Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXV Tema)

Registruojuos temoj. Aciu uz naujus namucius. 4u.gif
Atsakyti
Vis dėl to nutariau pabaigti žiūrėti И в горе, и в радости. Užkabino
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat registruojuos naujuos namuos 4u.gif
Dėkui kas parekomendavo Лист ожидания. Ašara vis nukrenta bežiūrint šitą cry.gif blush2.gif

Ir ne į temą apie vaikų ligas, mes taip pat su tempa ir vemimu virusą buvom pagavę, savaitę ligoninėj gulėjom verysad.gif įtarė, kad vėmė nuo temperatūros aukštos, o temperatūra nuo gerklės verysad.gif unsure.gif nes kiek tyrimų darė, jų spėjimai nepasitvirtino, tai liko prie nuomonės, kad "kalta" gerklė..o čia paskaičiau, kad daug kas susirgo, tai matyt visgi koks tai virusas...
Atsakyti
Labuka,
ogo kaip temutė pajudjo, kol perskaičiau smile.gif ir gerų naujienų, nanita sveikinimai wub.gif ir pyragų "prisivalgiau" smile.gif sutapo, kad ir aš šiandiena kepiau snicerinį tortą, pirmadienį nešiu kolegėm pedagogo dienos proga smile.gif dariau šiandien, nes jis iš tų, kurie turi subręsti, kaip jūs sakot smile.gif
Po paskutinio pakalbėjimo apie VML, kai Visgi įmet nuorodą per kurią kokybiškai galima žiūrėti, ką manot...peržiūrjau 3 kartą biggrin.gif bet jau vietomis net mintinai žodžius moku smile.gif
Gyvūnlių neturiu, nes augus kaime ir esu įpratus, kad šunis ir katinas turi būti kieme, tai į butą nenoriu, o va kai bus namas, gal ir koks šumkas atsiras, esu prie tų, kur labiau šuniukus mėgstu ir šuo turi būti didelis, tikras namų sargas smile.gif
Einu pabaigsiu žiūrėti "Neridumanaja žizn"
Beje irgi sloguoju, vakar grįžus iš darbo kitau į lova ir pramiegojau 4 val. blink.gif
O šiandiena vežiau mamuką ir uošvius pagrybauti, pati irgi su malonumu po mišką patapinjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2015 10 03, 23:04)
pirmadienį nešiu kolegėm pedagogo dienos proga smile.gif dariau šiandien, nes jis iš tų, kurie turi subręsti, kaip jūs sakot smile.gif

o aš patingėjau kepti, tai pirmadienį į darbą nešiu pirktą tortą, atsisveikinimas šioks toks bus ax.gif
Atsakyti
Mama pasiėmė atostogų 2 savaites ir išvažiavo pas mus į sodybą (Dzūkijoje).
Neseniai skambino ir pranešė, kad prie namų terasos, gražiausioje formoje susirangiusi geroji namų dvasia- žaltys.
Saulė šiandien pašildė, tai matyt atsipalaidavęs užsisvajojo draugužis ir pamiršo kur esąs, kelią namo pas Eglę doh.gif
Iš bėdos galiu pakęst peles, varles, vorus ir pan, bet jau gyvačių ir karkvabalių- jokių būdų schmoll.gif
__________________

Šiandien žiūrėjau


Любовь на четырех колесах 2015

Vienadienis toks. Kaip sakoma посмотрели и проехали.
Tačiau, jis man priminė mano vyro pusseserės istoriją.

