Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynų mamytės

QUOTE(*Camelia* @ 2016 07 04, 16:28)
Siaubas tie sosnovskiai... Būtinai Vikta pasuk į seniūniją. mes neinam į tą pusę, bet kiek teko matyti tai nemažai vaikų toje aikštelėje būna...

Ačiū atsiliepusioms dėl mokyklinių reikmenų.
Pagalvojau, kad gal nepirksime augančių baldų, virš 1000 eurų man atrodo išvis nelogiška pirkti  lotuliukas.gif bandysim kolkas paprastą nedidelį stalą pirkti, nes gi tiek turbūt ir sėdės prie jo, namų darbus prailgintoje grupėje daro, tai dairysimės ko nors rimtesnio jau vėliau, kai tikrai nemažai laiko praleis prie namų darbų.
Kėdę matau išsirinksime, nusižiūrėjau kokios reikėtų, tik abejoju dėl ratukų, jaučiu blaško jie labai, bet jeigu be ratukų, tai visas grindis nubrūžins, o tie permatomi kilimėliai man nelabai...

Dar norėjau paklausti gal kuri žinot, ar yra Ąžuolyne būrelių, kurie vyksta vakarais ir į kuriuos gali eiti mokyklos nelankantys? Kažkaip sudomino gatvės šokiai... Norėčiau savo Gabiją į ką nors aktyvaus leisti, reikia lavinti lankstumą ir daugiau judėti. Gimnastika turbūt per vėlu.

Gatves sokiai buna po pamoku ir tik mokyklos mokiniams. Gimnastika dar gali lankyti. Ji buna vakare, mokama, gali eiti bet kas. Rugile biski lanke pirmoj klasej. Gali eiti dar i Minties gimnazija pramoginius i A.Bajor sokiu mokykla.
Atsakyti
Vikta, nuplaukė man atostogos šią vasarą verysad.gif Nebent rugpjūčio pabaigoje. Kaip susinervinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 07 06, 15:18)
Vikta, nuplaukė man atostogos šią vasarą verysad.gif Nebent rugpjūčio pabaigoje. Kaip susinervinau verysad.gif

O kas jau nutiko? Mes tai lekuam i Ventspili ur Kosa
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2016 07 06, 17:44)
O kas jau nutiko? Mes tai lekuam i Ventspili ur Kosa

Paankstino man auditą. Jau turiu dokumentus pateikt, o jų net neturiu verysad.gif Rugpjūtį į Venspilį dar mamyčių važiuos. Siguldą aplankyk - labai faina ten, dar gražių miestukų yra. Man matyt reiks atostogaut rugsėjį.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 07 06, 19:20)
Paankstino man auditą. Jau turiu dokumentus pateikt, o jų net neturiu verysad.gif Rugpjūtį į Venspilį dar mamyčių važiuos. Siguldą aplankyk - labai faina ten, dar gražių miestukų yra. Man matyt reiks atostogaut rugsėjį.

Rugseji irgi faina. Kurortuose jau ne sezonas. Viskas pigiau
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2016 07 06, 21:16)
Rugseji irgi faina. Kurortuose jau ne sezonas. Viskas pigiau

Tai man tik rugsėjis ir liko. Tik Adrijos gaila - planavau liepą 3 savaites namie pabūt, deja.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 07 07, 22:48)
Tai man tik rugsėjis ir liko. Tik Adrijos gaila - planavau liepą 3 savaites namie pabūt, deja.

Tai bent i baznycios stovykla leisk Adrija
Atsakyti
o kada ji bus? Nežinau, ar man išeis.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 07 08, 23:14)
o kada ji bus? Nežinau, ar man išeis.

Jau dvi dienas buvo. Dar bus iki liepos 29. Nuo 14 iki 18 val. Gali prisijungti bet kada. Gali pati Adrija nueiti. Mano panos eina, mindaivos, dovislisimo, kengurytes, ziviles vaikai
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2016 07 09, 12:19)
Jau dvi dienas buvo. Dar bus iki liepos 29.  Nuo 14 iki 18 val. Gali prisijungti bet kada. Gali pati Adrija nueiti. Mano panos eina, mindaivos, dovislisimo, kengurytes, ziviles vaikai

supratau
Atsakyti
Kazkaip ramu cia. Visos turbut atostogauja.

Gal kas isaugot Azuolynkes uniformini sarafana. Reiktu 134 ir 145-152 dydziu.

Giedre, kaip isleistuves?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2016 07 17, 16:19)
Kazkaip ramu cia. Visos turbut atostogauja.

Gal kas isaugot Azuolynkes uniformini sarafana. Reiktu 134 ir 145-152 dydziu.

Giedre, kaip isleistuves?

Nežinau ar mes neišaugsim. mirksiukas.gif
Lryto paskutinėj foto gali pamatyti mano Gabiją. Išleistuvės neblogos - tik nuotaikos nekokios. Šiandien reikia paduoti dokumentus.
Labai gražu buvo kai 24 val. paleido į dangų virš 100 balionų su lemputėmis, jie nuskrido būreliu kaip koks žvaigždynas. Buvo geras, gražus, šiltas vakaras, o va širdy buvo labai neramu, nes prasideda kitas etapas... Išsitampiau visiškai nervus per šiuos metus. Labai sunki ir nerami vasara. Po 23 bus aišku, kaip viskas pasisuks.
Atsakyti