Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(laurita111 @ 2017 09 13, 15:27)
<p>Sveikos. Simta metu cia nebuvau. Tikiuos kas nors dar prisimenat 😂 sedziu po operacijos namie, tai jau interneta mintinai ismokau 😁 visus senus kelius prisiminiau... Nurime cia pleputes. Beje, apie kokia fb grupe kalbat? Permeciau kelis postus atgal, vis fb minimas. Ar as ten esu? 😂


Yra FB grupe, bet ten senbuves, kurios bendravo cia pries kokius 7-8 metus smile.gif
Dabar jau reiketu kita grupe kurti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2017 10 18, 19:15)
<p>Sveikutes, i as po simto metu atsivilkau cionais pasizvalgyt. </p><p>Kaip visos kaikotes?  rolleyes.gif </p>


Gerai laikomes, kaip tu? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(milda.viz @ 2017 10 08, 10:24)
<p>Sveikos merginos, jungiuosi prie jusu. Bet siuo atveju mane labiausiai domina nesciuju klausimai. Ar yra cia tokiu, o gal dar geguzinuku? </p>


Sveika smile.gif Nesciuju nera, bet yra cia gimdziusiu ;)
Atsakyti

Tipo atostogauju. LT. 

O siaip, kaip i viskas po senovei.  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2017 11 02, 19:33)
<p>Tipo atostogauju. LT. </p><p>O siaip, kaip i viskas po senovei.  ax.gif </p>


Stabilumas yra gerai smile.gif
As va vis dar darbo ieskau biggrin.gif irgi viskas stabiliai biggrin.gif
Atsakyti

Kokioj srity darba ieskai?

:4u: 

Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2017 11 03, 17:33)
<p>Kokioj srity darba ieskai?</p><p> 4u.gif </p>


Kontorini. Studijavau Lønns- og personalarbeid, plius turiu metu laiko patirti pas antstoli Norvegijoje. Bet sunkiai sekasi, labai didele konkurencija. smile.gif
Atsakyti

Nenuleisk ranku! Zrek i nurungsi konkurentus!  :rolleyes: 

As vakar buvau dantu pasitikrint, tai isejau is kabineta issisiepus kaip bezdzioni!  :first: 

Atsakyti

Sveikutes. Gal bus galinčių mane apšviesti... Vyras dirba NO su nuolatine sutartimi. O aš savo diplomą galėčiau bandyti pipažinimui siųsti į NO gyvendama LT? Turiu kineziterapijos bakalaurą su nemažu stažu LT☺. Gal kuri susidurusi jau su tuo? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judev: 30 gruodžio 2017 - 11:32
QUOTE(judev @ 2017 12 30, 12:31)
<p>Sveikutes. Gal bus galinčių mane apšviesti... Vyras dirba NO su nuolatine sutartimi. O aš savo diplomą galėčiau bandyti pipažinimui siųsti į NO gyvendama LT? Turiu kineziterapijos bakalaurą su nemažu stažu LT☺. Gal kuri susidurusi jau su tuo? </p>


Siusti galima gyvenant ne NO smile.gif
Atsakyti

Ačiū. Kiek persiskaičiau čia ir suprantu,tai išsiversti diplomą(priedas su anglų kalba), tvirtinti notariškai ir siųsti į no... Ar galima ir elektroniniu paštu nuskenuotą ,ar tik popierinį variantą? Pirmame psl radau www.safh.no (sveikatos sektorius) šį el adresą. Ar dar kažko trūksta ?☺

Atsakyti
QUOTE(judev @ 2018 01 07, 23:38)
<p>Ačiū. Kiek persiskaičiau čia ir suprantu,tai išsiversti diplomą(priedas su anglų kalba), tvirtinti notariškai ir siųsti į no... Ar galima ir elektroniniu paštu nuskenuotą ,ar tik popierinį variantą? Pirmame psl radau www.safh.no (sveikatos sektorius) šį el adresą. Ar dar kažko trūksta ?☺</p>


As siunciau i NOKUT, dabar padaryta, kad viskas vyksta internetu. Pildomas prasymas ir ten pat prisegami dokumentai. Del sveikatos sektoriaus nezinau.
Reikalingas atestatas, diplomas, priedas, vertimai, paso kopija patvirtinta notariskai ir jeigu keitesi pavarde, ta irodantis dokumentas. smile.gif
Atsakyti

Kaip suprantu ten reikia susimokėti už patikrinimą...

Atsakyti
QUOTE(judev @ 2018 01 10, 12:13)
<p>Kaip suprantu ten reikia susimokėti už patikrinimą...</p>


NOKUT? Ten nemokamai
Atsakyti