvienam pačiam spręst. Kai man reikėjo pirkt, tai visų pirmą tokių pinigų neturėjau.. skirtumas sudarė arti 4000-5000lt smile.gif

O tai kodėl tas jūsų "šilumininkas" nepatarė konkrečiau, o tik puslapį nurodė?


Labai aš jo nekamantinėjau dar, nes šią žiemą dar tarnaus VIENYBĖ, bet po truputį domiuosi....
Eikit sau su granuliniais išvis dūmų nebūna iš kamino???Netikiu biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nu man nėra tikslo meluoti biggrin.gif Granulės sausos, švarios, tai jei ir eina dūmelis, eina skaidrus, kuris retai kada matosi.
Atsakyti
Sveiki,kokios nuomones apie Ekogren EG Pellet katilus? Keisim kieto kuro katila i granulini ir pazistamas santechnikas siulo butent toki. g.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 09 25, 19:24)
vietinis šilumininkas nurodė šį psl. išsirinkimui. Ir žinok dabar moteriškei, kuris čia geriausias. Kuo daugiau skaitai, tai kaip sakoma kuo giliau, tuo-neaiškiau biggrin.gif
http://www.katilaigranuliniai.lt/


tai juk visi geriausi, o konkurentai blogiausi (kam bepaskambinti) smile.gif

realiai tai yra kaip su auto: bazinė komplektacija kainuoja X, kur viskas sukomplektuota - ženkliai brangiau
Jeigu negalite išsirinkti, suraskite protingą šilumininką (pažįstamą, giminę ar pan.) ir tegul praskambinėja per atstovus ir paklausinėja apie išsirinktus katilus. Labai paprasta
Papildyta:
QUOTE(gediminas_ @ 2015 09 25, 21:50)

Granulės spalva visada nusako kokybę ar nebūtinai? Nusipirkau 80kg 8mm granulių. 165eur (kaip kaina lyginant su jūsų "taškais"?) Tamsios, kvepia medžiu, pakankamai tvirtos, bet ne per kietos, sudega gražiai lyg. Kas, apart blogų priemaišų, gali lemt tamsią spalvą? Kažkur radau, kad iš drėgnų pjuvenų daromos granulės būna tamsios. Logiška?

Nevisiškai, bet reikėtų vengti tamsokų (jeigu nepatikrintas tiekėjas/rekomenduotojas). Kaina kaip ir vidutinė.
Tamsią spalvą gali kažkiek lemti jeigu lapuotis (šiaip tamsesnis medis), o visa kita gali būti žievė ar pan.
Drėgnų pjuvenų granulės neturėtų tarpusavyje gerai lipti, todėl gali būti priemaišų (mano nuomone)

P.S. Dėl dūmo buvimo/nebuvimo. Kai deguonies kiekis (O2) degimo metu yra >8%, pradeda mažėti dūmo. Perdidelis deguonies kiekis irgi negerai. Realiai - tai dūmo tik tik tūrėtų matytis
Papildyta:
QUOTE(Viliomante @ 2015 09 27, 22:02)
Sveiki,kokios nuomones apie Ekogren EG Pellet katilus? Keisim kieto kuro katila i granulini ir pazistamas santechnikas siulo butent toki.  g.gif
Aciu

Jeigu namas kiauras - tinka, nes kuro padavimas iš apačios - neturi galimybės užsigęsinti
Atsakyti