Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

Labas vakaras 4u.gif
Ziuriu as,suprast nieko,bet vistiek labai idomu,aktoriai grazus thumbup.gif muzika wub.gif
suprast nlb ka supratau,bet tas berniukas,speju,Ahmeto brolis,tik kitos motinos,kuri rezga kazkokias intrigas g.gif
kada mazdaug vertimo galima tiketis? ax.gif
Atsakyti
Tikrai patobulėję nuo DA. Drabužiai dar gražesni, visa aplinka dar rafinuotesnė, o muzika išvis tobula, sutinku smile.gif drinks_cheers.gif

Sakot kitos motinos? g.gif Safija Sultan, tai Ahmedo senelė (ją dar rodė jauną per DA, kai Michrimah į rūmus atvežė), o ta Handan motina, tai man labai graži wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 12 lapkričio 2015 - 21:57
Na as taip supratau is kreivo Handan zvilgsnio i berniuka,pamacius juodu apsikabinusius,o gal neteisingai interpretuoju g.gif lotuliukas.gif kol nebus vertimo,tol nesuprasim doh.gif apranga tikrai stulbinanti bigsmile.gif
Man ir Safija labai grazi,tikra rumu ponia smile.gif ir labai panasios aktores parinktos su ta jaunaja Safija is DA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nedovile @ 2015 11 12, 21:52)
Labas vakaras 4u.gif
Ziuriu as,suprast nieko,bet vistiek labai idomu,aktoriai grazus thumbup.gif muzika wub.gif
suprast nlb ka supratau,bet tas berniukas,speju,Ahmeto brolis,tik kitos motinos,kuri rezga kazkokias intrigas g.gif
kada mazdaug vertimo galima tiketis? ax.gif

Turbut ryt bus jau su rusiskais titrais isversta.
Atsakyti
Pagooglinau. Žodžiu, taip tas berniukas yra sultono Ahmedo brolis, bet sultonas buvo labai geraširdis ir nenužudė to broliuko net atėjęs į sostą, o leido su motina ir senele gyventi.

Aha, Safija tikra ponia. Drabužiai ir muzika pakolkas tobuli, ir vyrai tikri gražuoliai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 12 lapkričio 2015 - 22:23
Pirma serija rusiškai. Gero žiūrėjimo! bigsmile.gif 4u.gif

http://latino-serial...a-ozvuchka.html
Atsakyti
Tiesa pasakius nekabina manes sitas serialas pakolkas. Siaip ne taip trecdali serijos iveikiau. Jeigu ir toliau taip viskas bus ir kurejai nenustebins niekuom, tai manau nesugebesiu as jo ziureti.
Atsakyti
Ir manes ne schmoll.gif Labai nenaturalus kaip pasaka, pirmas toptelejes palyginimas Sechrezada doh.gif
Matosi jau is karto kad bus labai labai letas ir istemptas. Dar ir pagrindiniai aktoriai man labai negrazus baisus schmoll.gif
Gal kitom ir tiks.
Atsakyti
Aš nelabai mėgtu tų istorinių ir DA nesu normaliai taip mačiusi, tik kelias serijas. Bet šitas kažko užkabino. Bent kol kas planuoju pažiūrėt.
Man kaip tik pagrindinis vaikinukas toks fainutis wub.gif ir Anastasia tokia graži smile.gif ir šiaip man visad patinka žiūrėti tas meilės pradžias, o po to kaip visur, prasideda visokios intrigos ir atsibosta biggrin.gif

Tai planuoju kol kas pažiūrėti, akis paganyti į gražius vyrukus tongue.gif biggrin.gif tik apšvieskite mane merginos, kaip jį rodo Turkijoje? kasdien ar į savaitę po serija? Kad žinočiau kiek laukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypukė @ 2015 11 14, 11:26)
Aš nelabai mėgtu tų istorinių ir DA nesu normaliai taip mačiusi, tik kelias serijas.  Bet šitas kažko užkabino. Bent kol kas planuoju pažiūrėt.
Man kaip tik pagrindinis vaikinukas toks fainutis  wub.gif  ir Anastasia tokia graži smile.gif ir šiaip man visad patinka žiūrėti tas meilės pradžias, o po to kaip visur, prasideda visokios intrigos ir atsibosta biggrin.gif

Tai planuoju kol kas pažiūrėti, akis paganyti į gražius vyrukus  tongue.gif  biggrin.gif    tik apšvieskite mane merginos, kaip jį rodo Turkijoje? kasdien ar į savaitę po serija? Kad žinočiau kiek laukti biggrin.gif

Viena serija I savaite- ketvirtadieniais. Bet pirma karta matau, kad sekancia diena serija su IGARSINIMU pasirodo blink.gif
Atsakyti
Tas Ahmedo susitikimas su Anastasija sode man irgi kažkiek pasaką priminė ir nelabai patiko tai, kad kūrėjai sugalvojo tą nesąmonę, jog jis neva pamatė jos paveikslą kambaryje ir liepė atgabenti iš Graikijos. Tikrai čia gerokai perdėta. Juk ji buvo eilinė vergė, atkeliavusi į rūmus taip pat, kaip Hiurem ir dauguma kitų. Na, bet muzika, drabužiai, aktoriai - man patiko. Žiūrėsiu toliau 4u.gif
Atsakyti
Jetus, kad ilgai laukt reiks kitos serijos biggrin.gif Šiaip jo, ta vieta sode, lyg iš pasakos biggrin.gif bet man kažkodėl patiko biggrin.gif Ir šiaip man ta Anastasijos aktorė patinka biggrin.gif Tinka ji šiam vaidmeniui smile.gif
Atsakyti