Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

Apklausa: Kur žadat praleisti, atšvęsti Kalėdas ir/ar Naujuosius metus? (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
vaje, addicted, gimine tai tikrai crazy biggrin.gif

As vakar googlinaus kas ta Rute, maniau kokia nauja lele lotuliukas.gif cia pasirodo sluota, ar kaip cia isverst g.gif zodziu, kai vaikai negeri buna, tai gauna po ta sluota biggrin.gif
Rasa, man visai faina striuke. Tik juoda tai per juoda biggrin.gif Man patinka, kad rankoves turi tuos tokius megztus galiukus, tada geriau prie rankos priglunda. Bet kazi ar tau ji uzpakali dengs, man atrodo ji trumpesne. Sita firma manau rastum sporto prekiu parduotuvese.
Atsakyti
moocho,pas mus reik kantrim ir pankianciam viskam but.

Bandau uzmigt.Nes nuo 4 val. nemiegu.Paziurejau pirma Bridget Jones dali,antra pradejau.Mazoji prabudo.Nikolaus pareihos ir jau atliktos....
Papildyta:
Pas mus Gaastros outletas uz 10 km...
Atsakyti
Oi,panos , prisijuokiau lotuliukas.gif Ingo rase, kad vieną rūšį iskepe, kita diena kita smile.gif
Atsakyti
addicted, smagu paskaityti jusu Santa Barbaras, kai jusu tokia didele seimyna biggrin.gif
Ar patiko Julia& Julie? Dar labai geras filmas su ta pacia aktore, taip pat atkurta tikra istorija, yra Big eyes thumbup.gif
As tai supratau, kad Ingo kepe ivairiu rushiu sausainius, o ne rusyje lotuliukas.gif

RasaZFR, striuke normali, reikia ziureti kaip apsirengus atrodys ax.gif

moocho, turbut neuzsakinejai knygu? As dabar skaitau Starkaus knygas apie keliones su Radzeviciumi, fainos istorijos, savi bicai biggrin.gif net Radzeviciau receptu knyga uzsisakiau. Knyguklubo parduotuveje ir siaip visokiu dovaneliu yra, lietuvisku ekologisku sokoladu, zvakiu, uzrasu knyguciu thumbup.gif http://www.knyguklub...0f5ae9257d984c9
Atsakyti
Yra dar tokia smile.gif http://www.knyguklub... gr.html?pgNr=1
Atsakyti
tai kai Ingo lietuviskai su vokiskais rasmenim raso, taip ir gaunas biggrin.gif geriau visai tu umliautu ir ilguju vietoj nosines nenaudotu biggrin.gif

Pasaka, neuzsakiau dar, bet jau isrinkau viena apie antro pasaulinio karo paslaptis, kazkas tokio. Neidomu bus teciui kazkokiu jaunu pakvaisiu bernu keliones mirksiukas.gif zvakes jau rasiau, uzsakiau is uupses ideto puslapio, jau gavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 06 gruodžio 2015 - 11:18
Na jau, nezinojot kas yra Rute smile.gif
Rasa, striuke kaip striuke, bet man ir nelabai juoda, sakyciau kokia tamsiai melyna pabandyt.
Grazaus Advento sekmadienio, mes matyt vaziuosim su mazaja i Kaledine muge smile.gif
Atsakyti
Jo, as irgi apie tamsiai melyna galvoju. Juodu turiu dvi, bet ilgas iki keliu. Tame ir kampas, kad striuke kaip striuke. Man truksta iki WOW. Vaziuosim kita savaite su vyru i Erlangen. Gal dar palauksiu ir pasidairysiu tenai. Baisiai nenoriu pirkti, nepataikyti dydzio, paskui atgal siuntineti. Be to, vakar vakare tos striukes kaina buvo 124 euro, o siandien ryte jau 179. Ziurejau ta pacia tamsiai melyna M dydzio.

As tikrai nezinojau, kad Rute yra sluota. Pas mus sako, kad ne dovana gaus, o vaika pati i maisa Nikolaus ikis.
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 12 06, 13:06)
As tikrai nezinojau, kad Rute yra sluota. Pas mus sako, kad ne dovana gaus, o vaika pati i maisa Nikolaus ikis.

Oo kiekvienam kampe vis kitaip smile.gif
Pas mus buvo taip smile.gif
user posted image

Ir parodysiu dar viena savo dykuniuko nuotrauka is kasmetines musus fotosesijos, tokia smagi man ji smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nuostabiai grazi mergaite wub.gif
Atsakyti
Jolitka, labai grazu! Na, mazoji buvo gera, sluotos negavo smile.gif
Mes su vaiku siandien lotynu Amerikos sokiu pasaulio cempionato irasus ziurejom, o paskui trumpas ijungiau "Holiday on Ice". Ir mano berniukas baisiausiai uzsimane viska gyvai pamatyti. Tevas duodasi dabar ir bilietu iesko Niurnberge i "Holiday on Ice". Siaip butu idealu, bilietus tuo paciu ir vyro seserims padovanotume ir kartu sekmadieni praleistume.
Atsakyti
Rute - siuo atveju yra rykste. Cia is Wikipedios - "Das Wort Rute (mhd. ruote, ahd. ruota) steht für: einen einzelnen, dünnen, langen, biegsamen Zweig". Pas mus tokia kaip dekoratyvine Rute naudoja ir eglisakiu sakute mirksiukas.gif
Aciu uz pagyras mazajai, cia fotografes labai gerai pagautas kadras. Siaip mazoji svelniu bruozu ir turi kazkokio zavesio, bet perdaug neissiskiria is kitu vaiku.
Atsakyti