Įkraunama...
Įkraunama...

Marokas

Senoji tema
čia smile.gif
Papildyta:
Parekomenduokite vilą ar viešbutį šeimai su dviem vaikais, norisi ir kad jūra būtų, tai Marakešas atkrenta , planuojam skristi Vasario mėn. Ir per kur geriau skristi? Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, palnuoju su draugais savarankiska kelione i Maroka. Pirma karta tokia tolima ir savaranksia kelione butu. Pasidalinkit tavo ispudziais, patarimais, ka verta pamatyti, kur nepasigauti, transportas Maroke, viezbuciai, apranga, avalyne ir t.t. Forumuose yra apie Maroka nemazai temu, bet jos senokos, norisi kuo sviezesniu ispudziu isgirsti.
Marsruto konkretaus neturime dar, bet manau nuo Marakeso i apacia, pietryciai, visa pakrante ir atgal i Marakesa.
Planuojam vykti rugpjucio pabaigoje, 7-12 d.
AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vartotojas777: 20 gegužės 2016 - 15:23
t.y. 7-12 dienu kelione
Atsakyti
sveiki keliautojai 4u.gif , gal kas turite svieziu ispudziu is Maroko. Mane labai sudomino vienos forumietes, Jurzoles, fotoreportazas apie sia sali wub.gif , dabar sukasi galvoje Marokas, labai noreciau aplankyti kitais metais bigsmile.gif
Atsakyti
Esu pervažiavęs visą Maroką automobiliu. Čia mano įspūdžiai ir nuotraukos, o taip pat padariau Maroko žemėlapį kur sužymėjau, mano nuomone, įspūdingiausias vietas:

http://augustinas.ne...u-egzotika-4104
Atsakyti
QUOTE(Eskarpas @ 2016 09 24, 09:55)
Esu pervažiavęs visą Maroką automobiliu. Čia mano įspūdžiai ir nuotraukos, o taip pat padariau Maroko žemėlapį kur sužymėjau, mano nuomone, įspūdingiausias vietas:

http://augustinas.ne...u-egzotika-4104


Oi kokia super info smile.gif gaila, kad jos nebuvau radusi pries mums vaziuojant.
Buvom siu metu pavasari. Laaaabai patiko. Grizim tikrai dar, nes ne viska pamatem ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 24 rugsėjo 2016 - 19:50
QUOTE(Irėnė @ 2016 09 24, 19:48)
Buvom siu metu pavasari. Laaaabai patiko. Grizim tikrai dar, nes ne viska pamatem ;)

Kas labiausia patiko, ka pamatet? nuomojotes masina? papasakokite daugiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2016 09 24, 19:48)
Oi kokia super info smile.gif gaila, kad jos nebuvau radusi pries mums vaziuojant.


Dėkui smile.gif . Kadangi prieš keliones daug laiko skiriu informacijos rinkimui iš įvairių šaltinių (nuo knygų iki dokumentinių filmų), kelionės metu irgi labai aktyviai aplankau daug vietų, tai ir mėginu pasidalinti visu tuo straipsniuose, kad kitus supažindintų su svarbiausiais ar lietuviui netikėčiausiais šalies aspektais ir padėtų susiorganizuoti įdomią kelionę smile.gif .
Atsakyti


http://augustinas.ne...u-egzotika-4104
[/quote]
thumbup.gif patiko straipsnis. Mano didziausias noras butu pamatyti dykuma, atvykus i marakesa, pabuti keleta dienu ten, issinuomoti automobili ir vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2016 09 25, 12:13)
Kas labiausia patiko, ka pamatet? nuomojotes masina? papasakokite daugiau  wub.gif


mes buvom tik savaite. didziule klaida, bet kadangi vaziavom apsiziureti tai dzin.
antra didziule klaida gyventi toje pacioje vietoje, mes gyvenom Marakese. bet kadangi tam irgi buvo priezasciu tai irgi dzin, tik kad pavargom labiau.
gyvenom Marakese, masina turejom issinuomave visai savaitei. 2 dienos paciam Marakese bludijom. labai patiko ir medinoj niekaip nepavyko pasiklysti smile.gif bet man mazai, as ten dar kokias dvi dienas buciau pasitrynus. buvom karaliu rumuose ir majorelio sode, na ir zinoma zymioji Jemaa el-Fnaa aikste. Ji ispudingiausia sutemus. ir labai rekomenduoju pavalgyti prie tu ilgu stalu pacioje aiksteje. man tai pats skaniausias maistas ten buvo per visa buvima maroke. Ir kas be ko, sultys smile.gif
1 diena skyrem vaziavimui prie vandenyno. Vaziavom i Essaouira.
1 diena skyrem salia Marakeso esantiems kalnams. nepamenu dabar pavadinimo, bet karstemes kalnais ieskodami 7 kriokliu.
1 diena skyrem vaziavimui i Azilal, prie Ouzoud krioklio.
ir dar 1 diena kelionei i Ouarzazate. kelemes per kalnus, labai ilga ir varginanti kelione, bet vaizdai, vaizdai. atpirko viska.
dykumas pasilikom kitam kartui, nes kaip ir minejau tam tiesiog truko laiko smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Eskarpas @ 2016 09 25, 13:44)
Dėkui smile.gif . Kadangi prieš keliones daug laiko skiriu informacijos rinkimui iš įvairių šaltinių (nuo knygų iki dokumentinių filmų), kelionės metu irgi labai aktyviai aplankau daug vietų, tai ir mėginu pasidalinti visu tuo straipsniuose, kad kitus supažindintų su svarbiausiais ar lietuviui netikėčiausiais šalies aspektais ir padėtų susiorganizuoti įdomią kelionę smile.gif .


zemai lenkiu galva, pries tokius kaip jus mirksiukas.gif
as tai vis pritingiu parasyt, bet paskaityt tai pirma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 26 rugsėjo 2016 - 13:36
Kiek masinos nuoma kainavo? ar yra draudimas? o kaip su kuru ten, ar koloneliu pakankamai kelyje?
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2016 10 05, 15:51)
Kiek masinos nuoma kainavo? ar yra draudimas? o kaip su kuru ten, ar koloneliu pakankamai kelyje?


Masina su kondicionierium su pilnu draudimu ir antru vairuotoju kazkas apie 200 eur kainavo.
Plius dar pirkom maroko zemelapius i navigacija cia lietuvoj.
Perklausiu del auto, nes ne as tuo uzsiiminejau.
O degaliniu pakanka. Nepasigedom smile.gif
Atsakyti