Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2015 10 01, 12:01)
isvertus sita sakini reikstu - jog sitas kodas negali buti pritaikytas jusu krepselyje esanciai prekei. Jus geriau idekite kam skirtas tas kodas. nes as paskutini -15% koda gavau, skirta prekems perkant is 2 parduotuviu, pvz ambellis ir mytoys.

Akivaizdu, kad paspirtukams tinkamo kodo šiuo metu nėra, palauksim kol atsiras, iki Kalėdų dar yra laiko biggrin.gif
Kam skirti kodai aš nežinau, pati jokio kodo negavau, merginos atsiuntė kelis į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 10 01, 11:28)
ir man taip yra buvę  lotuliukas.gif jau stadija čia  lotuliukas.gif



QUOTE(bbiitute @ 2015 10 01, 14:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  man buna  blush2.gif  biggrin.gif

Zodziu laukiu detektyvo atomazgos iki 15 val lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 10 01, 11:55)
Ta prasme kad viešai joms nerodytų niekam daugiau? Aš asmeninį acountą uriu, niekam mano foto sukeltų nerodo.


Ta prasme jei aš dedu skelbimą su foto, paskui tą daiktą parduodu, išimu foto iš part.lt ir jis automatiškai dingsta internete tam skelbime? Nes bent su public fotki taip vyksta, bet parašė, kad leis kelt nuotraukas nemokamai tiki iki 10 30, tai reik kažkokios alternatyvos.
Atsakyti
Gal žinote, ar rimta parduotuvė? Ar originalai batai?
UGG
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 10 01, 13:24)
Ta prasme jei aš dedu skelbimą su foto, paskui tą daiktą parduodu, išimu foto iš part.lt ir jis automatiškai dingsta internete tam skelbime? Nes bent su public fotki taip vyksta, bet parašė, kad leis kelt nuotraukas nemokamai tiki iki 10 30, tai reik kažkokios alternatyvos.

alternatyva gali buti radikal.ru. jei prisiregistruosite,tuomet istrinsite nuotrauka ir niekas nematys arba galima netrinti,bet padaryti,kad paziuret tik su slaptazodziu.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2015 10 01, 13:22)
Zodziu laukiu detektyvo atomazgos iki 15 val lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lauksim tesinio biggrin.gif


mano paskutinis nuotykis su Next uzsakiau atostogu adresu siuntini doh.gif biggrin.gif next kiek rasau tyli , kuo baigsis net neisivaizduoju , zodziu mazojo pizamos keliauja i viesbuti lotuliukas.gif

Gal kas bandet susitarti su DPD kad pakeistu pristatymo adresa g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 10 01, 14:24)
Ta prasme jei aš dedu skelbimą su foto, paskui tą daiktą parduodu, išimu foto iš part.lt ir jis automatiškai dingsta internete tam skelbime? Nes bent su public fotki taip vyksta, bet parašė, kad leis kelt nuotraukas nemokamai tiki iki 10 30, tai reik kažkokios alternatyvos.

Geras klausimas, šito nebandžiau. Bet part.lt minusas tas, kad po kurio laiko foto taip ar taip dingsta, tik neatsimenu, kiek laiko laikosi. Čia savaičių reikalas, ne dienų.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 10 01, 13:01)
paskutini -15% koda gavau, skirta prekems perkant is 2 parduotuviu, pvz ambellis ir mytoys.


tokiu atveju reik idet is mytoys ka reik, o is kitos pardes pvz pigiausias kojines ir kodas galios visam krepseliui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 10 01, 14:29)
lauksim tesinio  biggrin.gif
mano paskutinis nuotykis  su Next uzsakiau atostogu adresu siuntini  doh.gif  biggrin.gif  next  kiek rasau tyli , kuo baigsis net neisivaizduoju , zodziu mazojo pizamos keliauja i viesbuti  lotuliukas.gif 

Gal kas bandet susitarti su DPD kad pakeistu pristatymo adresa  g.gif ?

Žinoma skambinkit į DPD ir manau tikrai pakeis pristatymo adresą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 10 01, 13:34)
Žinoma skambinkit į DPD ir manau tikrai pakeis pristatymo adresą mirksiukas.gif

bigsmile.gif bet miestas kitas ar tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 10 01, 13:29)
lauksim tesinio  biggrin.gif
mano paskutinis nuotykis  su Next uzsakiau atostogu adresu siuntini  doh.gif  biggrin.gif  next  kiek rasau tyli , kuo baigsis net neisivaizduoju , zodziu mazojo pizamos keliauja i viesbuti  lotuliukas.gif 

Gal kas bandet susitarti su DPD kad pakeistu pristatymo adresa  g.gif ?


bet kuri kurjeriu kompanija pakeicia pristatymo adresa, reik jiems skambinti, pasakyti siuntos numeri, savo duomenis ir nauja adresa
ne karta keiciau namu adresa i darbo, kai pamatydavau, jog kokia nors parde prekes ne pastu, o per kurjerius issiunte

Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2015 10 01, 13:36)
bigsmile.gif  bet miestas kitas ar tikrai  ax.gif


nesvarbu, siuntiniai visvien pirmiausia i Vilniu atvyksta, o is cia skirstomi toliau
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 10 01, 13:24)
Ta prasme jei aš dedu skelbimą su foto, paskui tą daiktą parduodu, išimu foto iš part.lt ir jis automatiškai dingsta internete tam skelbime? Nes bent su public fotki taip vyksta, bet parašė, kad leis kelt nuotraukas nemokamai tiki iki 10 30, tai reik kažkokios alternatyvos.

eina istrinti
Atsakyti