Įkraunama...
Įkraunama...

Kaltas ruduo

QUOTE(hi (: @ 2015 10 24, 14:21)
Sutinku, bet skaitau forumo apačioje skaitau:
1373 aktyvių vartotojų per pastarąsias 15 minučių.

Žmonės kaip bendravo, taip bendrauja. Gal mažiau, bet tikrai ne tiek mažai kiek būtų galima spręsti pagal konkurso dalyvių skaičių.
Tiesiog nepabandęs nesužinosi, ar tai atgaivinti galima, ar tai yra tiesiog... nebeaktualu.

Man asmeniškai balsų kiekio dažniausiai taip pat užtenka. Bet taip yra dėl nedidelio dalyvių skaičiaus. Kitiems žmonėms kitaip ir va juos tas skaičius riboja. Man asmeniškai pvz. visai netrukdytų jei būtų duotas didesnis balsų skaičius. Aš juo gal ir nepasinaudočiau, bet norintis galėtų.

Manau, kad prizų nebuvimas kaltas, o tie virtualūs medaliai nebepatenkina, nes žmonės masiškai išsiregistruoja ir jų nebetenka. Po to gal vėl prisiregistruoja, bet medalio tai nebėr
Papildyta:
Balsavau tik už gamtą, nes šiemet labai trūksta spalvų, nematau tokio grožio kažkaip ir dar Justinui Marcinkevičiui daviau, už išskirtinumą ir jaukumą biggrin.gif
Atsakyti
Aš už nėrinius, rudeninį katuką biggrin.gif ir vieną iš atspindžių.
Atsakyti
O man neduoda balsoti sad.gif
islenda ta SLAPUKU lentele apacioja ir ner kaip ja pasalinti, o per ja nerodo balsavimo lenteles sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2015 10 25, 19:29)
O man neduoda balsoti sad.gif
islenda ta SLAPUKU lentele apacioja ir ner kaip ja pasalinti, o per ja nerodo balsavimo lenteles sad.gif



Man taip pat lindo, paspaudžiau supratau, dingo ir galėjau balsuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2015 10 25, 18:29)
O man neduoda balsoti sad.gif
islenda ta SLAPUKU lentele apacioja ir ner kaip ja pasalinti, o per ja nerodo balsavimo lenteles sad.gif

Patvirtinkit slapukus ir duos balsuoti. Daugiau lentelė nelenda po patvirtinimo.
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2015 10 25, 17:29)
O man neduoda balsoti sad.gif
islenda ta SLAPUKU lentele apacioja ir ner kaip ja pasalinti, o per ja nerodo balsavimo lenteles sad.gif

Ir man taip buvo, bet aš pasistengiau labai greitai greitutėliai bigsmile.gif tiesiog refrešini su F5 saitą ir labai staigiai sugriebi tą mygtuką balsuoti bigsmile.gif nes aš irgi visai nenoriu tų Kūkių spausti cool.gif
Atsakyti
Na va, aplink mūsų namus jau labiau panašu į rudenį biggrin.gif
Bet kai prasidėjo už lango ruduo, baigėsi rudens konkursas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2015 10 26, 16:19)
Na va, aplink mūsų namus jau labiau panašu į rudenį  biggrin.gif
Bet kai prasidėjo už lango ruduo, baigėsi rudens konkursas  biggrin.gif

Aha, reikėtų atidėti rudens konkursus, nes rugsėjo mėnuo KLietuvoje ima daryti dar tarsi vasara ax.gif kaip beje, tarkime Lenkijoje taip skaitosi
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2015 10 26, 16:19)
Na va, aplink mūsų namus jau labiau panašu į rudenį  biggrin.gif
Bet kai prasidėjo už lango ruduo, baigėsi rudens konkursas  biggrin.gif


taigi reikėjo pasilaikyti kitiems metams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 10 26, 18:55)
taigi reikėjo pasilaikyti kitiems metams  smile.gif



Tai kad ir ne konkursinė foto smile.gif . Vaikai smagiai aitvarą leido, ir katinas kartu su jais smile.gif. Bandžiau pagauti momentą biggrin.gif . Aišku, tokia iš manęs ir fotografė biggrin.gif . Bet džiaugiuosi sugebėjusi į vieną kadrą pagauti visus keturis, ir dar aitvaras matyti biggrin.gif

O dabar tik norėjau pasirodyti, kad tie patys medžiai kur anąsyk aveles fotkijau, tik dabar nusidažė rudens spalvomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2015 10 26, 17:11)
Tai kad ir ne konkursinė foto  smile.gif . Vaikai smagiai aitvarą leido, ir katinas kartu su jais smile.gif. Bandžiau pagauti momentą  biggrin.gif . Aišku, tokia iš manęs ir fotografė  biggrin.gif . Bet džiaugiuosi sugebėjusi į vieną kadrą pagauti visus keturis, ir dar aitvaras matyti  biggrin.gif

O dabar tik norėjau pasirodyti, kad tie patys medžiai kur anąsyk aveles fotkijau, tik dabar nusidažė rudens spalvomis  thumbup.gif

Labai grazi nuotrauka. Jei butu buvus siame konkurse, tikrai buciau balsavusi 4u.gif

As nespejau nusiust foto... zadeaju, bet jus 10 valandu greiciau uz mus gyvenat ir praziopsojau biggrin.gif Plius tikrai ilgiau galejo buti... pas mus rugsejis visiska vasara, i rudeni nepanasu, iki puses spalio irgi dar vasariska, va ruduo prasidejo ir baigesi konkursas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2015 10 26, 17:56)
As nespejau nusiust foto... zadeaju, bet jus 10 valandu greiciau uz mus gyvenat ir praziopsojau biggrin.gif Plius tikrai ilgiau galejo buti... pas mus rugsejis visiska vasara, i rudeni nepanasu, iki puses spalio irgi dar vasariska, va ruduo prasidejo ir baigesi konkursas biggrin.gif


Taupykis kitiems metams 4u.gif
Atsakyti