Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(rasyte_ @ 2016 05 22, 14:36)
O kokiam "kaime" gyveni lotuliukas.gif  4u.gif
As is Fredrikstad biggrin.gif

Is to pacio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,nu kaip fainai ,kiek aplink daug jusu...O vestfolde ,tai nera beveik nieko.. ax.gif
Atsakyti
Laba,kaip gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2016 05 23, 16:49)
Laba,kaip gyvenat?


Pirmadienis, sunki diena biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, tai kai darysit praneskit, man ir netoli nuo Eidsberg. Siaip Sarsborg as kas antra sestadieni. Vaikai varliuku mokyklele lanko
Atsakyti
Labas,kas naujo?
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2016 05 27, 15:01)
Labas,kas naujo?


Kepu 20 bandeliu rytoj i darzeli, bus koncertas bis.gif
Atsakyti
Labas. Mamos kuriu pavardes ir pilietybe skiriasi nuo vaiko, kaip keliaujat lektuvu? Ar reikalingas gim liudijimas? Jei taip, ar jis turi buti isversyas i liet.k. ir patvirtintas?
Atsakyti
Mazoji feja- kaip vyras?
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2016 05 18, 21:23)
Na, as gimdziau NO ir labai patenkinta smile.gif Bet va del keliones, tai sutinku, jeigu toli, tada nekas. Mums reikejo vaziuoti 35-40 minuciu, tai sakyciau visai salia biggrin.gif

Man reikejo vaziout apie val., + keltas reikalingas, kurio nepaskubinsi, pavelavai i viena lauki kito+ nakti retai plaukia

QUOTE(*agnyte* @ 2016 05 20, 14:17)
aha, ten. bet as turejau atsispauzdinus. pvz palangoj tik paso uztenka, o del rygos jau nzn smile.gif
as kaip tik LT bijociau gimdyt. ten jokios pagarbos zmogui, visur tik kysiai, vos ne lekstes su puodeliais savo reikia turet. nu zodziu, bent jau as is kitu mamu toki vaizda susidariau. gal kaip kam pasiseka. o cia man viskas labai labai patiko. akusere rupestinga, tik slapius ranksluoscius ant kaktos dejo, ar LT to sulaukciau, kazin? po gimdymo pusryciai i lova, pries tai paklause ko noresiu. o ka LT, atnes batono rieke, sviesto gabala ir slapiankos griezineli biggrin.gif
man vaziuot i ligonine buvo gal 20min, bet stojom kokis 4 kartus maziausiai. per ilgai uzsilaukiau namuose ir jau nebegalejau issedet per saremi, tai prie pat ligonines jau sakiau vyrui, kad lipu lauk ir einu pescia biggrin.gif


as gimdziau ir lt ir no, kad lt korupcija pritariu 100pr, bet jeigu no nori serviso irgi reikia moketi uz viesbuti pvz, nemokamai tokios pacios palatos kaip lt, o maistas tai irgi bendras visai ligoninei, nieko specialaus nescioms neduoda. po gimdymo paprastu sumustiniu gavau su suriu. Manau uz gera prieziura Lt (profesionalaus gydytojo) susimoket tikrai negaila, tuo labiau, kad gimdom tikrai ne kas men. smile.gif bet siaip tie kysiukai slykstus reikalas. Mano kelione i ligonine No, buvo visiskas kosmaras, galvojau, kad pagimdysiu automobily, iki ko labai nedaug truko sad.gif baisiausia, kad nubegus vandenims sake laukt kol prasides skausmai blink.gif cia kai tel i ligonine pasiskambinom biggrin.gif o po to visi maloniai klause, oi tai cia tu ta, kuri taip greitai pagimdei biggrin.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2016 05 20, 21:51)
Sveikos 4u.gif
Duk kartus gimdziau LT, aiksu korupcija nereali.. turi pinigu - apsokines, neturi..na gausi pagalbos, bet per sukastus dantis lotuliukas.gif
Greit isbandysiu NO paslaugas ir naujaja kalnes ligonine blink.gif bijau wacko.gif
Anksciau ligonine buvo uz 7-10min kelio, dabar jau reik ilgiau vaziuot, bijau, ar suspesiu lotuliukas.gif


Tikrai suspesi wink.gif 7-10min kelio-juokas
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2016 05 28, 23:24)

Tikrai suspesi wink.gif 7-10min kelio-juokas

Tai cia taip buvo anksciau, kol ligonine buvo Fredrikstad, o dabar i Kalnes vaziuot pusvalandis be didelio trafiko 4u.gif Nu bet tikiuos viskas bus ok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2016 05 28, 23:24)
Man reikejo vaziout apie val., + keltas reikalingas, kurio nepaskubinsi, pavelavai i viena lauki kito+ nakti retai plaukia
as gimdziau ir lt ir no, kad lt  korupcija pritariu 100pr, bet jeigu no nori serviso irgi reikia moketi uz viesbuti pvz, nemokamai tokios pacios palatos kaip lt, o maistas tai irgi bendras visai ligoninei, nieko specialaus nescioms neduoda. po gimdymo paprastu sumustiniu gavau su suriu. Manau uz gera prieziura Lt (profesionalaus gydytojo) susimoket tikrai negaila, tuo labiau, kad gimdom tikrai ne kas men. smile.gif bet siaip tie kysiukai slykstus reikalas. Mano kelione i ligonine No, buvo visiskas kosmaras, galvojau, kad pagimdysiu automobily, iki ko labai nedaug truko sad.gif baisiausia, kad nubegus vandenims sake laukt kol prasides skausmai  blink.gif cia kai tel i ligonine pasiskambinom  biggrin.gif o po to visi maloniai klause, oi tai cia tu ta, kuri taip greitai pagimdei  biggrin.gif
Tikrai suspesi wink.gif 7-10min kelio-juokas


Nu nezinau, maistas buvo ivairus, viena diena zuvis, kita diena mesa ir pan. smile.gif
Va jeigu mes neissikraustumeme i kita vieta, tai man reiketu is radziu laukti su keltu, kuris nakti alamai neplaukia, tada su automobiliu 70 km, pro kalnus... Todel ir nusprendeme pakeisti gyvenamaja vieta biggrin.gif
Atsakyti