Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės ilgomis rankovėmis

Lindex firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia dailus iškilus taškučiai wub.gif Stilingai sukirptą modeliuką priekyje puošia vertikalios juostelės iš biejų pusių wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Mdingas rankovių ilgis wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mohito firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų raštai wub.gif Labai švelnus audinukas wub.gif Rankovės madingo 3/4 ilgio wub.gif Jų ilgis dar reguliuojasi su juostelėmis mirksiukas.gif wub.gif Labai stilinga apačia wub.gif Šonuose skeltukai wub.gif Nugara ilgesnė už prekį wub.gif Priekis sukurptas ne užapvalintai kaip įprasta, o "kampuotai" wub.gif Nugara - užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Ilgis - 66 - 76 cm. Dydis - 42. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

xxs,bet atitinka xs
be etikečių,bet nauji Ann Taylor
15 eurųvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Bliuzė Iš LaRedoute dydis 40, kaina 10 eur
https://www.laredout...=00010000000001

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabi kremo spalva wub.gif Šilkinį audinuką priekyje puošia dailios klostės wub.gif Rankovės ir apykaklė susisega sagomis. Audinuko sudėtis: 100% - SILK. Audinukas turi elastano. Per krūtinę - 54 cm. Per petukus - 38 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Trafaluc Zara nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia nuostabių spalvų paukščiai wub.gif Stilingai sukirptos rankovės užsisega sagutėmis wub.gif Priekis madingai sumetamas wub.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 70 - 60 cm. Dydis - XS. Atitinka S/M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Fashion firmos nauja palaidinukė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puoša dailus raštai bei spalvos wub.gif Madingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Priekis trumpesnis už nugarą mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 60 cm. Ilgis - 60 - 83 cm. Dydis - XXXL. ATITINKA XL DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Amisu firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų spalvos - stilingi dryžiai wub.gif Modeliuką puošia kišenuko imitacija su sagute wub.gif BEI reguliuojamos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Stilingai ilgesnė nugarytė mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę - 58 cm. Stilingas ilgis - 74 - 67 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
MISS N... Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. NUOSTABUS MODELIUKAS wub.gif Apačioje yra pamušalas. Ant viršaus modeliuką puošia gepiuras bei žavios karbatkėlės ir klostelės wub.gif Paaukštinta apykaklė padailinta karbatkėlėmis wub.gif V formos apykaklė - stilinga ir madinga mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas priekyje susisega sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Per juosmenuką - 47 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Dydis - 16. ATITINA 14 (L). DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
TOP SHOP firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai originaliai suderinti audinukai wub.gif Modeliukas priekyje susisega po audinuku paslėptomis sagomis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
UCB firmos nauja palaidinukė - tunika atvežta iš užsienio. Audinuką kuris primena švelnų barchatą puošia nuostabios sodrios spalvos bei raštai wub.gif Šiek tiek paaukštinta apykaklė wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 44 cm. Apačia - 55 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis apie 70 cm. Rankovės ilgis - 63 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus nertas modeliukas TINKANTIS VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Šių metų madinga spalva wub.gif Žavi detalė - modeliuką puošia mieli nerinukai wub.gif BEI dailiai sukirptos rankovės wub.gif Palaidinukė turi dirželį kurio dėka reguliuojasi apimtis bei siteikiama stilinga forma wub.gif Audinuko sudėtis: 55% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. 45% - NYLON. Per juosmenuką - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas rankovės ilgis - 70 cm. MATUOJANT NUO PAŽASTUKO - 45 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lindex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai stilingi ir šiais metais madingi dryžiai - juoda - balta wub.gif Amžina klasika mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas užsisega sagutėmis paslėptomis audinuku mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti