Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!

Gražiausios vasaros akimirkos

Gražuolė vasara... atostogos, paplūdimys, šeimos pietūs ant žolės, malonios vandens ir grožio procedūros, saulėlydžio palydos pajūryje, braškės, tobulas įdegis ir... – šį sąrašą pratęskite savo nuotraukomis naujausiame foto konkurse „Gražiausios vasaros akimirkos“.

Siųskite konkursui nuotrauką, kurioje užfiksuota pati įsimintiniausia, karščiausia ir įdomiausia jūsų vasaros akimirka ar patirtas nuotykis kelionėje (nuotraukoje būtinai turite būti ir jūs ar jūsų šeimynėlė! vien tik vasaros peizažai nebus tvirtinami. Jiems mes paskirsime atskirą konkursą).

Šiame konkurse gali dalyvauti visi registruoti forumo nariai, turintys linksmų vasariškų nuotraukų (ne tik supermamos, turinčios vaikučių!).

Tokioms vasariškoms nuotraukoms ir pavadinimus parinkite kuo linksmesnius ir originalesnius! Kaip visada, prašome juos rašyti lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! TAISYKLĖS ČIA:

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2006 07 18 - 2006 08 01.
5 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2006 08 02– 2006 08 08.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto

Siųsk gražiausią vasaros nuotrauką ir laimėk firminių supermama.lt prizų!
Atsakyti
pagaliau sulaukėm thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražus konkursas. Ir nuotraukų begalė šia tema. Sunku išsirinkti pačią gražiausią. Pačios gražiuosios nuotraukos pas mus pajuryje. Nesinori siųsti į konkursą tokių nuotraukų, nes mažiulis beveik visur nuogutis biggrin.gif .
Atsakyti
Vakarėja... wub.gif wub.gif wub.gif

vieną favoritę jau turiu rolleyes.gif
Atsakyti
Vakareja thumbup.gif . Tiesiog kaip atvirutė wub.gif

Labai pralinkmsino, "ar iš balos tas gražumas mano sutuoktinio" biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gritte: 18 liepos 2006 - 16:35
Gera foto "Ar iš peklos tas gražumas mano sutuoktinio?" Ausis viena tai balta liko biggrin.gif
Atsakyti
man labai fainos "vakareja", "labanakt.." ir dar "draugai" kol kas šitos mano favoritės, o kai bus daugiau nuotraukų gal bus ir kitos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 18 liepos 2006 - 19:39
Draugai wub.gif
šita irgi labai miela ax.gif

konkursas tik prasidėjo, o aš jau dvi favorites turiu, jaučiu pritruks balsų biggrin.gif
Atsakyti
draugai wub.gif
Atsakyti
O man šita labai graž:
http://www.supermama...hview&phid=7610
Atsakyti
man si labai idomi foto
Oho, kaip Kaikam linksma...,
o Kitas sprandą nusisuks, kad Jį pralinksmintų...
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o Draugaitai is vis be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
"Draugai" ir "O paskui lietus nulijo..." - dvi nerealios nuotraukos wub.gif
Atsakyti