Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!

QUOTE(Meilė @ 2006 07 24, 11:46)
<...>neigiama nuomonė apie konkurse dalyvaujančias nuotraukas griežtai drauždiama.

matyt ne viską ką rašau perskaitai rolleyes.gif Ai nevelika ptica, už tą nepikta biggrin.gif

QUOTE(Meilė @ 2006 07 24, 11:46)
Taip, Tamsta tikrai turi tą teisę, o va aš (ir visos kitos, bandančios pasakyti neigiamą nuomonę) kažkodėl neturi unsure.gif

čia ne aš, o tu taip sakai biggrin.gif

QUOTE(westa @ 2006 07 24, 11:51)
kaip jaučiuosi toks ir avataras  biggrin.gif  biggrin.gif

aha, mano irgi biggrin.gif
Atsakyti
Tik iš baaalos tas gražumas! thumbup.gif thumbup.gif

Ale tai, vienos kritikuoja nuotraukas, o kitos kritikuoja kritikuotojas doh.gif lotuliukas.gif
Eikit gal jūs į gamtą galvas parvėdint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 07 24, 12:13)
Eikit gal jūs į gamtą galvas parvėdint  cool.gif

Kaip tai mano mintis perskaitei bigsmile.gif Nes tą patį norėjau kai kam pasiūlyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Atleiskit, bet tie jūsų komentarai išvis nei į tvorą, nei į mietą, nei juoktis, nei verkt. Rado prie ko prikibt - prie žmogaus šypsenos arba prie tariamo nuogumo. doh.gif o kai tėčių lyties organai nuotraukose beveik matėsi, tuomet visiems buvo gražu, o čia matosi nuogos krūtinės tik tiek, kiek ir iš po dekolte matytųsi, ir jau negerai.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2006 07 24, 12:25)
Atleiskit, bet tie jūsų komentarai išvis nei į tvorą, nei į mietą, nei juoktis, nei verkt. Rado prie ko prikibt - prie žmogaus šypsenos arba prie tariamo nuogumo.  doh.gif  o kai tėčių lyties organai nuotraukose beveik matėsi, tuomet visiems buvo gražu, o čia matosi nuogos krūtinės tik tiek, kiek ir iš po dekolte matytųsi, ir jau negerai.

Na, jei man ta ar kita nuotrauka ne prie dūšios, tai taip ir rašau. O jei kažkuri labai patinka, tai, taipogi parašau mirksiukas.gif Tai vadinasi - laisvas nuomonės išsakymas smile.gif
Tam reikalui ši tema ir sukurta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė: 24 liepos 2006 - 11:33
Mamos, baikit .Geriau pažiūrėkit ir nusišypsokit biggrin.gif http://www.supermama...hview&phid=7850
Atsakyti
Saulėlydis po močiutės ąžuolu wub.gif

Tik iš baaalos tas gražumas! thumbup.gif lotuliukas.gif

Bučinukas:) wub.gif

Čia aukštai tarp smilgų, jūra matosi graži rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 07 24, 11:58)

Ši labai graži smile.gif

Dar va šita, šita ir šita
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sita

mirksiukas.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nes: 24 liepos 2006 - 13:01
QUOTE(Elen @ 2006 07 24, 12:33)
Mamos, baikit  .Geriau pažiūrėkit ir nusišypsokit  biggrin.gif http://www.supermama...hview&phid=7850


O jėj thumbup.gif ...... žiauriai faina nuotrauka ......... tokia kaimietiška ......pasiutėliška laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elen @ 2006 07 24, 11:33)

Iš tiesų labai puiki nuotrauka biggrin.gif O jau išraiška to vaikiuko kokia nemirtinga thumbup.gif

Apskritai yra labai daug gerų nuotraukų. Iš karto geriau, kai ne namuose dauguma nuotraukų fotografuota smile.gif

Man dar labai patinka http://www.supermama...0007721_ico.jpg
Nuotrauka puiki, ir labai jau primena Čekiją - ten pakelės raudonos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elge: 24 liepos 2006 - 14:09
Konkursas iš ties labai šaunus ... o ir foto gražumas ...kaip reikės čia išsirinkti rolleyes.gif ... Norėjom saviškę foto pakeisti , bet persigalvojom biggrin.gif
Atsakyti