Negalėjo susilaukti vaikų. Kaip tik nesityrė.
Diagnozė- negali turėti vaikų ir taškas. Taip su vyru ir pragyveno santuokoje 10 metų.
Po 10-ties metų vyras paliko. Nauja žmona, kūdikis, v ž nauja šeima.
Sutiko ta puskė naują žmogų. Ir ką sau manot, ji be jokių problemų pastojo ir susilaukė kūdikio, dukros!
Po 10- ties metų! Pasirodo tereikėjo tik vyrą pakeisti. Va taip va su ta половая несовместимость.

user posted image


Непридуманная жизнь 2015

Pirma serija pakankamai gerai žiūrėjosi. Toks iš rimtesnių.
Jei čia tikrai biografinis, tai manau kad žiūrėsiu.
Man labai patinka biografiniai.
Kiek pamenu, lyg visus biografinius esu mačiusi, lyg nieko nepraleidau.

user posted image


Мой капитан (Баржа) 2012

Neseniai baigėme žiūrėti. Vyras užsikabino, o aš tai esu jį mačiusi.
Tai antrą sykį sėdėjau prilipus prie ekrano, bet tai vis vien gerai susižiūrėjo.
Tokius filmą tik savaitgaliais ir bežiūrėt, tinkamas kaip sakoma кино по выходным.

Трейлер

user posted image

QUOTE(Sofija7 @ 2015 10 03, 22:49)
Ir ne į temą apie vaikų ligas, mes taip pat su tempa ir vemimu virusą buvom pagavę, savaitę ligoninėj gulėjom verysad.gif
Sofija7, užjaučiu. Na šakės unsure.gif Šįvakar ir mano jaunėlis pradėjo skųstis, kad šalta, akys blizga, rankos ledinės.
Mes trumpom rankovėm namuos, basi, o jis apsirengęs nežinia kiek, ir vis vien jam šalta.

amirrr, labas smile.gif Dar vis retai užsuki per tas namo statybas.
Bet tai gerai, kad karts nuo karto bent jau pasirodai. Užsivizuoji kad gyva, o tai ни слуху ни духу biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 10 03, 19:39)
as issiviriau buroku, eisiu vakuotis  g.gif

o siaip sarase Непридуманная жизнь, pirma serija tik baigineju  ax.gif

burokai dar auga.
vakar pusketvirtos serijos paziurejau, nors as biografiniu nelabai megeja.
aciu uz tema ir labas rytas
Atsakyti
Vakar vis tik neištvėriau ir prieš miegą pažiūrėjau dar 4 serijas.
Tik 4-oje serijoje atkreipiau dėmesį į pačias pirmas minutes,
kai eina titrai ir ką pagr. herojė pasakoja jau būdama visai senučiukė.
Ir tikrai, pasirodo serialas paremtas tikrais, realiais įvykiais.
Man buvo labai gaila tos senutės, kurią prieangy apnakvindino.
Laukiau kada Андрей Чернышов pasirodys. Įdomu buvo kaip jie susipažins.
Draugė ta Nadia faina, tokia tikroviška,
Baisu tie azartiniai žaidimai. Pirma mintis kurią pagalvojau,
nėr moteriai baisiau, kai šeimoje, santuokoje, jauti nesaugumo jausmą.

Labas rytas
Atsakyti
Labas smile.gif
Vakar baigiau ziureti И в горе, и в радости. Neblogas, bet pabaiga ir man atrodo, kad galejo kitokia buti g.gif
Visgi, mano pazistamas buvo inikes i losimus, prikurdavo visokiu istoriju ir tokiu budu skolindavosi pinigus, o tevai atidavinedavo doh.gif dabar lyg ir susieme, nebelosia.
As gyvaciu ir zalciu irgi labai nemegstu schmoll.gif
Einu troskinti kopustu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 04 spalio 2015 - 10:14
QUOTE(kami_ @ 2015 10 03, 23:20)
o aš patingėjau kepti, tai pirmadienį į darbą nešiu pirktą tortą, atsisveikinimas šioks toks bus ax.gif

o man kaip tik kaip prisirašymas gausis smile.gif bigsmile.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 10 03, 23:24)
Iš bėdos galiu pakęst peles, varles, vorus ir pan, bet jau gyvačių ir karkvabalių- jokių būdų schmoll.gif

