Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!

QUOTE(californiagirl @ 2006 08 01, 18:02)
Ar galima konkursui pasibaigus savo konkursine foto panaudoti avatarui?

galima, kai jau bus paskelbti balsavimo rezultatai (08 08)

QUOTE(dvyne2 @ 2006 08 02, 08:49)
kodel "naujokams"negalima balsuot?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
dar klausimelis ishkilo:) o kada ash busiu nebe naujoke? ax.gif


nesąžiningo balsavimo prevencija biggrin.gif kad nekiltų pagunda kažkam prisiregistruot naujais vardais vien tam, kad pabalsuoti už tam tikrą nuotrauką.

o tikram naujokui per šias dienas iki balsavimo pabaigos tereikia padiskutuoti, pabendrauti forume su kitais dalyviais (parašyti 20 komentarų) ir jau bus galima balsuoti.
Atsakyti
na, aš kolkas prabalsavau tik už dvi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 02 rugpjūčio 2006 - 09:16
ir man 5 balsu per mazai... cray.gif cry.gif verysad.gif
Atsakyti
jau prabalsavau už visas 5 thumbup.gif visos gražios, bet rinkausi įdomesnes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi jau balsus atidaviau, tokios gražios nuotraukos thumbup.gif wub.gif statau už ar iš balos tas gražumas buvo, dar vien lyderė, bet neberandu, išėmė gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 03 rugpjūčio 2006 - 07:43
Mes jau irgi pasidarbavom. Kadangi visos nuotraukos puikios šį kart balsavo mano sūnelis, į kurią durė pirštuku ir sakė ty ty ty už tą mamytė ir prabalsavo. Mažyliui balsuoti patiko, tik krykštavo iš džiaugsmo. Tikriausiai jam patiko matyti tiek daug gražių mažų vaikučių kaip ir jis biggrin.gif
Atsakyti
Man pritruko ohmy.gif 15 balsu cry.gif cry.gif cry.gif
Ir neprabalsavau uz viena laaabai faina nuotrauka, nepamaciau ja 2 pusl. doh.gif . Turbut balsu jau nepakeisi?
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 08 02, 10:15)
na, aš kolkas prabalsavau tik už dvi cool.gif


O kodel tik uz dvi g.gif g.gif
QUOTE(Elen @ 2006 08 02, 12:52)
Man pritruko  ohmy.gif  15 balsu  cry.gif  cry.gif  cry.gif 
Ir neprabalsavau uz viena laaabai faina nuotrauka, nepamaciau ja 2 pusl.  doh.gif . Turbut balsu jau nepakeisi?

gali pakeist mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip pakeisti? Bandziau kazka daryt,bet nieko neisejo verysad.gif (Pirma karta balsuoju) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elen: 02 rugpjūčio 2006 - 12:15
QUOTE(rupestelis @ 2006 08 02, 11:21)
Aš irgi jau balsus atidaviau, tokios gražios nuotraukos thumbup.gif  wub.gif statau už ar iš balos tas gražumas buvo, dar vien lyderė, bet neberandu, išėmė gal g.gif

Neiseme, as uz ja balsavau, tai tikrai turi buti, gal tik nepastebeji rolleyes.gif

QUOTE(Elen @ 2006 08 02, 12:52)
Man pritruko  ohmy.gif  15 balsu  cry.gif  cry.gif  cry.gif 
Ir neprabalsavau uz viena laaabai faina nuotrauka, nepamaciau ja 2 pusl.  doh.gif . Turbut balsu jau nepakeisi?

Paspausk an tos nuotraukos, uz kuria balsavai, bet jau nebenori balsuoti, tada spausk nenoriu balsuot uz sia foto, ir tada jau gali balsuoti uz kita foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Tute,viska padariau,kaip parasiei, bet balsuot butent uz ta nuotrauka neledzia. Raso "Jus jau išnaudojote leidžiamą balsų kiekį šiame konkurse.
Balsavimo rezultatai bus paskelbti po 08-08-2006" verysad.gif (Uz kitas nuotraukas balsuot leidzia)
Atsakyti
QUOTE(Elen @ 2006 08 02, 13:33)


gal padės "Refresh", pamėginkit.
Atsakyti