Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Pradėsiu ir aš skaičiuoti, tik pastebėjau, kad išlaidos ženkliai sumažėjo, kai pradėjau apsipirkti internetu barboroje ar fresh market, pagal akcijas galima paderinti ir šeimos valgiaraštį, aišku kol kas tokia galimybė galima tik Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Vėjo nunešta @ 2015 06 02, 10:10)
Pradėsiu ir aš skaičiuoti, tik pastebėjau, kad išlaidos ženkliai sumažėjo, kai pradėjau apsipirkti internetu barboroje ar fresh market, pagal akcijas galima paderinti ir  šeimos valgiaraštį, aišku kol kas tokia galimybė galima tik Vilniuje.


Pradedat skaičiuot nuo šio mėnesio? ax.gif
Atsakyti
mūsų išlaidos gegužę - 359,99 biggrin.gif juokinga, kaip reklamoj kokioj. Bet gal ką ir praleidau neįtraukusi. Rijikų - 5. Maistas darželyje nepaskaičiuotas, maistas mokykloje - įtrauktas į sąmatą. Kišenpinigiai dukrai įskaičiuoti.

Atsirado nauja eilutė - ledai biggrin.gif ale brangi ta eilutė, turiu pasakyti doh.gif sakiau, nemaišysiu nei su saldumynais, nei su pieno produktais - iškreips viską. Netelpam į rėmus.. Bet gal biržely ne taip baisu atrodys.

QUOTE(Nastya @ 2015 06 01, 15:05)
Visų pirma, sveikinu visas su taip ilgai laukta vasara  4u.gif
Radau laiko ir prisėdau paskaičiuoti išlaidas už gegužę. Gegužės mėn, mūsų šeima pasipildė dar vienu žmogučiu  wub.gif

Gegužė:
Daržovės ir vaisiai - 94.91€
Gėrimai (alkoholis, kava, sultys, vanduo, arbata) - 69.05€
Pieno produktai (pienas, grietinė, sūriai, sūreliai, varškė, kefyras, jogurtai) - 63.11€
Užsakymai namo - 55.63€
Mišinukai mažiui - 55.04€

Mėsa ir žuvis - 54.53€
Duona, batonas, įvairios kruopos, sausi pusryčiai, miltai, riešutai, kiaušiniai - 53.95€
Saldumynai (pyragai, saldainiai, šokoladai) - 39.66€
Maistas ir gėrimai mieste - 28.07€
Įvairūs prieskoniai, padažai ir kt. smulkmenos - 21.77€
Viso 535,72€


sveikinu su leliuko gimimu wub.gif wub.gif

sėdau jūsiškę išklotinę su savo išlaidom palyginti, nes įdomu pasidarė, kuri eilutė pas kitus l. brangi ir kuri pas mane g.gif

o tai kaip brangu mišinukai blink.gif gal žindant kūdikį eitų sutaupyt biggrin.gif nepykit, čia šiaip, tik apie skaičiukus, ne apie ideologijas 4u.gif

o ką reiškia užsakymai namo - maistas, gėrimai, pica į namus? nes suma nemenka.

vaisių ir daržovių valgot tikrai nemenkai pagal išklotinę 4u.gif mūsiškė tik 55 eur.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 04, 10:49)
sėdau jūsiškę išklotinę su savo išlaidom palyginti, nes įdomu pasidarė, kuri eilutė pas kitus l. brangi ir kuri pas mane g.gif

o tai kaip brangu mišinukai blink.gif gal žindant kūdikį eitų sutaupyt biggrin.gif nepykit, čia šiaip, tik apie skaičiukus, ne apie ideologijas 4u.gif

o ką reiškia užsakymai namo - maistas, gėrimai, pica į namus? nes suma nemenka.

vaisių ir daržovių valgot tikrai nemenkai pagal išklotinę 4u.gif mūsiškė tik 55 eur.

