Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere

Dėkui, Femme už pavyzdžius, bet maniškiai sakyčiau labiau išsiryškinantys būtų
va čia pavyzdys jų
user posted image
galvoju ar nekonkuruos jie su balkiais g.gif
gal vis tik imt tradicinius, su rėmeliu? nors man tas rėmelis schmoll.gif
va čia su rėmeliu pavyzdys, jis gal mažiau išsiskiria iš lubų?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 01, 09:17)
Dėkui, Femme už pavyzdžius, bet maniškiai sakyčiau labiau išsiryškinantys būtų
va čia pavyzdys jų
user posted image
galvoju ar nekonkuruos jie su balkiais  g.gif



aaa, maniau, kad apie įglaistomus taškinius mąstot.

tokie "blokai" aišku gerokai labiau krenta į akis ir man asmeniškai šiek tiek industrinio, loftinio stiliaus jie g.gif tiesą sakant neįsivaizduoju tokių šviestuvų ir anksčiau jūsų rodytų Bra viename interjere blush2.gif

o rėmelių visokių yra, kaina irgi labai lemiantis dalykas - kokybiški tikrai atrodo gerai, t.y. beveik nekrenta į akis, pvz. manųjų tos panelės, kuri glaudžiasi prie lubų storis gal 2 mm, idealiai priglunda prie lubų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 01 spalio 2015 - 08:26
QUOTE(dives @ 2015 09 30, 22:43)
user posted image

o man reiketu tokiu kopeciu ? gal kuri zinote kur ju buna pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 01, 08:17)
Dėkui, Femme už pavyzdžius, bet maniškiai sakyčiau labiau išsiryškinantys būtų
va čia pavyzdys jų
user posted image
galvoju ar nekonkuruos jie su balkiais  g.gif
gal vis tik imt tradicinius, su rėmeliu? nors man tas rėmelis  schmoll.gif
va čia su rėmeliu pavyzdys, jis gal mažiau išsiskiria iš lubų?
user posted image

Manau tie konkuruotu, tai nera blogai, jeigu konkuruos du sviestuvai ir balkiai, bet jeigu dar ir kabes sviestuvai ir sienose bus bra matomi, o ne modernus balti ir dar kazkas, tai tikrai ne.
As sededama namie nufotkinau savo, nuotraukoje zinoma matosi, bet siaip nekrenta i akis.
Namu halogenai
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 10 01, 08:03)
man irgi toks variantas pasiteisino  thumbup.gif paprasti balti matiniai rėmeliai su LED'ais.

o vat pamačius paturbintus klasikinius "hologenus" su kristalais net rankos dreba wacko.gif

įleidžiami šviestuvai neutraliai atlieka funkcinių zonų apšvietimo funkciją nekonkuruodami su pagrindinais šviestuvais:

user posted image
user posted image
user posted image



As pas save esu va tokiu principu "pasitaskavusi", tai man labai patinka. Paprasciausi ileidziami sviestuviukai baltu apvadeliu ir elementari kryptine lempute. Po kurio laiko vonioje uzsigeidziau pakabinti kazka prasmatnesnio ax.gif tai ta ileidziama islupom ir prie jo laido prijungem "kabika". Viskas gan paprasta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2015 09 30, 21:01)
Siandien juokiausi is antikvaro kedziu..aplekiau kiek kojytes leido - kede smirdi, medziaga baisi, medi reikia perdazyti, viska keisti, bet kaina nuo 110..tai sumoje jau ir dizainerio iseina..noreciau vienos klasikines, turiu drauge, kuri viska pervelka, restauruoja, bet vistiek nieks netiko..prideta tokiu ne stilingu, o kazkokiu pasikartojanciu banaliu. Nusivyliau.

O ta draugė neapsiimtų man pervilkti 4 krėsliukus? ax.gif mano turimas kontaktas pavedė, nebeturiu kur kreiptis, o labai noriu pervilkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 01 spalio 2015 - 09:47
QUOTE(Carpe diem @ 2015 10 01, 09:43)
O ta draugė neapsiimtų man pervilkti 4 krėsliukus?  ax.gif mano turimas kontaktas pavedė, nebeturiu kur kreiptis, o labai noriu pervilkti.

baldurubai.lt, parasyk ar pasuk, gal patiks ir tiks. Pasakyk, kad nuo renatos.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 01, 09:17)
Dėkui, Femme už pavyzdžius, bet maniškiai sakyčiau labiau išsiryškinantys būtų
va čia pavyzdys jų
galvoju ar nekonkuruos jie su balkiais  g.gif

Aš irgi tos nuomonės, kad konkuruos ir per stipriai.
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2015 09 30, 21:22)
I sviestuvu tema, gal yra kokios taisykles kokio dydzio turi buti rozete, jeigu sviestuvo gaubtas 80? Gal yra kokios proporcijos? Tiesiog noriu ziurinetis, nenoriu as didelio, nes esme gaubtas ir stalas, kedes, bet reikia ivesti i ansambli klasikos, taigi sis dekoras labai pagyvins..mano neismanancia nuomone reikia toki daug issikisusi imti, priraizyta, o plotis gali buti ir mazas, ar ne?

http://www.decorativ...a-ceiling-rose/ - čia radau bendros info, žodžiu, rinktis pagal lubų aukštį, kambarių dydį ir apstatymo laipsnį bei puošnumą reikia smile.gif ir esminis patarimas, kad rozetės skresmuo stipriai neviršytų šviestuvo skersmens smile.gif
http://www.thisoldho...0230020,00.html - o čia konkretūs patarimai rozetės skersmeniui pagal kambario plotą, tik į kv.m. reikės pasiversti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2015 10 01, 10:49)
baldurubai.lt, parasyk ar pasuk, gal patiks ir tiks. Pasakyk, kad nuo renatos.

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE((mirtise) @ 2015 09 30, 19:17)
Ar reikia visus šviestuvus derinti, t.y. iš tos pačios kolekcijos, ar galima mikstuoti?

Aš pas save miksavau, man taip gražiau, nors tikrai sudėtingiau. Nemėgstu vienos linijos šviestuvų visur schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2015 10 01, 09:03)
o vat pamačius paturbintus klasikinius "hologenus" su kristalais net rankos dreba wacko.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 01 spalio 2015 - 09:59
As gal ne i tema, bet gal kas matete realiai tuos gobelenus? Ar jie verti demesio?
http://www.audiniai....gobelenai?all=1
Atsakyti
dėkui, merginos už pastabas. Noriu įglaistomų, nes tas rėmelis aplink šviestuviuką man nepatinka...
gal tada gal tokius neutralius žiūrėt g.gif
user posted image
Femme, padaryki foto saviškių įglaistomų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 01, 13:39)
Femme, padaryki foto saviškių įglaistomų  blush2.gif


pas mane ne įglaistomi, tiesiog rėmeliai labai ploni, kaip plokštelės ax.gif

geriausiai matosi kaip atrodo uždegti Čia 4u.gif

o čia nedegantys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 01 spalio 2015 - 13:04
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 01, 10:17)

user posted image


Sveikos,
Gal kas kartais matėt kur tai pirkti baldus panašius į šiuos? Ieškome ir nelabai ką randame. Norim , kad būtų ant kojelių (čia jau robotas siurblys kaltas) ir svarbiausiai patogūs sėdėjimui. Labai patiko šitie (ikejiniai): patogūs, didelis sustatymo pasirinkimas, bet nelabai patiko pats gobalenas doh.gif
http://www.ikea.com/...554/#/S69902059

Atsakyti