Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(maksas @ 2017 08 28, 11:43)
Sveikos,

Išnuomojau butą prancūzui, šiandien gaunu prašymą išrašyti sąskaitą už nuomą, nes jis nori pateiki darbovietei, kuri padengs nuomos išlaidas.

Ką turėčiau daryti ???

Sutartį pasirašė Jis kaip fizinis asmuo.


pasiulyciau pateikt darbovietei sutarti, nes as ne firma, sutarciu neisrasineju, antspaudo neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 08 29, 10:50)
pasiulyciau pateikt darbovietei sutarti, nes as ne firma, sutarciu neisrasineju, antspaudo neturiu.

O tai pinigų prieėmimo - perdavimo aktas netiktų tarp dviejų fizinių asmenų?
Jei nuomos sutartyje nurodyta, kad pinigus nuomotojas gavo, tai gerai, bet jei sutartyje nenurodyta, kad pinigai gauti, kaip darbovietė galli žinoti, kad pinigai sumokėti ir kad mokėjimas nebus atliktas pvz.: ateityje pagal šalių susitarimą?
Jei neklystų nuomojant pagal verslo liudijimą tokie pinigų priėmimo kvitai yra būtini, nebent dirbama ne su verslo liudijimu, o sumokant VMI GPM.
Atsakyti
Dėkui, už pamąstymus, pasisakymus.

Permečiau darbe sąskaitas gautas už paslaugas iš asmenų dirbančių su verlo liudijimais. Išrašomi, pinigų priėmimo kvitai, kur nurodytas verslo liudijimo numeris. Metų gale buhalterė teikia mokesčių inspekcijai panešimus apie mokejimus pagal verslo liudijimą.

Išrašiau kažką panašaus, žiūrėsim ar tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 08 29, 11:46)
O tai pinigų prieėmimo - perdavimo aktas netiktų tarp dviejų fizinių asmenų?


bet tai negi dabar kas menesi rasinet tuos perdavimo-priemimo aktus? Paskui kas menesi siust pastu, jei toli arba vezt ir pristatyt tam zmogeliui i rankas ar i pasto dezute imest blink.gif

Ateiciai zinosiu, kad ispeti, jog saskaitu fakturu neisrasinesiu. Netiks, susiras kita buta, kur rasines.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 08 30, 18:11)
bet tai negi dabar kas menesi rasinet tuos perdavimo-priemimo aktus? Paskui kas menesi siust pastu, jei toli arba vezt ir pristatyt tam zmogeliui i rankas  ar i pasto dezute imest  blink.gif

Ateiciai zinosiu, kad ispeti, jog saskaitu fakturu neisrasinesiu. Netiks, susiras kita buta, kur rasines.

Nieko sudėtingo,
pasidariau formą, kiekvieną mėnesį pakeisiu datą, mokestinį mėnesį, bei kvito numerį ir PDF formatu siunčiu elektroniniu paštu.
Atsakyti
QUOTE(maksas @ 2017 08 31, 10:33)
Nieko sudėtingo,
pasidariau formą, kiekvieną mėnesį pakeisiu datą, mokestinį mėnesį, bei kvito numerį ir PDF formatu siunčiu elektroniniu paštu.

Man VMI įspėjo, kad jei nuomininkas pageidauja pinigų priėmimo kvito, aš jį privalau išduoti.
Atsakyti

Labas vakaras. 

Gal kas nors is Vilnieciu nuomotoju yra turejes nuomos reikalu su R.G. ir S.G (vyras apie 42 metu amziaus, zmona gal 36 metai, trys vaikai 12, 10 ir 3). Nuomininkai probleminiai, buciau labai dekinga, jei kas atpazines atsilieptu. 

Aciu :)