Ačiū už sveikinimus 4u.gif
Brangūs mišinukai, bet ką darysi ax.gif Čia dar ant akcijos pataikėm blush2.gif O betkokių pigių pirkti nesinori...
Pas mus šį mėnesį buvo nemažai svečių atėję (mažiaus mėnesio proga) tai daug vaisių ten pirkau, nors ir patys vaisius pastoviai įvairius valgome, daržoves irgi. Pirkome kelis kartus braškes, bet jos brangios dabar nes tik prasidėjo.
Užsakymai namo, na užsakinėjom picas, vieną kartą kebabų, kinų maisto, taip ir susidarė suma unsure.gif Mažai turiu laiko gaminimui dabar...
Ir šiaip čia pirmas kartas kai aš taip atkakliai visus čekius rinkau ir išlaidas suskirsčiau į išklotinę, nes anksčiau visur plius minus suapvalindama užsirašydavau ir poto gale mėnesio suskaičiuodavau, aišku skaičiai irgi daugmaž panašūs, bet... šiektiek nustebau, kiek kam išeina smile.gif
P.S. mano dukra nevaikšto į darželį, o jūsiškė kaip suprantu vaikšto ir maisto ten nepaskaičiavot rolleyes.gif Ledus pridėjau prie saldumynų ir maisto mieste, nors daug nevalgėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 04 birželio 2015 - 15:00
QUOTE(Nastya @ 2015 06 04, 15:55)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif
Brangūs mišinukai, bet ką darysi  ax.gif Čia dar ant akcijos pataikėm  blush2.gif O betkokių pigių pirkti nesinori...

P.S. mano dukra nevaikšto į darželį, o jūsiškė kaip suprantu vaikšto ir maisto ten nepaskaičiavot  rolleyes.gif Ledus pridėjau prie saldumynų ir maisto mieste, nors daug nevalgėm.


nu, su maisteliu tai pigiau nepasieškosi, kokybės nuleist negalima..

mūsiškė jau devynmetė, tai jos maistas mokykloje 30 eur. kainuoja, plius dar kartais duodu kišenpinigių, tai juos tiesiog užrašau į lapelį, kabantį ant šaldytuvo. Kažkur 43 eur. išvis gavosi jos valgymas ne namie.

o du bernai lanko darželį, tai jų maisto neskaičiuoju, o metu į išlaidas ugdymui.. Iškreipia vaizdelį, bet kažkaip man taip patogiau skaičiuoti..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 06, 21:37)
nu, su maisteliu tai pigiau nepasieškosi, kokybės nuleist negalima..


Tai va būtent dėl kokybės rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų šeimos (2 suaugę, 2 darželinukai vaikai) gegužės mėnesio išlaidos maistui 275 eur:
62 eur maistui ne namuose,
46 eur vaisiams ir daržovėms,
37 eur gėrimams,
36 eur mėsa,
32 eur saldumynams,
27 eur pieno produktams,
13 eur angliavandeniams,
9 eur padazai/prieskoniai,
8 eur žuvis,
5 eur alkoholis.

Vaikų maisto darželyje neskaičiuoju, jį vedu prie mokesčių.
Atsakyti
Tai kur dingo visos skaičiuotojos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 06 13, 12:58)
Tai kur dingo visos skaičiuotojos?  bigsmile.gif

Valgo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 06 10, 21:14)
Mūsų šeimos (2 suaugę, 2 darželinukai vaikai) gegužės mėnesio išlaidos maistui 275 eur:
62 eur maistui ne namuose,
46 eur vaisiams ir daržovėms,
37 eur gėrimams,
36 eur mėsa,
32 eur saldumynams,
27 eur pieno produktams,
13 eur angliavandeniams,
9 eur padazai/prieskoniai,
8 eur žuvis,
5 eur alkoholis.

Vaikų maisto darželyje neskaičiuoju, jį vedu prie mokesčių.


čia kas? biggrin.gif nes ir kitose jūsų kategorijose angliavandenių yra.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 13, 15:59)
čia kas? biggrin.gif nes ir kitose jūsų kategorijose angliavandenių yra.. biggrin.gif


Kruopos, miltai, duona
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 06 13, 22:13)
Kruopos, miltai, duona

tai angliavandenių valgot mažiau, nei saldumynų? ax.gif pas mus šitos eilutės priešingos - daugiau angliavandenių
Atsakyti