Įkraunama...
Įkraunama...

***2014m. Gruodinukai (76 tema) ***

QUOTE(laimutukas @ 2015 10 05, 13:48)
Tai irgi nuo tada stengiuosi i etiketes maziau ziuret, nes kazkaip pastebejau, kad mano vaikams reikia ryskiai didesniu negu ju ugis  tuo metu g.gif

drinks_cheers.gif Nebeziuriu i etiketes, o ypatingai kur dydis menesiais matuojamas... Stai savaitgali mano dama vilkejo 12 men. Carters suknyte ax.gif Aisku jos ir ugis 76 cm. Basutes pirkom 21 d., tai vos vos galiukas likes...
Atsakyti
sveikos,

visai nieko pirmadienis. buvau susitikus su drauge, prasiblaskiau siek tiek. 5dieni laukia vyro gimtadienis. reikes vaziuoti gal i koki azijieciu restorana pasilepinti. tikiuosi pavyks

QUOTE(laimutukas @ 2015 10 05, 10:32)

As savo pipirus anksti siandien keliau, o gaila, toks saldus miegelis abiems  wub.gif  as ir pati dar buciau saldziai numigus, jauciasi dabar trukumas, bet et kaip nors  biggrin.gif



pas mus taip buna, kad kai reikai kur nors anksti vaziuoti vaikas saldziausiai miega ir reikia ji kelti, nors pries tai savaite tokiu laiku jau namus griaudavo ax.gif ir tada taip skauda sirdi zadinti

QUOTE(ruta_zalia @ 2015 10 05, 11:02)
Maniske is viso tik i ugi varo, keturi menesiai po 200 gr. priauga ir vos ne po 3 cm. kas menesi. Nu taip norisi tokio putlaus vaiko, ale tai ne, pas mane tokie stybonai auga, valgo non stop ir viskas i ugi  lotuliukas.gif


man irgi grazu putlus vaikiukai, bet jei po to visa gyvenima reikes kovoti su virsvoriu, tada jau geriau tegul buna kudutis. nes pati buvau putlute ir va kovoju kovoju su svoriu doh.gif ir niekaip to idealo nepasiekiu. o ir valios su metais kazkodel vis maziau

kalbejot apie rubelius, tai irgi jau nesiojam 12 men bodzius ir jie kaip tik. bet telpam ir i 68 kombi g.gif taip kad nesuprasi su tais dydziais.

o jus kas menesi einat dar pas gydytojus pasisverti ir pasimatuoti, nes mes jau kas antra einam. laukiu dabar spalio galo ir suzinosim kiek pana paaugus, bet kad paaugus tai tikrai

Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2015 10 05, 19:19)
o jus kas menesi einat dar pas gydytojus pasisverti  ir pasimatuoti, nes mes jau kas antra einam. laukiu dabar spalio galo ir suzinosim kiek pana paaugus, bet kad paaugus tai tikrai

Iki metu kas menesi, tik rugpjuti atostogavo gydytoja, pusantro men tarpas gavosi. Naujagime visai ir kas pora sav pasverdavo, mazute kai gime, trumpai valgydavo, tai man net ramiau buvo taip, zinant, kad svoris gerai auga mirksiukas.gif nuo metu nepamenu kas kiek laiko ejau su sunum, gal kas 3 men. Nors mes su savo slogom lankemes dazniau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutukas @ 2015 10 05, 13:48)
Liuks  thumbup.gif

Arba dar gali but variantas, kad gerai nenumatavo. Man su vyresneliu buvo toks variantas, kad per menesi buvo 0.5 cm pamazejes, o pries tai men daug paauges, tai vadinasi blogai pamatavo. Nuo tada as nelabai ir stresuoju, daug ar mazai paauga, pagal rubelius matau, kad auga vaikas  thumbup.gif


Nu gali but tikrai. Dar kaip tycia nauja matuokle daktare issigijus.
Siandien buvau su drauge susitikus, pora savaiciu nesimate - sake matosi, kad mazgis i ugi "pasidaves".
Rubeliai pas mus kur iki 74cm ugio jau supakuoti. Rengiames jau "metinukiniais" iki 80cm. Nu ir normaliai. Kai kuriu man tik bodziu rankovos ilgesnes.

