Įkraunama...
Įkraunama...

Eika namai Pilaitėje

QUOTE(Vln @ 2015 10 27, 17:03)
koie patikimi statytojai, ? visi patikimesni yra senosios statybu imones, kurios vekia nuo seno, bet velgi, finansu rinkos smuktu, ir joks senas statybu grandas nebutu apsaugotas nuo bankroto, kuris nusinestu ir jusu avansus visus  doh.gif  geriausias pavyzdys ranga , per krize.



Kas yra senos statybų įmonės? Pavardinkite prašau.
Man asmeniškai - Eika, MG Valda yra pakankamai patikimos įmonės, iš jų nebijočiau pirkti. Hannerio kokybė truputį šlubuoja, o dar čia tas nemalonus įvykis. Aišku pinigus sakosi atiduosiąs, tik kažin ką daryti kai jau žmogus į būsto remonto įdėjo nemažus pinigus sad.gif
Tikrai bijočiau pirkti iš vienadienių kompanijų, nebent jau namas yra pastatytas ir priduotas. Nes žiūriu vėl visi pasijuto statybininkais, kaip beveik prieš 10 metų.
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2015 10 28, 10:11)
*Kas yra senos statybų įmonės? Pavardinkite prašau.
Man asmeniškai - Eika, MG Valda yra pakankamai patikimos įmonės, iš jų nebijočiau pirkti. Hannerio kokybė truputį šlubuoja, o dar čia tas nemalonus įvykis. Aišku pinigus sakosi atiduosiąs, tik kažin ką daryti kai jau žmogus į būsto remonto įdėjo nemažus pinigus sad.gif

**Tikrai bijočiau pirkti iš vienadienių kompanijų, nebent jau namas yra pastatytas ir priduotas. Nes žiūriu vėl visi pasijuto statybininkais, kaip beveik prieš 10 metų.

*YIT'ą pamiršote. Bet ir brangininkai.

** drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimų apie šį kvartalą? Kaip kokybė (garso izoliacija, šildymo kainos, kitų paslaugų kainos ir pan.)?
Atsakyti
Sveiki, aš irgi domiuosi Eikos butais Pilaitėje kur dabar stato šalia Pupos, kas gyvena gal gali pakomentuoti kokia garsi izoliacija tarp butu, šildymas kiek atseina?
Atsakyti
Sveiki,
orientaciniai galima pasižiūrėti senesių šio statytojo namų šilomos sunaudojimą ir kainas už šildymą interaktyviame žemėlapyje: http://www.vilnius.l...yershow=siluma#

Spręsti apie tai, kaip bus statomuose namuose su šiluma ir garsu kol kas sudėtinga, nes pirmojo korpuso gyventojai dar tik keliasi, o senesni namai statyti pagal kiek kitokią technologiją, ir projektai skiriasi.

Nors čia kažkas rašė, kad nebuvo sužavėti kokybe apžiūros metu, bet man niekas smarkiai nekliuvo, ypač lyginant su *neminėsiu pavadinimo* vystytoju, kur plika akimi matėsi naujoje statyboje chaltūra. įvertinus kainos/kokybės santykį nusipirkau Eikos butą ir nekantriai laukiu statybų pabaigos. Tiesa, kas pirksite dabar, turėkite omenyje, kad dabar projektą perėmė naujas vadybininkas, kuris kartais pagrybauja, tad reikia stebėti ir tikrinti, ką jis sako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2016 06 06, 08:57)
Sveiki,
orientaciniai galima pasižiūrėti senesių šio statytojo namų šilomos sunaudojimą ir kainas už šildymą interaktyviame žemėlapyje: http://www.vilnius.l...yershow=siluma#

Spręsti apie tai, kaip bus statomuose namuose su šiluma ir garsu kol kas sudėtinga, nes pirmojo korpuso gyventojai dar tik keliasi, o senesni namai statyti pagal kiek kitokią technologiją, ir projektai skiriasi.