Atsakyti

Kaip Jūs įsitikinate nuomininko mokumu? Ką darytumėt, jei nuomininkas palieka rezervacijos mokestį (jį sumoka vieno iš nuomininkų tėvas), bet jau antrą kartą atideda avanso mokėjimą ir įsikėlimą, kas reikštų nuomos pradžią? Aiškina, kad nespėjo savo baldų išsiardyti (nuomojamas butas su baldais, apie savo baldus nėra minėję), kad draugei rytoj praktika, kad 100 Eur pirmadienį paprašys darbdavio. Vyrukas dar aiškina, kad jam pavogė piniginę, tai jis jokio dokumento neturi, el. bankininkystės prisijungimų neturi. Dalį avanso savaitgalį iš kito, ne mano, banko esą veda kažkurio iš jų mama, bet  negali/nemoka atsiųsti pavedimo kopijos el. paštu. Jauna šeima su vaikiuku, žinau, kaip sunku tokiems išsinuomoti. Taigi jie nesilaiko jokių žodinių susitarimų ir mygia mane pasirašyti sutartį. Neturiu patirties kaip nuomotoja, todėl pradinė situacija, man regis, rodo, kad jie turės sunkumų su tvarkingu atsiskaitymu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodalksnė: 10 rugsėjo 2017 - 15:45
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 09 10, 16:36)
<p>Kaip Jūs įsitikinate nuomininko mokumu? Ką darytumėt, jei nuomininkas palieka rezervacijos mokestį (jį sumoka vieno iš nuomininkų tėvas), bet jau antrą kartą atideda avanso mokėjimą ir įsikėlimą, kas reikštų nuomos pradžią? Aiškina, kad nespėjo savo baldų išsiardyti (nuomojamas butas su baldais, apie savo baldus nėra minėję), kad draugei rytoj praktika, kad 100 Eur pirmadienį paprašys darbdavio. Vyrukas dar aiškina, kad jam pavogė piniginę, tai jis jokio dokumento neturi, el. bankininkystės prisijungimų neturi. Dalį avanso savaitgalį iš kito, ne mano, banko esą veda kažkurio iš jų mama, bet  negali/nemoka atsiųsti pavedimo kopijos el. paštu. Jauna šeima su vaikiuku, žinau, kaip sunku tokiems išsinuomoti. Taigi jie nesilaiko jokių žodinių susitarimų ir mygia mane pasirašyti sutartį. Neturiu patirties kaip nuomotoja, todėl pradinė situacija, man regis, rodo, kad jie turės sunkumų su tvarkingu atsiskaitymu.</p>

po tokiu cirku as su jais atsisveikinciau. Cia jums dar tik pradzia, paskui bus daugiau problemu.
Atsakyti
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 09 10, 16:36)
<p>Kaip Jūs įsitikinate nuomininko mokumu? Ką darytumėt, jei nuomininkas palieka rezervacijos mokestį (jį sumoka vieno iš nuomininkų tėvas), bet jau antrą kartą atideda avanso mokėjimą ir įsikėlimą, kas reikštų nuomos pradžią? Aiškina, kad nespėjo savo baldų išsiardyti (nuomojamas butas su baldais, apie savo baldus nėra minėję), kad draugei rytoj praktika, kad 100 Eur pirmadienį paprašys darbdavio. Vyrukas dar aiškina, kad jam pavogė piniginę, tai jis jokio dokumento neturi, el. bankininkystės prisijungimų neturi. Dalį avanso savaitgalį iš kito, ne mano, banko esą veda kažkurio iš jų mama, bet  negali/nemoka atsiųsti pavedimo kopijos el. paštu. Jauna šeima su vaikiuku, žinau, kaip sunku tokiems išsinuomoti. Taigi jie nesilaiko jokių žodinių susitarimų ir mygia mane pasirašyti sutartį. Neturiu patirties kaip nuomotoja, todėl pradinė situacija, man regis, rodo, kad jie turės sunkumų su tvarkingu atsiskaitymu.</p>


Atsisveikinciau su tokiais is kart, dar gyvent nepradejo/vos pradejo, o jau problemos, pinigu neturi, bla bla bla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 09 10, 17:36)
<p>Kaip Jūs įsitikinate nuomininko mokumu? Ką darytumėt, jei nuomininkas palieka rezervacijos mokestį (jį sumoka vieno iš nuomininkų tėvas), bet jau antrą kartą atideda avanso mokėjimą ir įsikėlimą, kas reikštų nuomos pradžią? Aiškina, kad nespėjo savo baldų išsiardyti (nuomojamas butas su baldais, apie savo baldus nėra minėję), kad draugei rytoj praktika, kad 100 Eur pirmadienį paprašys darbdavio. Vyrukas dar aiškina, kad jam pavogė piniginę, tai jis jokio dokumento neturi, el. bankininkystės prisijungimų neturi. Dalį avanso savaitgalį iš kito, ne mano, banko esą veda kažkurio iš jų mama, bet  negali/nemoka atsiųsti pavedimo kopijos el. paštu. Jauna šeima su vaikiuku, žinau, kaip sunku tokiems išsinuomoti. Taigi jie nesilaiko jokių žodinių susitarimų ir mygia mane pasirašyti sutartį. Neturiu patirties kaip nuomotoja, todėl pradinė situacija, man regis, rodo, kad jie turės sunkumų su tvarkingu atsiskaitymu.</p>


Manęs taip pat netenkintų tokia situacija. Jei nuo pat pradžių su jais tiek problemų, tai toliau, įtariu, bus tik blogiau.
Atsakyti
laba, gal kas gali atsakyt, fizinis asmuo isnuomoja juridiniam asmeniui buta, pliusai ir minusai.? zinau tik tiek kad juridinis sumoka GPM, dar kazka sake deklaruojant su nepamokestinamom pajamom reiks pasitikrint(tik nesupratau ka).
antar pinigus uz nuoma firma perveda i saskaita ir perveda uz komunalines paslaugas, nebus taip kad VMI ir uz komunalinius pervedimus apmokestins? aciu
Atsakyti