Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

QUOTE(Galadrielė @ 2015 10 30, 09:36)
Ačiū, merginos, siunčiu nuorodą iš naujo APKLAUSA

Prisidejome prie apklausos,tikiuosi pagelbejome mirksiukas.gif
Atsakyti
"5 to 7" (2014) - pirmas 20min žiūrėjau, vidurinę dalį persukau, likusias 15min irgi pažiūrėjau. Tai tiek to filmo man ir užteko. Nuo pat pradžių erzino vyro lebedos personažas, kad moteris dviem galvom už jį -esnė. Pabaiga visai miela. Žiūrėt galima, bet nothing special.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 10 30, 11:42)
Prisidejome prie apklausos,tikiuosi pagelbejome  mirksiukas.gif

Ačiū labai! Kiekvienas respondentas man yra aukso vertės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2015 10 30, 09:36)
Ačiū, merginos, siunčiu nuorodą iš naujo APKLAUSA

tikiuosi kad pagelbes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 10 01, 08:44)
Youth
R  |  118 min  |  Drama  |  4 December 2015 (USA)
7.3
ko gero, šiam filmui neužtenka vieno pažiūrėjimo karto, nes pirmu kartu pamatai bendrą atmosferą, o detalėms, simboliams paslėptai ironijai ir dar daug kam nelieka laiko, nes vaizdas lekia, dialogai eina, reikia spėti viską sekti, dar tuo pačiu grožėtis ir skonėtis, gėrėtis ir spėti padaryti išvadas smile.gif
o filmas apie senatvę.. apie tai, kaip kūnas ir atmintis staiga pasidaro seni, nebe tie ir tu nespėji su jais, nes vis dar esi toks pats jaunas, bet tarsi supančiotas savęs paties.. Maradona visa tai su kaupu įkūnija smile.gif
labai graži senų bičiulių draugystė, rodos lengvi ir ironiški, bet tuo pačiu gilūs jų pokalbiai, "mes vienas kitams sakom tik gerus  dalykus" - gal čia ir yra draugystės esmė? netransliuoti negatyvvo?
labai jaudinantis Caine veikėjo santykis su žmona - ta azijietė raudona suknele ir pernelyg storai nuteptom ryškiom lūpom, gestikiliuoanti ir besistengianti suvaidinti dramą- žiaurus kontrastas visko kas jam brangu...
man labai patiko, greitai vėl žiūrėsiu, ir tada dar kartą smile.gif



Puikus cool.gif neradau kompanijos, tai viena į kino teatrą nuėjau pasižiūrėt biggrin.gif

QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 03, 20:08)
The Sessions (2012) - nebaigiau žiūrėt, bo užkniso blush2.gif mintį kaip ir pagavau, tema, suprantu, kad jautri. bet išpildymas tos minties kažkoks nei šioks, nei toks. per daug 'buitiakiškas'. o gal ne tas momentas filmui tiesiog buvo. bet grįžti prie jo man nebesinori.


Mane nuo pirmos minutės įtraukė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 05 lapkričio 2015 - 10:10
QUOTE(gaily @ 2015 11 05, 12:09)
Puikus  cool.gif  neradau kompanijos, tai viena į kino teatrą nuėjau pasižiūrėt  biggrin.gif

ot ir šaunuolė, aš mielai pakartočiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 10 28, 12:04)
Pažiūrėjom vakar "Youth". Labai patiko. Net nžn, kuris geresnis, "La Grande Bellezza" ar šitas.

"La Grande Bellezza" man visai nepatiko, o šitas tiesiog sužavėjo. Neįsivaizduoju, kodėl toks skirtumas.

QUOTE(nefifi @ 2015 10 29, 13:49)
Dabar mano noruose kino teatre rodomas "Fathers and Daughters".

Trailer'į mačiau, tai dėl pagrindinės aktorės nenorėčiau eit. Kai ji vaidina, negaliu įsijaust.

QUOTE(gaily @ 2015 11 05, 10:09)
Mane nuo pirmos minutės įtraukė  smile.gif

Apie The Sessions mano nuomonė ta, kad siužetas geras, bet išpildymas silpnas.
Atsakyti
O mane tai serialas Orphan Black suzavejo. Tiek itampos tik Prison Break maciau. Taip kiekviena serija itraukia ir tiek visokiu netiketu situaciju prodo, kad ojojoj biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 11 05, 23:42)
"La Grande Bellezza" man visai nepatiko, o šitas tiesiog sužavėjo. Neįsivaizduoju, kodėl toks skirtumas.

Didis grožis bandžiau žiūrėt 2 ar 3 kartus, nu niekaip schmoll.gif bet po Jaunystės pradėjo kirbėt mintis bandyt dar kartą.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 10 29, 14:49)
Dabar mano noruose kino teatre rodomas "Fathers and Daughters". Taip pat eilės laukia "Incendies", bet kažko baisu man jį žiūrėt biggrin.gif


Man "Fathers and Daughters" na labai patiko, gal, kad siltus santikius su teciu palaikau, bet labai patiko perduota tos emocijos pagal mane labai gerai...
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 11 05, 23:42)
"La Grande Bellezza" man visai nepatiko, o šitas tiesiog sužavėjo. Neįsivaizduoju, kodėl toks skirtumas.

Visą pažiūrėjot? Nžn, man tai kaip tik labai jaučiasi, kad to paties režisieriaus darbas.



"Everest" - surinkti geri aktoriai, bet nedaug ten jiems davė pasireikšt. Šiaip filmas geras, įtemptas, kaip ir dauguma filmų apie alpinistus. Pagal tikrus įvykius. Žiūrėjau kine su 3D efektu.

"Spring" (2014) - keistas toks, neblogas, maniau, kad bus siaubo filmas, bet ne. Aišku, pabaiga kiek naivoka.

"Hidden" - buvo čia rekomenduotas, labai neblogas, patiko. Netgi "užsuktas" truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2015 11 06, 09:24)
Didis grožis bandžiau žiūrėt 2 ar 3 kartus, nu niekaip  schmoll.gif  bet po Jaunystės pradėjo kirbėt mintis bandyt dar kartą.

taip taip, taip ir reikia daryt, man tik po Jaunystės susižiūrėjo Bellezza, ir labai gerai net susižiūrėjo smile.gif
Atsakyti