Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Sena tema

Tęsiame skaičiavimus 4u.gif
Atsakyti
Mūsų balandis (3 valgytojai)
Viso 195,75 EUR, iš jų

daržovės ir vaisiai 55,27
mėsa, paukštiena, žuvis, kiaušiniai 39,96
duona, miltai, kruopos, miusliai, sausi pusryčiai 27,69
gatavas maistas (kebabai, čeburekai) 26,63
pieno produktai (pienas, kefyras, varškė, grietinė, sūris) 14,38
saldumynai (sūreliai, jogurtai, varškytės) 14,09
prieskoniai, padažai 9,45
gėrimai (mineralinis) 8,28

Išlaidomis esu patenkinta, bet tikrai yra, kur pasitempti ax.gif



Atsakyti
Savaitgaliais valgau kartais daugiau, nei 2 kartus. Vaisiai bananai, apelsinai, obuoliai, kriaušės, sezonu, tai ir persikai, nektarinai, arbūzai. Daržovės dažnai, valgau šaldytas, nes ten įvairesnės. O šiaip, bulvės, burokai, kopūstai, morkos, brokoliai, žiediniai, agurkai, pomidorai, salotos žalios.
Kruopos, pagrinde grikiai, ryžiai, dar kartais lęšiai, pupelės, kukurūzai, retai bolivinė balanda.
Ne viską surašiau, tiesiog nepamenu ax.gif blush2.gif Dar valgau soją, kartą per savaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2015 05 19, 19:11)
Savaitgaliais valgau kartais daugiau, nei 2 kartus. Vaisiai bananai, apelsinai, obuoliai, kriaušės, sezonu, tai ir persikai, nektarinai, arbūzai. Daržovės dažnai, valgau šaldytas, nes ten įvairesnės. O šiaip, bulvės, burokai, kopūstai, morkos, brokoliai, žiediniai, agurkai, pomidorai, salotos žalios.
Kruopos, pagrinde grikiai, ryžiai, dar kartais lęšiai, pupelės, kukurūzai, retai bolivinė balanda.
Ne viską surašiau, tiesiog nepamenu  ax.gif  blush2.gif Dar valgau soją, kartą per savaitę  smile.gif

nu...ir kur čia išlaidos? Surašei, ką valgai, siurprizas, bet tavo išvardintus produktus valgo dauguma. Sugebėk tu man šitaip ne į temą patarškėt.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 19, 22:24)
nu...ir kur čia išlaidos? Surašei, ką valgai, siurprizas, bet tavo išvardintus produktus valgo dauguma. Sugebėk tu man šitaip ne į temą patarškėt.


Jinai pratesė mintį iš anos temos, nes mes stebėjomės kaip mažai išleidžia ant maisto 4u.gif Viskas į temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 19, 22:24)
nu...ir kur čia išlaidos? Surašei, ką valgai, siurprizas, bet tavo išvardintus produktus valgo dauguma. Sugebėk tu man šitaip ne į temą patarškėt.


na, pirmai pradžiai būtų užtekę paskaityti ankstesnę temutę, bent gal paskutinį psl. - a vdrug ten kas nors jau buvo kalbėta. Nereikėtų vargintis komentaro rašyti..

Jolirta, bet jūs tikrai labai labai mažai valgot.. Mažai aš susipažinusi su vegetarizmu ir žaliavalgyste, bet visad įsivaizdavau, kad maistui tokiu atveju daugiau išeina.. Mano tėvai pensininkai, mėsos valgo mažai arba nevalgo dėl sveikatos - ir tie dviese, misdami daržovėmis, kruopomis, pasiaugindami dar ir savo, vis tiek apie 120 eur. pakloja už maisto
Atsakyti
Jolirta, jūs gal ką savo auginat? Ar kokios giminės augina ir duoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 20, 09:22)
Jolirta, bet jūs tikrai labai labai mažai valgot.. Mažai aš susipažinusi su vegetarizmu ir žaliavalgyste, bet visad įsivaizdavau, kad maistui tokiu atveju daugiau išeina.. Mano tėvai pensininkai, mėsos valgo mažai arba nevalgo dėl sveikatos - ir tie dviese, misdami daržovėmis, kruopomis, pasiaugindami dar ir savo, vis tiek apie 120 eur. pakloja už maisto