QUOTE(Leilita @ 2015 10 05, 20:19)
o jus kas menesi einat dar pas gydytojus pasisverti  ir pasimatuoti, nes mes jau kas antra einam. laukiu dabar spalio galo ir suzinosim kiek pana paaugus, bet kad paaugus tai tikrai


As einu kas menesi - man paciai idomu kiek paaugo biggrin.gif . Man visai salia namu, tai nesunku. O ir gydytoja palaiko mane labai su mano maitinimu vargais (maniskis gi issidirbineja su darzovienem ir mesytem) - tai man kazkaip ramiau pasidaro. As tada pasikraunu naujos energijos nenuleist ranku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Gr @ 2015 10 05, 23:08)

Rubeliai pas mus kur iki 74cm ugio jau supakuoti. Rengiames jau "metinukiniais" iki 80cm. Nu ir normaliai. Kai kuriu man tik bodziu rankovos ilgesnes.
As einu kas menesi - man paciai idomu kiek paaugo  biggrin.gif .

Su rubais tai esu pasimetusi - dukryte dabar devi rubus, kuriuos sunus nesiojo virs metu budamas blink.gif (pas mus tokie unisex pagrinde rubai tai dabar puikiai tinka ir dukrai) Na dar galeciau rasti paaiskinima, kad visi like rubai buvo nunesti i skalbykla, sakau gal ten karsciau perskalbe ir susitrauke. Net isitikinimui sunaus nuotraukas perzvelgiau. O stai giminaite atveze dvi deses rubu savo dukrytes surusiuota iki 12 men. ir 12-18 men., tai is pirmosios dezes as jau neradau ka savo mazei pritaikyti, rinkomes is antrosios biggrin.gif

Pas daktarus keliauju tvarkingai kas menesi, tiesiog neignoruoju sios tvarkos ir viskas.

Mano dickis susirgo, nuo savaitgalio koseti pradejo, vakar neleidau i mokykla, sakau gal pageres, bet sia nakti tik dar blogiau pasidare, ryte jau pradejo ir pilva skaudeti ir pykinti blink.gif doh.gif Jeigu butu kam maze paziureti turbut vezciau kur i priemima, bet dabar teks laukti vakaro kol grys vyras ir galesiu ramiai pas savo daktare nuvezti. Aisku naudos is vakarinio vizito beveik nulis, net tyrimu nebus kur padaryti... Tikiuosi iki to laiko nepabloges unsure.gif
Atsakyti
laba diena,

nair saldytuvas lauke. brrr net pirstiniu norisi.

ruta-zalia sveikatos tavo didckiui 4u.gif ir svarbiausia, kad mazes neuzkrestu

del gydytojo, tai mums pati gydytoja sake, kad eiti kasantra menesi, tai mes labai ir nesiverziam. visu pirma vaziuoti reikia, o antra nesinori daug po tas poliklinikas trintis, nes prieina visokiu snargliuotu. :/

Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(ruta_zalia @ 2015 10 06, 11:38)

Mano dickis susirgo, nuo savaitgalio koseti pradejo, vakar neleidau i mokykla, sakau gal pageres, bet sia nakti tik dar blogiau pasidare, ryte jau pradejo ir pilva skaudeti ir pykinti  blink.gif  doh.gif  Jeigu butu kam maze paziureti turbut vezciau kur i priemima, bet dabar teks laukti vakaro kol grys vyras ir galesiu ramiai pas savo daktare nuvezti. Aisku naudos is vakarinio vizito beveik nulis, net  tyrimu nebus kur padaryti... Tikiuosi iki to laiko nepabloges  unsure.gif

