Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!

QUOTE(Kristikas @ 2006 07 26, 20:05)
Mano nuomone sitos nuotraukos pavadinimas tikrai labai atitinka nuotraukos turini: "Ilga kelione per kopas"
user posted image

Matyta man ta nuotrauka g.gif , o gal taip tik atrodo unsure.gif .
Atsakyti
Kiek daug nuostabiu nuotrauku sitam konkurse wub.gif wub.gif ... As siaip bjauri ir labai priekabi, bet si karta nera prie ko prisikabinti... O gaila .... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ta su varlyte superine thumbup.gif
Dar "svajokliukas" ar "svajoklis" man labai grazi (nezinau kode, bet labai miela), ir ta kelione per kopas, ir "putotos atostogos", ir "dziuglese" l. grazi.... ir t.t ir t.t.
Apskritai pastebejau, kad tobuleja nuotraukos ir konkursai. Nebedada "bet kokiu" foto.. Beveik visos vertos priziniu vietu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2006 07 26, 23:09)
... As siaip bjauri ir labai priekabi, bet si karta nera prie ko prisikabinti... O gaila ....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

Bet as, matyt, dar bjauresne, nes prisikabinti rasciau prie ko........ blush2.gif
O siaip tai irgi pastebejau, kad kuo toliau, tuo grazesnes ir kokybiskesnes nuotraukas mamytes(ir ne mamytes) deda i konkursus thumbup.gif

O nugaletoja siame konkurse labai aiski bigsmile.gif
user posted image wub.gif wub.gif wub.gif
Mano manymu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 26 liepos 2006 - 23:56
Mano balsa sita murziuke tikrai gaus , superine nuotrauka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2006 07 27, 06:11)
Mano balsa sita murziuke tikrai gaus , superine nuotrauka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mano irgi:) pati pati garziausia foto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu ir as. 4u.gif labai grazi foto, labiausiai istrigusi nuo pat pasirodymo wub.gif
Atsakyti
Geltona... Žalia... Raudona...
Atrodo sexovai šalia visų kitų lialių lotuliukas.gif thumbup.gif

Visiems tik atostogos galvoj, o kas gi dirbs??! - pakėlė nuotaiką thumbup.gif

Klausimas moderatoriams. Pastebėjau ne vieną nuotrauką, dalyvavusią ankstesniuose konkursuose. Ar tai yra galima g.gif



Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 07 27, 08:26)
Pastebėjau ne vieną nuotrauką, dalyvavusią ankstesniuose konkursuose. Ar tai yra galima[/color] g.gif


jei ta nuotrauka nėra užėmusi prizinių vietų, galima, nors šiaip, aišku, būtų visiems įdomiau, jei jos nesikartotų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute @ 2006 07 26, 09:27)
user posted image
mam, žiūrėk - papai!!! smile.gif

Nuotrauka nebloga, bet pavadinimas  blink.gif


doh.gif bet kad cia SM sudurniavo!
blink.gif nu shuds,redaguoju zinute jau trecia karta.
Zodziu-kvailas pavadinimas SM deka unsure.gif o kai paspaudi perziuret ismeta ta,kurios reikia
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2006 07 27, 00:50)
O nugaletoja siame konkurse labai aiski bigsmile.gif
Mano manymu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ir man ta nuotraukyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 07 27, 10:50)
Zodziu - kvailas pavadinimas SM deka unsure.gif
o kai paspaudi perziuret ismeta ta,kurios reikia


Pakeitus nuotrauką, su pele reikia atsistoti ant nuotraukytės, paspausti 2 mygtukus: Ctrl ir F5 ir matysite atnaujintą vaizdą.

o šiaip, ar ankstesnei, ar dabartinei foto, pats pavadinimas juk užkliuvo kitiems dėl konkretaus žodžio parinkimo, stilistinis jo apibūdinimas žodyne duodamas su žyma: "vulg."
Bet pavadinimą galima keisti, atsiuntus až moderatoriui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2006 07 27, 06:03)
mano irgi:) pati pati garziausia foto thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pritariu drinks_cheers.gif first.gif
Atsakyti