Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų Londonas kviečia..

Labukas

As ir jau KAledines dainas per radija klausiau biggrin.gif Bet dar nesuzadino Kaledu laukimo biggrin.gif Nors zadejau kaip siandien parde pasipuost,bet vakar neissitraukiau papuosimu,tai liks kitai dienai...


Nu tai kaip del meeto?Si penktadieni pas MAily?Niekas nepasikeite?Ryt eiciau dovanos ieskot mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip greiciau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2015 12 01, 10:46)

Nu tai kaip del meeto?Si penktadieni pas MAily?Niekas nepasikeite?Ryt eiciau dovanos ieskot mirksiukas.gif


Nu lyg ne g.gif
Atsakyti
Labas,
Limcamca pyktc liuc biggrin.gif Kaledines nuotaikos as ir niekaip nepagaunu, sekmadieni zvakide tik persidariau i Kaledini varianta, MB sako gal ir egle puoskim, o man dar nera noro jokio, ateinanti savaitgali jau reiks pasipuost, gal dar iki Home seanse sestadieni nuvaziuosim, kokiu niekuciu nusipirksiu ir ateis ta nuotaika. Dovanu ir dar niekam nèturiu, vaikams tik zinau ko reikia ir tai kazko stabdau, va vyresnei reiks is USA siustis, tai pats laikas butu ir nupirkt kad spetu ateit, MB ka dovanot siemet nezinau g.gif o dar tase i LT issiust reiks doh.gif
Atsakyti
Heida, ateik nors trumpam sestadieni.
Atsakyti
Heida,o tu atvarysi i meeta?

Mes vienoj temoj dovanelemis keiciames,tai siandien gavau likusias dalis,supakuosiu ri issiusiu mirksiukas.gif I LT jau ir viskas nupirkta,kita sav issivesim..Saviems vaikams gal ir kita sav pirksiu...O SB nieko nedovanosiu..Kaip ir jis man neiko biggrin.gif Nu nesikeiciam mes dovanom...Berysio is tos pat kisenes pirkinet nesamones visokias..O jei ka brangaus,tai noris paciam issirinkt...
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 01, 11:56)
Heida, ateik nors trumpam sestadieni.

Tai sestadieni ar penktadieni?
Atsakyti
Sestadieni 18-30 - 19 renkames, kada nori galima ateiti tik Lotuliukui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 01, 11:58)
Sestadieni 18-30 - 19 renkames, kada nori galima ateiti tik Lotuliukui  biggrin.gif

g.gif KAip cia man uzsifiksave,kad penktadieni...Sestad gali but,kad teks man dirbt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 01, 13:56)
Heida, ateik nors trumpam sestadieni.

Aciu 4u.gif na nebent koks nusvitimas ateis sestadieni.
Anyta praso sudaryt sarasa ka atsiust is LT, uzrasiau tris punktus ir nebesugalvoju ka daugiau, kai vaikstau po Maxima, tai oj kiek visko noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2015 12 01, 11:07)
g.gif KAip cia man uzsifiksave,kad penktadieni...Sestad gali but,kad teks man dirbt g.gif


Gal nebekvailiok biggrin.gif

QUOTE(Heida @ 2015 12 01, 13:07)
Aciu  4u.gif  na nebent koks nusvitimas ateis sestadieni.
Anyta praso sudaryt sarasa ka atsiust is LT, uzrasiau  tris punktus ir nebesugalvoju ka daugiau, kai vaikstau po Maxima, tai oj kiek visko noriu  lotuliukas.gif


As visada prasau normalios Paulig kavos, vanilinio cukraus ir zele.
Paskui dar pabreziu, kad nedetu kuciuku, nes kaip is LT, taip visi jaucia pareiga kuciuku maiseli ideti. O mes ju visai nevalgom. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pas mane šiuo metu punktas nr 1 kuciukai wub.gif į Lt pardes ne be važiuoju bo pastoviai sugedusius produktus parsivezdavau, tai bent iš Lt gėrybių laukiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga_: 01 gruodžio 2015 - 16:25
Puga, parasyk man savo adresa, atsiusiu tau naminiu kuciuku smile.gif Pas jus gal nera daug lietuviu, tai neisperka prekiu, speja pasent. Pas mus kai ju daug, tai labai retai kazka sugedusio nusiperkam, va kokie vistos rukytos gaminiai jau buna lipnus, bet retokai pasitaiko.

Limcamca, kuri tau Paulig patinka?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 12 01, 15:43)
Puga, parasyk man savo adresa, atsiusiu tau naminiu kuciuku  smile.gif  Pas jus gal nera daug lietuviu, tai neisperka prekiu, speja pasent. Pas mus kai ju daug, tai labai retai kazka sugedusio nusiperkam, va kokie vistos rukytos gaminiai jau buna lipnus, bet retokai pasitaiko.

Limcamca, kuri tau Paulig patinka?



Rimtai atsiustum bigsmile.gif
Atsakyti