Sveikatos ligoniukui 4u.gif

Mano sunus siandien vel su zalia sloga, ir daug jos ispucia.. vakar jau beveik nieko nebuvo, tokia alergine likus.. doh.gif ale ketvirtadieni i darzeli keliaut galima butu, bet neleisiu gi tokio. Jau nezinau net ka su juo daryt. Pasiguldziau praploviau nosi su fiziologiniu tirpalu, siaubas kiek ryskiai zalios ispute. Reikes skambint gydytojai, klaust ka su juo toliau daryt, jauciu nesuveikia vaistai iki galo kaip turi, priprates jau gal organizmas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2015 10 06, 13:02)
del gydytojo, tai mums pati gydytoja sake, kad eiti kasantra menesi, tai mes labai ir nesiverziam. visu pirma vaziuoti reikia, o antra nesinori daug po tas poliklinikas trintis, nes prieina visokiu snargliuotu. :/

Nemegstu ir as ju, juolab, kad pas mus dar vaiku skyriu i 3 a. iskele, tai tenka pro visus poliklinikos diedukus praeiti arba laukti liftininkes malones. Del tu snargliuotu tai faktas, kad labai blogai, turetu buti atskira patalpa tokiems apziureti, bet kazkodel jie sedi bendroje eileje. Kai ateinu su serganciu vaiku, tai stengiuosi bent atokiau sedeti jeigu buna galimybe.

Atsimenu sunui su zaliu slogu daktare buvo israsiusi Protorgoli atrodo, jis gaminas, bet poveikis superinis. Aisku cia is rusisku vaistu serijos, jaunesnes daktares arba nezino arba tiesiog "nemyli" tokiu vaistu.
Atsakyti
Turiu kelis rūbelius 80cm, reikės pažiūrėti kaip atrodo smile.gif

Pas daktarus neinam, nėra ko. Pas mus ateidavo pirmus 3mėn. seselė, pasverdavo ir kartais ūgį pamatuodavo. Dabar atėjo laiškas, kad spalio 20d. Norėjau pas daktarus eiti dėl vit. d., bet pasakė, kad reikia duoti ir viskas. Čia Anglijoje pas daktarus šiaip pasitikrinti nenueisi, nėra ko. O kai padariau vit.d. tyrimą Lietuvoje, tai labau mažiukei jo trūko. Padidinau dozę. Dėl primaitinimo, tai seselė sakė, kad įmetė skrajutę į pašto dėžutę, bet ne į mano biggrin.gif gi neisiu per visus butus klausinėti smile.gif Gaila, kad tiek mažai priežiūros, ypač kai pirmą kartą..

Pas mus mieste irgi vaikų poliklinika padaryta antram aukšte, kažin ar liftas dar yra smile.gif)) gerai, kad neteko Lt eiti pas gyd. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akari: 06 spalio 2015 - 12:27
QUOTE(ruta_zalia @ 2015 10 06, 12:25)

Atsimenu sunui su zaliu slogu daktare buvo israsiusi Protorgoli atrodo, jis gaminas, bet poveikis superinis. Aisku cia is rusisku vaistu serijos, jaunesnes daktares arba nezino arba tiesiog "nemyli" tokiu vaistu.


Mes bande colargoli berods, irgi gaminamas, toks rudas skystis. Bet kazkaip sunkiai jis veike.. issigelbejimas buvo adenoidu operacija. Dabar vel kazkokia nesamone doh.gif o musu gydytoja irgi ne jaunikle, dar mano vyra maza ji "augino", dabar musu mazucius ax.gif
Atsakyti
kokius zaisliukus megsta jusu vaikiukai? mes jau kiek turim viskas nusibode, neskaitant distancinio ir telefono doh.gif ir nebesugalvoju kaip savo tornado beuzimt
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2015 10 06, 18:09)
kokius zaisliukus megsta jusu vaikiukai? mes jau kiek turim viskas nusibode, neskaitant distancinio ir telefono doh.gif ir nebesugalvoju kaip savo tornado beuzimt


Mazosios zaislai, tai jai jau pabode. Bet ji gauna ir brolio masinu patyrinet, ir kitokiu zaislu paziuret. Bet jau stebiu kai zaidzia su ne savo zaisliukais, nes ir masinyciu ratukai nedideli, maza kas... o siaip labiausiai patinka visokie grojantys, cypiantys zaislai thumbup.gif tylus neidomu!
Atsakyti