Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. gegužiukai, 111 tema

Maniske gumini su kisene turi,uzsisega ne su lipuku,nenusiima jo pati,super daiktas,atrodo panasiai kaip mamutas idejus nuoroda 4u.gif

Pupki,nusiramink,greit adaptuosis mazasis,ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va palikau žiogą darželyje unsure.gif Jau kokia valandėlė jis ten, auklėtoja parašė, jog viskas gerai, praneš kada atvažiuoti pasiimti. Tai laukiu. Ir žiauriai neturiu namie viena ką veikti doh.gif
Atsakyti
Labukas

Šianakt buvo isterijos priepuolis mano mergaitei . Prabudo naktį ir kad žviegt, rėkt, šaukt nenoriu. Atrodo nuraminom su MV, o jj vėl iš naujo ir neaišku dėl ko. Po kokių 20 min aprimo, bet dar valandą nerami gulėjo, mane apsikabinusi, jei tik atsitraukdavau nors kiek tik suverkia ir mane prisitraukia atgal prie savęs. O kaip sunku buvo išlikti ramiai, MV matėsi, kad jau buvo praradęs pusiausvyrą. Jei taip kartosis, reikės turbūt daktarei sakyti unsure.gif

Plunksnyte, kaip mažylės sveikatytė?
Atsakyti
Pastebėjau, jog Milei ant priekinio dantuko atsirado balta dėmelė. Pasiskaičiau, kad nieko gero, gali greit pradėti gesti dantukas, ar tai tiesa? Ar buvo kurios nors vyresnėliui? Ką darėt? O gal dar, kuriam gegužiukui taip yra? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2015 11 03, 11:45)
Labukas

Šianakt buvo isterijos priepuolis mano mergaitei . Prabudo naktį ir kad žviegt, rėkt, šaukt nenoriu. Atrodo nuraminom su MV, o jj vėl iš naujo ir neaišku dėl ko. Po kokių 20 min aprimo, bet dar valandą nerami gulėjo, mane apsikabinusi, jei tik atsitraukdavau nors kiek tik suverkia ir mane prisitraukia atgal prie savęs. O kaip sunku buvo išlikti ramiai, MV matėsi, kad jau buvo praradęs pusiausvyrą. Jei taip kartosis, reikės turbūt daktarei sakyti  unsure.gif



Gal susapnavo kažką? unsure.gif Linkiu, kad nesikartotų 4u.gif

Ar leidžiat mažyliams žiūrėti filmukus? Kiek panašiai laiko per dieną? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2015 11 03, 13:55)
Pastebėjau, jog Milei ant priekinio dantuko atsirado balta dėmelė. Pasiskaičiau, kad nieko gero, gali greit pradėti gesti dantukas, ar tai tiesa? Ar buvo kurios nors vyresnėliui? Ką darėt? O gal dar, kuriam gegužiukui taip yra? unsure.gif

Pas dicki yra.dantiste nesake kad blogai kazkaš. Tik pasake kad iskris.tai nesuku galvos.

Manau kad nakti kazka susapnavo.

QUOTE(meddeina @ 2015 11 03, 14:08)
Gal susapnavo kažką? unsure.gif Linkiu, kad nesikartotų 4u.gif

Ar leidžiat mažyliams žiūrėti filmukus? Kiek panašiai laiko per dieną? rolleyes.gif


Filmuku retai kada susidomi,bet reklamos tai viskas,viska meta lekia ziuret. Megsta lb m-1 reklama ir labas su ta skraidancia karve.

Labuka.

Sia nakt mazei temp pakilo,bet siandien ramu,stebiu kas toliau bus,nes ryt i kirpykla.

Pupki na kaip Vejas? O tau mamuk jop kantrybes,pasieskok uzimtumo nes sunku but vienai namie tikrai.
Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2015 11 03, 11:45)
Labukas

Šianakt buvo isterijos priepuolis mano mergaitei . Prabudo naktį ir kad žviegt, rėkt, šaukt nenoriu. Atrodo nuraminom su MV, o jj vėl iš naujo ir neaišku dėl ko. Po kokių 20 min aprimo, bet dar valandą nerami gulėjo, mane apsikabinusi, jei tik atsitraukdavau nors kiek tik suverkia ir mane prisitraukia atgal prie savęs. O kaip sunku buvo išlikti ramiai, MV matėsi, kad jau buvo praradęs pusiausvyrą. Jei taip kartosis, reikės turbūt daktarei sakyti  unsure.gif

Plunksnyte, kaip mažylės sveikatytė?


