Įkraunama...
Įkraunama...

****Mažiemsirdideliems****

Turguj realiausia turbut:)
QUOTE(EXTRAA @ 2015 11 12, 17:01)
Gal kuri zinot, kur galima butu nusipirkti "kombinuka" ar kaip jie ten vadinasi biggrin.gif Draugei prireike, niekur neranda. Na, po suknute pasimauti, kad nepersisviestu ir pan. Tik ji nenori aptempto ar kokio formuojancio, o paprasto, kaip musu mamos turedavo smile.gif

Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Tikiuosi, temutės šeimininkai nesupyks, bet noriu pasiūlyti naujus, mano mažajai netikusius Keen žieminukus US 13d. Vidpadukas 19,2cm
user posted image

35Eur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 11 12, 17:01)
Gal kuri zinot, kur galima butu nusipirkti "kombinuka" ar kaip jie ten vadinasi biggrin.gif Draugei prireike, niekur neranda. Na, po suknute pasimauti, kad nepersisviestu ir pan. Tik ji nenori aptempto ar kokio formuojancio, o paprasto, kaip musu mamos turedavo smile.gif

Tie,kurie formuoja ir prilaiko viska,ko nereikia,kainuoja maziausiai 35eu geras,o dar geresnis ir visus 100eu. Pirkti visuose apatinio trikotazo atskiruose parduotuvese,kalbu apie LT 4u.gif
Atsakyti
ZULYLI - renkamas krepselis shipo pasidalinimui.
NUOLAIDOS CROCSAMS:

http://www.zulily.co...mp;deliverable=
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2015 11 12, 15:57)
Koki dydi pirkote kokiai krutines apimciai ?  4u.gif


emiau 0Petite dydi, krutines apimtis 83 cm (cia su visais pushais)
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 11 12, 20:01)
Tie,kurie formuoja ir prilaiko viska,ko nereikia,kainuoja maziausiai 35eu geras,o dar geresnis ir visus 100eu. Pirkti visuose apatinio trikotazo atskiruose parduotuvese,kalbu apie LT 4u.gif


Tai kad Klaipedoje apsoko daug maz visas pardes ir rado tik Triumphe L dydi, kuri dar mazinti gerokai reiketu. Nera paprastu, ne formuojanciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 11 12, 17:01)
Gal kuri zinot, kur galima butu nusipirkti "kombinuka" ar kaip jie ten vadinasi biggrin.gif Draugei prireike, niekur neranda. Na, po suknute pasimauti, kad nepersisviestu ir pan. Tik ji nenori aptempto ar kokio formuojancio, o paprasto, kaip musu mamos turedavo smile.gif

http://www.aboutwear...-suknele-t8988a tik kaina kaip uz toki dalyka nemaza - 27 EUR
Atsakyti
QUOTE(Barislovas @ 2015 11 12, 10:07)
Laba diena,

noriu padėkot už j.crew  4u.gif  megstinuką ir sijoną, tik pas mane navy spalvos. Labai puikus, gerai prisitaiko prie visų apvalumų, dar labiau džiugina nei megstinukas  thumbup.gif

O su kokiais klubais kokį dydį sijonuko ėmėt? Ir gal ilgį sijonuko galėtumėt brūkštelt?
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2015 11 13, 10:45)
O su kokiais klubais kokį dydį sijonuko ėmėt? Ir gal ilgį sijonuko galėtumėt brūkštelt?



Klubai 95-97 cm, dabar tiksliau negaliu parašyt, o sijono ilgis apie 55 cm, man su 168 ūgiu tai žemiau kelių gaunasi, dydį ėmiau XS ir neprašoviau, idealiai smile.gif komplimentai plaukia darbe bigsmile.gif
Tik teisybę dėl liemens asiliepimuose rašo, gana laisvas, man tai pats tas, nes mano trijų mėnesių pilvuko nespaudžia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barislovas: 13 lapkričio 2015 - 10:30
QUOTE(Barislovas @ 2015 11 13, 10:26)
Klubai 95-97 cm, dabar tiksliau negaliu parašyt, o sijono ilgis apie 55 cm, man su 168 ūgiu tai žemiau kelių gaunasi, dydį ėmiau XS ir neprašoviau, idealiai  smile.gif komplimentai plaukia darbe  bigsmile.gif
Tik teisybę dėl liemens asiliepimuose rašo, gana laisvas, man tai pats tas, nes mano trijų mėnesių pilvuko nespaudžia...

4u.gif ačiū ir sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 11 12, 22:25)
Tai kad Klaipedoje apsoko daug maz visas pardes ir rado tik Triumphe L dydi, kuri dar mazinti gerokai reiketu. Nera paprastu, ne formuojanciu g.gif

Jei Jus apie tiesiog apatine suknyte tai gali paziureti freepeople puslapyje,macys,6pm ir lordandtaylor. Ivairiausiu spalvu,ir dydi nesiojanciai s galima drasiai imti xs. Daug pati turiu sios firmos apatiniu suknyciu.
Atsakyti
NAUJA TEMA

http://www.supermama...owtopic=1015248

4u.gif 4u.gif

tik sena pabaikime ax.gif
Atsakyti