Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(jovitaj @ 2016 08 27, 01:29)
Man tik įdomu nuo kada gali vieni grįsti namo ir palaukti kodas 2 val kol tėvai grįsta.

Nera taisykles ir nera nustatytos ribos. Tevai turi ivertinti vaiko savarankiskuma ir branduma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simasta @ 2016 08 31, 04:37)
Nera taisykles ir nera nustatytos ribos. Tevai turi ivertinti vaiko savarankiskuma ir branduma  mirksiukas.gif


Tai reiškia nieko blogo, kad vieni pabūna trumpam. Maniškiai nebenori būti sfo. Moku pinigus ir kasdien pasiimu po pamokų, tik rytais po valandą pabūna. O suma tai nemaža.
Atsakyti
sveikos senai jau buvau uzbegus cia:) na mes jau kaip ir isikure cia norvegijoje:) vaikai lanko mokyklas as lankau norvegu kursus vyras dirba:) Mazelis ir lanko SFO tikrai gan brangiai gaunas nors mes trys dienas tik lankom smile.gif
Atsakyti
As leidziu i SFO po pietu. Pamokos tik dvi dienas per savaite prasideda nuo 9.50. Tai visai neverta butu leisti pilna diena.
Kai orelis yahoo.gif
Ar tesybe kad cia reikia saugoti visas gautas saskaitas? As sumoku ir metu lauk. Drauge sako reik laikyt g.gif
Flegma dingus kazkur blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mide: 16 rugsėjo 2016 - 15:40
QUOTE(Mide @ 2016 09 16, 14:39)
As leidziu i SFO po pietu. Pamokos tik dvi dienas per savaite prasideda nuo 9.50. Tai visai neverta butu leisti pilna diena.
Kai orelis  yahoo.gif
Ar tesybe kad cia reikia saugoti visas gautas saskaitas? As sumoku ir metu lauk. Drauge sako reik laikyt g.gif
Flegma dingus kazkur  blink.gif


Bet juk internetinės bankininkystės istorijoje išlieka pavedimai. Ar to neužtenka. Aš ir metu lauk.
Papildyta:
Sveikos,

Pasiūlykite Lt kokia klinika kur ištirtų dėl ko skauda galvą
arba kad iš vis ištirtų visa organizmą.
Atsakyti
QUOTE(jovitaj @ 2016 09 17, 07:54)
Bet juk internetinės bankininkystės istorijoje išlieka pavedimai. Ar to neužtenka.  Aš ir metu lauk.
Papildyta:
Sveikos,

Pasiūlykite Lt kokia klinika kur ištirtų dėl ko skauda galvą
arba kad iš vis ištirtų visa organizmą.

Nu as ir taip manau.
Del klinikos nezinau. Gal reiktu lyst i tomografa ar kaip jis ten vadinasi viskam tirti g.gif
Atsakyti
geriausiai pasidaryt avtale giro ir nesukt sau galvos del saskaitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 09 21, 09:33)
geriausiai pasidaryt avtale giro ir nesukt sau galvos del saskaitu smile.gif

as turiu, bet is kai kur vistiek siuncia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 09 16, 16:39)

Flegma dingus kazkur  blink.gif


Gyva da... krutu...
QUOTE(Mide @ 2016 09 23, 17:40)
as turiu, bet is kai kur vistiek siuncia biggrin.gif

Pasiskambyk i pasidaryk elektronine. 4u.gif
Atsakyti
ooo, Flegma, skolko let, skolko zim biggrin.gif
Atsakyti
Atsizymiu velek. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip susigrazinti pinigelius uz sveikatos tyrimsu ir keliones i ligonine?
Atsakyti