Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(enura @ 2015 12 10, 22:45)
pabusiu nepopuliari, bet as tai nieko grazaus tose striukese nematau visai  rolleyes.gif  ax.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif isskyrus kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 12 04, 09:18)
drinks_cheers.gif
kaip ir dauguma kitu graziu j.crew megztinuku  ax.gif Aukstesnems butu iki bambos...nekas  ax.gif


Siemet kazkaip dauguma modeliu boxy ir trumpoki, tinkami ant marskinuku nesioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2015 12 10, 21:48)
drinks_cheers.gif  isskyrus  kaina smile.gif


kaina grazi smile.gif sutinku drinks_cheers.gif bet manau bus dar grazesniu ne vien situo punktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2015 12 10, 16:22)
Sveikos visos. Sugriztu su atsiliepimu apie STRIUKE smile.gif



Graziai ziurisi 4u.gif

O kokia kaina gavosi eurais ?

QUOTE(enura @ 2015 12 10, 22:45)
pabusiu nepopuliari, bet as tai nieko grazaus tose striukese nematau visai  rolleyes.gif  ax.gif  4u.gif


Na, as ziurejau ziurejau i ja ir nezinojau , ar noriu smile.gif Gal , sakau , ta ryza spalva butu visai idomus variantas biggrin.gif
Atsakyti
Man tai graži ta striukė, panašią iš MD turėjau, nešiojau ir labai mylėjau, dabar bus ši vietoj anos, pasikeitimui tarp visokių odinukių ir paltukų. Va tie ankstesni papigiai puchavykai, kur daug kas pirko, tai ir man buvo nelabai, visai neviliojo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 12 11, 07:56)
Graziai ziurisi  4u.gif

O kokia kaina gavosi eurais ?
Na, as ziurejau ziurejau i ja ir nezinojau , ar noriu  smile.gif  Gal , sakau , ta ryza spalva butu visai idomus variantas  biggrin.gif



+-45€
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 12 10, 22:15)
galėsiu kurią dieną pabandyti pasirodyti ir aš smile.gif




taip taip, prasom, pasirodyti smile.gif 4u.gif

kazkaip paskutiniu metu labai tu pasirodymu apmazejo ax.gif Man visada labai smagu pamatyti, kaip rubas realiai atrodo biggrin.gif

Aireda, kazkodel manau, kad ir Tu esi uzsipirkusi nemaza kruvele nauju j.crew, prasom pasirodyti mirksiukas.gif

As, kazkaip paskutiniu metu, sumazejus formoms , nepataikydavau su dydziais, tai nelabai yra ir ka rodyti ax.gif
Vasarai atsisiunciau 3 maikeles, tai tos kaip ir tiko, o va su kelnem, tai jau vargelis ... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 gruodžio 2015 - 09:10
Striuke visai smagi. Aleja.lt, tau tikrai puikiai tinka mirksiukas.gif

Manau, kaip striuke ji visai grazi, elegantiska, patogi, kokybiska ir kaina gera.
Nors as ja ir nesusigundziau ax.gif

Dideja, matyt, praejo Jcrew auksinis amzius, arba mano auksinis amzius biggrin.gif Neperku as praktiskai nieko is Jcrew dabar, kazkokias smulkmenas nebent.

Nebent dar vasarai galima ka grazesnio rasti, o dabar tai kazkokie neisraiskingi megztiniai, kelnes aptemptos (ju neperku del tos pacios priezasties, kaip ir tu) ir pan.

Zodziu, rodyti, deja, nera ka ax.gif Pozityvas visame tame, kad pradejau vertinti ankstesnius rubus, kurie del kazkokiu priezasciu gulejo nepriderinami, pamirsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2015 12 11, 13:47)
, kelnes aptemptos (ju neperku del tos pacios priezasties, kaip ir tu) ir pan.


galvojau, kad tik man netinka aptemptos kelnės, net nustebau, dėl to neperkat ar del kazkokiu kitu priezasciu?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 12 11, 14:36)
galvojau, kad tik man netinka aptemptos kelnės, net nustebau, dėl to neperkat ar del kazkokiu kitu priezasciu?


dives, o as manau, kad aptemptos kelnes gali tikti bet kam, svarbu kaip jos devimos, t.y. kaip priderintos.

Viena is priezasciu, del ko jau nebeperku jcrew aptemptu kelniu (bet ne dzinsu), kad su mano plonom kojom, reikia kazkokio tarpinio dydzio, pvz 2 d. daznai neispildo, o 0 d. buna per mazos.

Megstu aptemptus dzinsus, bet aptemptos kelnes pixie tipo ir pan. gal ir yra praktiskos, bet kaip jas deveti g.gif

As pripazistu aptemptas kelnes tokiame derinyje: ilgesnis megztukas, svarkas, tunika ir ilgaauliai. Tuomet gerai jauciuosi.

Tokios kelnes ir pvz trumpas/neilgas megztinis, svarkas jau pretenzinga, cia reikia jauno amziaus arba tinkamu proporciju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 11 gruodžio 2015 - 15:03
QUOTE(Dideja @ 2015 12 04, 11:27)
nu nezinau kaip ten del tu  kudenu  biggrin.gif as kudena, bet paskutiniu metu man nebetinka ju kelnes iprastas 2 dydis, per liemeni, kaip ir viskas ok, bet va klubai ir slaunys man jau platu  ax.gif
atsisiunciau lauryna50 isgirtas Dannie pant  https://www.jcrew.co...B0904/B0904.jsp 2 d ir per placios ax.gif taip gaila, fainos kelnytes....

Del kelniu ikisiu savo trigrasi blush2.gif cia gal del savijautos kaip jauciames jas apsiavusios. Truputi anksciau raset savo apimtis, esu labai panasiu apimciu blush2.gif taigi pagalvojau, kad jei Jums per dideles 2 dydzio kelnes - ryder, pixie, dannie, tai uzsisakiau 0 dydzio ryder. Nu ir ka? Jauciuos su jomis kaip sasyska. doh.gif per liemeni (70 cm) 0 dydi uzsegu, o per uzpakali aptempta, kad pritupt ar pasilenkt imanoma, bet nerekomentuotina biggrin.gif nejauku, tikrai geriau butu 2 dydis tokia mano savijauta su jomis. Zodziu, siulau mainus - as Jums ryder, Jus man dannie, jei nepardavet dar mirksiukas.gif del kainu skirtumu sutartume blush2.gif
Atsakyti
Kirisama, taigi as ir rasiau savo zinuteje, kuria Tu cituoji, kad neatitaikau dydzio...o butent del to, kad per liemeni man jos tinka, per klubus dar pakenciama, o vat per slaunis , kai sublogau, per platu... Anksciau 2 d ok budavo...taigi logika tokia, kad 0 d man jau verztu per liemeni... Reiktu tarpinio dydzio, o jo nera biggrin.gif
O savo Dannie pardaviau jau.
Atsakyti