Nors čia kažkas rašė, kad nebuvo sužavėti kokybe apžiūros metu, bet man niekas smarkiai nekliuvo, ypač lyginant su *neminėsiu pavadinimo* vystytoju, kur plika akimi matėsi naujoje statyboje chaltūra. įvertinus kainos/kokybės santykį nusipirkau Eikos butą ir nekantriai laukiu statybų pabaigos. Tiesa, kas pirksite dabar, turėkite omenyje, kad dabar projektą perėmė naujas vadybininkas, kuris kartais pagrybauja, tad reikia stebėti ir tikrinti, ką jis sako smile.gif


ačiū už info, smagu kai žmonės dalinasi, aš buvau apžiūrėti butų su Augustu, o dabar koks vadybininkas? ar tau nekeista buvo, kad privaloma parkingą pirkti? kažkokia diskrimibnacija gaunasi? o kokia pirkai, tam kur 2017 sausį bus pastatytas ar tame, kur 2017 rugpjūtį? Nors man Augustas tikino kad gera izoliacija tarp butų, na svarbu, kad kokybiškai būtų, kiek žinau Eika šiaio geri projektuotojai. Dar vienas klausimas, visai šalia UAB "Namila" stato mūrinį namą, ką galvoji apie juos? kažkokia negirdėta kompanija, ir brangu pas juos, nors išplanavimas man žiauriai patiko pas juos, realiai dideli plotai visuose butuose. O ką reiškia tas naujas vadybininkas grybauja? čia kuria prasme?
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2016 06 06, 18:32)
ačiū už info, smagu kai žmonės dalinasi, aš buvau apžiūrėti butų su Augustu, o dabar koks vadybininkas? ar tau nekeista buvo, kad privaloma parkingą pirkti? kažkokia diskrimibnacija gaunasi? o kokia pirkai, tam kur 2017 sausį bus pastatytas ar tame, kur 2017 rugpjūtį? Nors man Augustas tikino kad gera izoliacija tarp butų, na svarbu, kad kokybiškai būtų, kiek žinau Eika šiaio geri projektuotojai. Dar vienas klausimas, visai šalia UAB "Namila" stato mūrinį namą, ką galvoji apie juos? kažkokia negirdėta kompanija, ir brangu pas juos, nors išplanavimas man žiauriai patiko pas juos, realiai dideli plotai visuose butuose. O ką reiškia tas naujas vadybininkas grybauja? čia kuria prasme?


Smagu, kad atsiliepei smile.gif
Prieš Augustą buvo Justinas, pradėjau reikalus tvarkytis su juo, tai jis man daug labiau patiko, nes jis tikslesnis ir toks tikras pardavėjas, moka ir derėtis, ir patarti. O Augustą reikia kontroliuoti, ar padavė visus reikiamus popierius, ar padarė kopijas, ir t.t. Jis šaunus vaikinas, bet arba nepatyręs, arba tokia "meniška" natūra wink.gif
Pirkau butą 2 korpuse, kur bus priduotas sausį, tiksliau, kaip sako statybų vadovas, beveik garantuotai bus priduota 2016 gruodį. Manęs nespaudė pirkti parkingo, nors gal dėl to, kad iškart pasakiau, jog jo reikės. Kai pirkau dar galėjau rinktis ar vietą prie namų ar daugiaaukštę aikštelę prie Norfos, bet pastaroji man nepatiko dėl siaurų pravažiavimų (čia skonio reikalas). Galiausiai pasiėmiau antžeminę vietą po savo langais. Atkreipčiau dėmesį, kad jų siūlomos parkingų kainos nėra tokios jau baisiai didelės, lyginant su tuo, ką užsiprašo, pvz. MG ar Hanneris.
Dėl izoliacijos, tai bent apžiūros metu iš kaimyninio buto, kurį kiti žmonės apžiūrinėjo, nesigirdėjo nieko. Čia ne rodiklis, bet lyginant su senais namais, kur per tarpbutines sienas viskas girdisi, tai visai ok biggrin.gif
Kai rinkausi butą, Namila dar tik tik pradėjo, tai nežinojau apie ją nieko. Dabar, kiek galima matyti iš statybų, visai neblogai jiems sekasi statyti. Namas mūrinis, tad jei yra finansinės galimybės, be abejo, reikėtų orientuotis į jį. Tiesa, kiek abejonių kelia namo padėtis - ten dabar miškelis, kuris dabar pagal BP yra rekreacinė zona, bet kadangi kas 5-10 metų BP gali būti keičiami, neaišku kas ten gali ateityje atsirasti. Panašus niuansas yra ir su Eikos namais - mano namo šiaurinėje pusėje nuo namo iki kelio kelio yra nedidelis žemės plotas, kuris priklauso kažkokiai lenkų bendrovei, ir nežinia ar nešaus jiems į galvą ten kokį daugiabutį įkišti. Miestai.net rašė, kad Eika kažkada svarstė tą plotelį išpirkti, bet lenkai užsigiedojo didelę kainą, todėl toliau nebesiderėjo. Todėl patarčiau nesirinkti buto į šiaurinę pusę (nors daugelis ir šiaip šios pusės sąmoningai nesirenka).
Dar, nors nežinau, kokio dydžio buto ieškai, bet atkreipčiau dėmesį, kad 3 (dar pradedamo) Eikos korpuso kainos didesnės keliais tūkstančiais už 2. Tiesa, antrajame liko pagrinde maži butai.
Apskritai kalbant, šitie statomi Eikos korpusai man patiko dar ir tuo, kad jie nėra taip sugrūsti kaip Vilmestos kvartalas, kuris dar ir savo tamsių fasadų dėka sudaro slegiantį įspūdį. Žodžiu, apibendrinant, šitas Eikos projektas yra skirtas tiems, kas nori pigiai ir gerai smile.gif Jei nori labai gerai, tada reikia žiūrėti Namilą biggrin.gif Kiti projektai Pilaitėje man asmeniškai nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2016 06 07, 07:58)
Smagu, kad atsiliepei smile.gif
Prieš Augustą buvo Justinas, pradėjau reikalus tvarkytis su juo, tai jis man daug labiau patiko, nes jis tikslesnis ir toks tikras pardavėjas, moka ir derėtis, ir....


