Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnius stato namus

QUOTE(cibulis @ 2018 09 01, 11:29)
Niekam nerekomenduoju fasadui naudoti lentų. Vieno kaimyno namas atrodo kaip supuvęs. Kitas šiomis dienomis perdažo. Lentos dažytos prieš 4-5 metus. Štai tau ir fasadas. Mano baltas tinkas daug geriau atrodo, o jei būtų asfaltas, o ne žvyrkelis, iš viso būtų kaip naujas. Prieš savaitę tik dulkių nutekėjimus po palangėmis nuploviau per kelias valandas ir tiek žinių. Kodėl pasirinkai medieną fasadui? Šitos lazūros, kur pasirinkai, tekstūra dažyvė ar pilnas uždažymas?




Priestata apkaliau termo dailylentem ir pamirsau kas yra dazymas. Vienas minusas sensta nevienodai apacioj tamsesnes, virsuje ir pakalimuose sviesesnes, bet man tas neaktualu. Prisikankinau su vasarnamiu perdazinedamas kas 3-4 metai, kokius dazus perki visiskai nesvarbu vistiek pietine puse saule "sueda" .
Atsakyti
QUOTE(radis @ 2018 09 01, 11:57)
Priestata apkaliau termo dailylentem ir pamirsau kas yra dazymas. Vienas minusas sensta nevienodai apacioj tamsesnes, virsuje ir pakalimuose sviesesnes, bet man tas neaktualu. Prisikankinau su vasarnamiu perdazinedamas kas 3-4 metai, kokius dazus perki visiskai nesvarbu vistiek pietine puse saule "sueda" .

Koks gamintojas? Galima konkrečią nuorodą? Kokia jų kaina?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 09 01, 13:24)
Koks gamintojas? Galima konkrečią nuorodą? Kokia jų kaina?





Parasiau i pm.
Atsakyti
QUOTE(radis @ 2018 09 01, 15:02)
Parasiau i pm.

Nieko negavau. O kodėl čia negalima?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 09 01, 10:29)
Kodėl pasirinkai medieną fasadui? Šitos lazūros, kur pasirinkai, tekstūra dažyvė ar pilnas uždažymas?

Pasirinkau dėl to, kad mano namas bus tradicinės architektūros, kuriai tinkas tikrai netiks. Net vitrina turės langines, kurios mums išvykus tą vitriną paslėps. Langinės, frontono tradiciniai pakalimao ir t.t. Suprantu, kad reiks persidažyti kas kokius 7 m.
Pasirinkau ne pilną uždažymą - faktūra matysis.
Atsakyti

Sveiki, noriu apie gelžbetonines perdangas pasiteraut. Kur vilniečiai pirkot? Sąramų ieškojau, tai Vievyje gavau trečdaliu mažesne kana nei Vilniaus gelžbetonis pasiūlė. Deja, Vievyje perdangų negamina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita.z: 02 rugsėjo 2018 - 09:16
atsiprašau, kad ne į temą. Nebereikia metalinio garažo, pigiai perleisčiau. Pasiimti Vilniaus raj. Vaivadiškės, galiu išardyti. Evaldas 8 687 44066.
Atsakyti
Vilniečiai, gal teko statybines šiukšles išvežinėti? Turite kokių rekomendacijų, kad tas šiukšles susikrautų ir išsivežtų, ir ne iki artimiausio miško? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2018 09 28, 09:17)
Vilniečiai, gal teko statybines šiukšles išvežinėti? Turite kokių rekomendacijų, kad tas šiukšles susikrautų ir išsivežtų, ir ne iki artimiausio miško? smile.gif

Man šiukšles reikėjo išvežti tuo metu, kai jau buvo prasidėjęs rūšiavimas, o visos šiukšlės buvo suverstos į vieną kalną. Pigiausiai tai daranti įmonė buvo šita: 8 - 618 63868. Nepamenu nei pavadinimo, nei vardo. Jie vežėsi pas save į teritoriją ir rūšiavo. Tikriausiai kažkiek uždirbo.
Atsakyti
Gal kas gali parekomenduoti Vilniuje gerai dirbančius gerbūvio tvarkytojus? Kad darytų visokius sklypo planiravimus, klotų trinkeles, vejas įrengtų, augalus pasodintų.
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2019 04 26, 17:44)
Gal kas gali parekomenduoti Vilniuje gerai dirbančius gerbūvio tvarkytojus? Kad darytų visokius sklypo planiravimus, klotų trinkeles, vejas įrengtų, augalus pasodintų.


Tai jau namas stovi? Kada įkurtuvės smile.gif ?

Parekomenduot nieko negaliu, nes viską išvardintą savom rankom darom.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 04 26, 20:32)
Tai jau namas stovi? Kada įkurtuvės smile.gif ?

Parekomenduot nieko negaliu, nes viską išvardintą savom rankom darom.


Stovi stovi, jau gyvenam du mėnesius. Tik kad aplinkui šabakštynas dar, nieko praktiškai nedaryta...
Atsakyti