Ir aš pritariu, kad net daugiau, juk normalus vegetaras neužsikišinės pigiomis sasyskomis, nupigintais batonais, krabų lazdelėmis ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
Man atrodo visai imanoma isleisti 50€ dviem (1 suauges ir 1 vaikas)
Paskaiciavus vidutiniskai 200€ keturiems su kavinemis ir saldumynais. Ismokus maitintis atsisakant maisto siuksliu, tikrai galetume sutaupyti bent 50€. Plius moterys valgo, dazniausiai, maziau nei vyrai, o vaikai (jei nera paauglei) irgi mazai valgo...pvz vietoj jogurto morka suvalgyti ir sveikiau ir gerokai pigiau.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 05 21, 13:38)
Man atrodo visai imanoma isleisti 50€ dviem (1 suauges ir 1 vaikas)
Paskaiciavus vidutiniskai 200€ keturiems su kavinemis ir saldumynais. Ismokus maitintis atsisakant maisto siuksliu, tikrai galetume sutaupyti bent 50€. Plius moterys valgo, dazniausiai, maziau nei vyrai, o vaikai (jei nera paauglei) irgi mazai valgo...pvz vietoj jogurto morka suvalgyti ir sveikiau ir gerokai pigiau.


o mano supratimu - neįmanoma. Pilnavertei 2 žmonių mitybai per mėnesį Lietuvoje 180 lt yra žemiau bado ir skurdo ribos. Ir kažkodėl manau, kad Jolirta taip daro ne žaliavalgystės idėjų vedina.

Morka vietoj jogurto yra blogai!!. Vienareikšmiškai. Reikia ir morkos, ir jogurto, nes maistine verte jie vienas kito nepakeičia - o ypač kalbant apie vaikus. Bet čia jau off-top biggrin.gif

Net be maistinių šiukšlių (irgi reikėtų konkrečiau tas šiukšles apibrėžti) suma sunkiai įsivaizduojama verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 05 21, 12:38)
Man atrodo visai imanoma isleisti 50€ dviem (1 suauges ir 1 vaikas)
Paskaiciavus vidutiniskai 200€ keturiems su kavinemis ir saldumynais. Ismokus maitintis atsisakant maisto siuksliu, tikrai galetume sutaupyti bent 50€. Plius moterys valgo, dazniausiai, maziau nei vyrai, o vaikai (jei nera paauglei) irgi mazai valgo...pvz vietoj jogurto morka suvalgyti ir sveikiau ir gerokai pigiau.

O man atrodo neimanoma doh.gif
Ir nors uzmusk, nepateike gerbiamoji nei meniu nei tikslai kaip ka valgo...zodziu argumentu nulis isskyrus - "kam neteko issiversti su tokia suma mano kad kosmosas".
Bet vistiek sakys kad valgom viska,sveika,kokybiska itt. cool.gif
Atsakyti
Minėjau, savo neauginu, ir iš šalies niekas neremia.

Man jogurtas iš pieno blogis, o morka gerai. Nesu vegetarė, tad pieno produktų nevalgau. Veganė esu daugiau iš etinės pusės.

Meniu, daugmaž buvau surašius, nelabai kam aktualu kad kasdien rašyčiau:
Šiandien pusryčiams grikių košė ir po pusė indelio sojų jogurto. Per pietus bus daržovių sriuba su ryžiais. Vakarienei dar nesugalvojom, vaikas manau norės blynų, o aš lęšių košės su paprika.

Šį mėnesį išleista truputį daugiau, nes ne namie buvom, +- 60 €, čia jau tik šlamštmaistis, bet tokios sąlygos buvo, kad nebuvo kur gaminti. Dar mėnesio gale, teks tortą pirkt ir iškylai 10 € prisidėt.

Apie maisto švaistymą.
https://www.youtube....h?v=iuNlVF3iyEQ
Atsakyti