amirrr, labas smile.gif Dar vis retai užsuki per tas namo statybas.
Bet tai gerai, kad karts nuo karto bent jau pasirodai. Užsivizuoji kad gyva, o tai ни слуху ни духу biggrin.gif

man žiurkės ir gyvatės didžiausi pasaulio siaubūnai, dar sako, ten juk žaltys, ar nematei geltonų ausyčių.... kokių dar ausyčių, pamačius besirangantį padarą išvystau šviesos greitį biggrin.gif
Na pasistengsiu dabar dažniau užbėgti, nes rudenėlis, visos sugrįžo smile.gif veiksmas rutuliuojasi sparčiau, o tai paskui nežinosiu naujienų nei ką žiūrėt, nei apie ką kalbėt smile.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 10 04, 10:30)
Vakar vis tik neištvėriau ir prieš miegą pažiūrėjau dar 4 serijas.
Tik 4-oje serijoje atkreipiau dėmesį į pačias pirmas minutes,
kai eina titrai ir ką pagr. herojė pasakoja jau būdama visai senučiukė.
Ir tikrai, pasirodo serialas paremtas tikrais, realiais įvykiais.
Man buvo labai gaila tos senutės, kurią prieangy apnakvindino.
Laukiau kada Андрей Чернышов pasirodys. Įdomu buvo kaip jie susipažins.
Draugė ta Nadia faina, tokia tikroviška,
Baisu tie azartiniai žaidimai. Pirma mintis kurią pagalvojau,
nėr moteriai baisiau, kai šeimoje, santuokoje, jauti nesaugumo jausmą.

Labas rytas

mane jis užkabino, 10 serijų pažiūrėjau iš karto, po to laukiau, kol įkels, tai vakar 13 baigiau. Labai tikroviškas filmas ir tokie laikai buvo... O Černyšov kaip visad nepriekaištingas, toks tikras, "nevyniojantis į vatą". Turėtų patikti šis filmas, nors man 13 serija jau...gal kiek ištemptas, nemėgstu, kai gražius aktorius pasendina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amirrr: 04 spalio 2015 - 11:16
labas rytas,
vakar vakare pažiūrėjau - Отель для Золушки (Сергей Гиргель) / [2012, мелодрама - visai patiko 4u.gif
----
o šiandien ryte dukra praskėlė broliui kairį antakį blink.gif Dukra yra mėgėja, kad apie ją visi šokinėtų, patarnautų doh.gif Dukra valgė medų iš stiklainio, dangtelis gulėjo šalia Mato. Abu žiūrėjo ryte mano lovoj multikus.
Aš buvau vonioj. Kai Ugnė paprašė, kad Matas jai paduotų dangtelį, kuris vos ne jai prie rankos gulėjo, nesulaukus, metė stiklainį Matui į veidą. Tai prakirto antakį virš kairės akies, pasipylė gausus kraujavimas, aš iškart skambint greitajai. Atvažiavo lb greit. Įdėjo „žvakutę“ nuo skausmo, užklijavo žaizdą ir išvažiavome. Klinikose, Skubios pagalbos centre, Vaikų skyriuje apžiūrėjo Matą, suregistravo, kas ir kaip. O kaip sekmadienis, tai „sėdėkit ir palaukit, pakvies“ doh.gif
Žaizda apie 1 cm gylio. Susiuvo ir paleido namo.

Va toks sekmadienis:(
--------
sūnus užmigo, tai ramybė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 10 04, 13:49)
o šiandien ryte dukra praskėlė broliui kairį antakį blink.gif

blink.gif eina sau, gerai, kad dar ko rimčiau ko nepridarė broliui blink.gif
Aš tai vaikystėje buvau savarankiška labai, viską savo kailiu patiri norėjau, tai ir akies vos neišsidūriau taip doh.gif apie nubrozdintą veidą, kelius ne nekalbus, kažkada su draugu pagalio nepasidalinom tai pagalys skildamas pusiau sužeidė koją, dabar dar randas yra doh.gif
Atsakyti