Aš irgi sakyčiau gal kažką susapnavo. Bet šiandien kaip tik žiūrėjau apie pykčio priepuolius. Įdomu paklausyti. Gal išgirsit ką nors naujo 4u.gif

QUOTE(meddeina @ 2015 11 03, 14:08)
Gal susapnavo kažką? unsure.gif Linkiu, kad nesikartotų 4u.gif

Ar leidžiat mažyliams žiūrėti filmukus? Kiek panašiai laiko per dieną? rolleyes.gif


Labai mėgsta filmukus, todėl labai ribojam. Apskritai jis labai tv mėgsta žiūrėti, net jei ir paprasčiausias žinias žiūrim. Aikš po kurio laiko jau neįdoumu būna. O filmukus gali visą valandą žiūrėti. Pvz, mikės pūkuotuko filmą, pasižiūri visą, ramiai išsėdi. Todėl rodom labai retai, kai tikrai reikia nukreipti jo dėmesį.
Tai sakyčiau gal kokius 2-3 kartus per savaitę ir įjungiu filmukus specialiai jam. Nežinau daug čia ar mažai. Įsivaiduoju, jog kiti visai nerodo filmuku... blush2.gif

QUOTE(GiLuVa @ 2015 11 03, 14:28)
Pas dicki yra.dantiste nesake kad blogai kazkaš. Tik pasake kad iskris.tai nesuku galvos.

Manau kad nakti kazka susapnavo.
Filmuku retai kada susidomi,bet reklamos tai viskas,viska meta lekia ziuret. Megsta lb m-1 reklama ir labas su ta skraidancia karve.

Labuka.

Sia nakt mazei temp pakilo,bet siandien ramu,stebiu kas toliau bus,nes ryt i kirpykla.

Pupki na kaip Vejas? O tau mamuk jop kantrybes,pasieskok uzimtumo nes sunku but vienai namie tikrai.


Nieko, atrodo neblogai. Išbuvo ten apie 3 val. parsivežiau jau beveik miegantį. Sakė klauso, sėdi rpie stalo su visais, ir net seillinuko nenusiima lotuliukas.gif greit mokosi. Buvo į lauką išėję, nu žodžiu viskas ten gerai. Man čia galvoje negerai doh.gif
O veiklos tai jo, reikia. Rasiu. Netruks čia prabėgti savaitės ir jau dirbsiu. Jau net ir budėjimus savo žinau, kas dieną sulaukiu skambučio iš darbo dėl kokių nors reikalų. Va šiandien vakare važiuosiu porą val pabūti darbę, prisiminsiu kas ten kaip pildoma ir t.t. Nes grįšiu ir niekas ten manęs nepalauks, niekam nepaaiškinsi, jog truputį pamirršai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2015 11 03, 14:45)

Tai sakyčiau gal kokius 2-3 kartus per savaitę ir įjungiu filmukus specialiai jam. Nežinau daug čia ar mažai. Įsivaiduoju, jog kiti visai nerodo filmuku... blush2.gif



Maniškis žiūri filmukus panašiai po 10min. bet keletą kartų per dieną, gaunasi bendroje sumoje kažkur 30-40 min. Nėra mažai, bet jis labai prilipęs prie manęs, tai jei reikia ką pasidaryti pasodinu 10-čiai minučių ir bėgu tada greit padaryti ką reikia rolleyes.gif Ai dar šiek tiek žiūri su manimi per tv "Mažoji nuotaka", nes tuo metu maitinu jį ir žiūriu tą serialą, tai jis dažnai rodo man, kad teta verkia ir pats pakūkčioja kad įtikinamiau būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2015 11 03, 13:08)
Ar leidžiat mažyliams žiūrėti filmukus? Kiek panašiai laiko per dieną? rolleyes.gif

kol vyras namie buvo tai maze ne tik filmukus bet ir klipukus muzikinius pamego biggrin.gif turi savo megstamiausia ir nuo ryto stovi prie tv dainuodama biggrin.gif as tai nejungdavau beveik televizoriaus..lb retai.

Akim tai tikrai nieko gero. Ir dar buna prie pat tv priejus is arti ziuri..o kai akis tikrinom sake vengti tv ziurejimu
Atsakyti
Na ir aš maniau, kad susapnavo, tačiau atsikėlus jau buvo sunerimus, suirzusi. Na nebent labai blogas ir sukrečiantis sapnas buvo. Matysiu ar kartosis.

Žiuri mano pupa įvairius vaizdelius su leliukais, bet pasidarė jau manija, tik MV pasirodo, tai jau rėkia alio duok. Tai jau pradėjom stipriai riboti.

Milė prakando savo tūtę, tai kaip apsidžiaugiau, bet be reikalo. Nes jai tinka ir prakasta doh.gif
Atsakyti
Mamukai, ar matet, kad Fotki.com padare mokama? Kol nesumokesr 1.43 doleriu, tol negales ieiti I savo saskaitas mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shagrifa @ 2015 11 03, 18:25)
Mamukai, ar matet, kad Fotki.com padare mokama? Kol nesumokesr 1.43 doleriu, tol negales ieiti I savo saskaitas mad.gif

Kokia nesamone blink.gif

Siulau fb sukurt uzdara grupe,ten foto rodyt.?

Sunki diena.

Dickiui isaugo nuolatinis dantukas neiskritus pieniniui verysad.gif raut jauciu,nes ner kad klibetu it ant siulo.

Maze itartina pakoseja pakimus. O ryt i kirpykla,dar dicki pas dantiste. Uf nekenciu kai viskas sukrenta i kruva verysad.gif
Atsakyti