Įkraunama...
Įkraunama...

Nacionalinė ekspedicija Nemunu per Lietuvą

Beje, ar kepėt kas nors pyragą su saulėgrąžom, kur vienoj serijoj receptą diktavo? ax.gif bigsmile.gif Aš kepiau, labai skanus ir sotus išėjo, tik jau receptą pradanginau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 12 12, 22:18)
Beje, ar kepėt kas nors pyragą su saulėgrąžom, kur vienoj serijoj receptą diktavo? ax.gif  bigsmile.gif Aš kepiau, labai skanus ir sotus išėjo, tik jau receptą pradanginau. blush2.gif


Jei primintum, kurioj laidoj, pažiūrėčiau kitą savaitę ir parašyčiau smile.gif
Aš niekaip nerandu, kokią knygą apie T. Ivanauską citavo unsure.gif
Atsakyti
Ta serija, kur Rusnėj pas tą garsų žolininką lankėsi, jo žmona vaišino pyragu ir diktavo receptą. (specialiai man to recepto neieškokit, nerašykit, miglotai dar prisiminčiau, ačiū, tiesiog šiaip paklausiau, negi nė viena nesusigundė išsikepti biggrin.gif )

Atsakyti
Rusnės salos pyragas

250 g varškės
4 šaukštai pieno
6 šaukštai aliejaus
100 g cukraus
1 kiaušinis
1 šaukštelis kepimo miltelių
miltų iš akies, sakyčiau, bent 400 g.

minkoma rankomis, tešla klojama į kepimo skardą.

Viršui:
Ant viryklės išlydyti 200 g sviesto, įpilti stiklinę cukraus, 3-4 šaukštus medaus, supilti apie 350g saulėgrąžų arba migdolų drožlių. Visą šitą karštą marmalą užpilti ant tešlos ir į orkaitę 170 C kepti 30 min.
Atsakyti
Ot nepatingėjot, ačiū 4u.gif
Visoms rekomenduoju. Tik reikia palaukti, kol atauš, sustings blush2.gif
Atsakyti
Nėr už ką, ir sau užsirašiau smile.gif O bandei su saulėgrąžomis ar su migdolais? Gal bandei ir sandkucheną? Jo recepto nesakė, bet minėjo kaip buvusį labai autentišką.
Atsakyti
Su saulėgrąžom blush2.gif gaunasi nemažas sluoksnis, bet labai smagu triaukšti essen.gif

To kito recepto nebandžiau, kažką praleidau turbūt.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 12 15, 21:48)
Su saulėgrąžom  blush2.gif  gaunasi nemažas sluoksnis, bet labai smagu triaukšti  essen.gif

To kito recepto nebandžiau, kažką praleidau turbūt.... unsure.gif



Paties recepto lyg nediktavo, bet pasakojo nemažai, tik nepamenu kurioje laidoje. Susiradau internete pora tradicinių receptų, tik dar nekepiau.
Atsakyti