Gal palik kontaktus savo? smile.gif
Atsakyti
Skaitau apie namus Pilaitėje ir iš paskutinių postų kyla klausimas, kodėl Eikos namus lyginat tik su Namila,o ne su Vilmestos Simonaitytės g. arba 10 kvartalu? Kuo nepatinka? Man pavaikščiojus mažaaukščiai rimtai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(laiminga_ @ 2016 07 10, 01:27)
Skaitau apie namus Pilaitėje ir iš paskutinių postų kyla klausimas, kodėl Eikos namus lyginat tik su Namila,o ne su Vilmestos Simonaitytės g. arba 10 kvartalu? Kuo nepatinka? Man pavaikščiojus mažaaukščiai rimtai atrodė.


gal ta Namila ir gera, kas ten zino, bet neaiskus ten man vystytojai, o Vilmestos projektai tai super geri namai, pati gyvenu Vilmestos projektuose viename name, bet kiek domejausi 10 kvartalu, taip jie stato gerai, bet kad jau 10 kvralo ipslanavimas butu tai visai nebepatinka, ant tiek sumazinti butai, kad sakes, o ziurint i Eikos C7 tai isplanavimas patogesnis

Klausimas bendraujantiems cia, kas pirko butus Eikos C7 prohjekto kampinius 2 kambariu butus, ale galima darytis 3 kambarius pagal ideja, ar kas planuoja taip darytis ar palikti taip kaip yra?

Minusas vienas Eikos kad parkinga privaloma pirkti sad.gif(((( tai uzkelia buto kaina tada
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2016 07 19, 18:21)
Klausimas bendraujantiems cia, kas pirko butus Eikos C7 prohjekto kampinius 2 kambariu butus, ale galima darytis 3 kambarius pagal ideja, ar kas planuoja taip darytis ar palikti taip kaip yra?

Minusas vienas Eikos kad parkinga privaloma pirkti sad.gif(((( tai uzkelia buto kaina tada


Mano kampinis, ten nė kvapo 3 k.b., nebent atskirus virtuvę nuo svetainės galima laikyti 3 kambariais biggrin.gif (pagal langus kitaip nelabai kas gaunasi).
Perplanavimą šiokį tokį dariau, bet kitais tikslais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 22 liepos 2016 - 10:28
QUOTE(wgs @ 2016 07 22, 10:27)
Mano kampinis, ten nė kvapo 3 k.b., nebent atskirus virtuvę nuo svetainės galima laikyti 3 kambariais biggrin.gif (pagal langus kitaip nelabai kas gaunasi).
Perplanavimą šiokį tokį dariau, bet kitais tikslais.


tai va kad mano irgi kampinis, dėl to ir įdomu kaip žmonės planuoja išsdėstymą, kiek pavaikštau, tai matosi 3 aukšte, kad žmonės mažino miegamajį, matosi metalinės pertvaros palei lango kraštą, žodžiu visi įvairiai planuoja, galima laisvai pasidaryti 3 kambarius, virtuve su svetaine, ir 2 megamieji, man va suprojektavo zmogutis visai super gavosi su visais tiksliai išmatavimais kur stalas divanas ir pan, kad 3 langai yra tai ir va ir galima kažką kitaip konstruotis, butu 2 langai tai mažai kas gautusi.
idomu koki jus perplanavima daretes, galite trumpai paaiskitni? gal ir man kokia dar ideja kils smile.gif
Atsakyti