Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

QUOTE(Lina1985 @ 2017 05 02, 20:39)
<p>  P.S. mano planšetėj skaitymo programa kažko grybauja. Vieną dieną leidžia pasirinktą knygą skaityt, o kitą jau išmeta, kad failas nerastas arba nesuprantamas. Biesina. Vakar lyg buvau pradėjus skaityt prieš miega 'Moteris Jeruzalėje', dešim puslapių perskaičiau, o šiandien man meta, kad negali atvert failo, nesuprantamas. Kokias jūs programas naudojat planšetėse skaitymui knygų?</p>

Mano megstamiausia programa Pocketbook, nes patogu knygos apsvietima reguliuot, dar Aldiko patinka, ne viena dar nemete jokiu klaidu, kad knygos neranda. Jei kalba eina apie Android.
Atsakyti

Ar priimsit į savo gretas?  :)

 

 

 
Metų Keisčiausia: John Banville "Begalybės"

 

Man ir ši knyga irgi pasirodė gan keista, susiskaitė greit, patiko, kad buvo šiek tiek to "kas vyksta kai nieko nevyksta", bet visas dievų vaidmuo, žmonės kaip marionetės, viskas atsargiai ir grakščiai sudėliojama... Na gal kiek keista  :) Man patinka graikų mitologija, tai buvo gerai keista, bet knyga tikrai ne visiems..

 

 

5. Alessandro Baricco - Jaunoji nuotaka (lengva, plevenanti knyga. Baricco stilius išlikęs ir žavingas)

 

Knyga tikrai lengva, plevenanti  :wub:  Skaičiau pernai vasarą, ir netgi galvoju už kurio laiko perskaityti vėl. Man labai patiko tai, kad knygos viršelis atrodė vienaip pradedant skaityti knygą, o perskaičius, pasižiūri tarsi naujomis akimis. Tikrai gera knyga.

 

 

Šiuo metu skaitau Marquezo "Meilė choleros metu" , nuostabus autorius, jo Šimtas metų vienatvės laisvai atsistoja į lentyną geriausios per gyvenimą perskaitytos knygos  :)  tai mėgausjuosi dabar ir meile choleros metu, filmo nemačius  :D  sakiau reiks po to žiūrėti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 05 rugsėjo 2017 - 13:19

Tendre labai malonu, kad prisijungei :) Pastaruou metu tema labai tyli, tai smagu būtų atnaujinti knyginius pokalbius :)

 

Jaunąją nuotaką aš skaičiau šią vasarą ir man labai patiko, manau po truputį skaitysiu visas Baricco knygas, dabar skaitau Misteris Gvynas :rolleyes:

 

Markezo Šimtas metų vienatvės taip pat padarė labai didelį įspūdį :wub:  Taip pat patiko ir Meile choleros metu, tiesa filmas man nelabai patiko, bet gal todėl,kad Markezo kūrinius labai sunku ekranizuoti :) Paskutinė jo skaityta knyga Apie Meilę ir kitus demonus ne itin patiko :B

Dabar skaitau Hannah Kent Gerieji žmonės, pakolkas labai labai patinka :)

 

Atsakyti

Jaunąją nuotaką aš skaičiau šią vasarą ir man labai patiko, manau po truputį skaitysiu visas Baricco knygas, dabar skaitau Misteris Gvynas :rolleyes:

 

Markezo Šimtas metų vienatvės taip pat padarė labai didelį įspūdį :wub:  Taip pat patiko ir Meile choleros metu, tiesa filmas man nelabai patiko, bet gal todėl,kad Markezo kūrinius labai sunku ekranizuoti :) Paskutinė jo skaityta knyga Apie Meilę ir kitus demonus ne itin patiko :B

Dabar skaitau Hannah Kent Gerieji žmonės, pakolkas labai labai patinka :)

 

Misteris Gvynas labai lengvai susikaitė, tik nepamenu ką pirmiau skaičiau ar misterį Gvyną ar triskart aušroje, žinau tik, kad "atvirkščiai" nei patariama  :D Dabar esu pradėjus jūra-vandenynas, nu labai  :wub: plonytė, pasiėmiau kai su vyru savaitgaliui išlėkėm trumpų atostogų, tai tik vieną skyrių (ten vadinama knygomis ne skyriais) perskaičiau. 

Man labai labai patiko Baricco mintis, kad geros knygos primeta savo skaitymo tempą. Skaitant eilines knygas gali pasirinkti savo skaitymo tempą, o gera knyga skaitoma jos nustatytu greičiu. Įdomi mintis, bet jį skaitant tai tikrai tas man jaučiasi, kaip ir kokį Markesą  :)  Apie meilę ir kitus demonus man ir didelio įspūdžio nepaliko, gal per daug tikėjausi...  :) Markesiška, su tuo viskas gerai, bet lyg kažko trūksta, nežinau... Pas mane lentynoje laukia jo Patriarcho ruduo, ir dar svarstau, ar pirkti Prisiminimus apie liūdnąsias kekšes. 

 

O kaip įsomu dėl Gerųjų žmonių, aprašymas sudomino, aš jos Paskutinių apeigų dar neskaičius, vis pavartydavau knygyne  :)

Atsakyti

Kokia gera mintis apie knygas ir skaitymo tempus - tikrai sutinku :wub:

Aš per išvykas ir atostogas visada pasiemu knygą, bet dažniausiai paskaitau labai mažai, bet be knygos niekur :rolleyes:

Man tai toje Markezo knygoje (apie meile ir kitus demonus) nepatiko būtent ta meilės linija tarp tokio skirtingo amžiaus žmonių, tiesiog man nesuprantama, todėl ir kliuvo :B

Gerieji žmonės baigiau,tai tikrai verta dėmesio knyga, ne tik turiniu,bet ir autorės rašymo stilius man patiko, ir išversta puikiai :) Paskutinių apeigų aš taip pat neskaičiusi, bet skaitysiu kada prie progos :)

Atsakyti

Kaip čia tylu...  :) 

Perskaičiau Markeso Patriarcho rudenį, visaip ten buvo ir kamavaus vietom, ir užsikabinus tik verčiau lapus. Tikrai gera knyga, manau skaitant galima ją suvokti keliais lygmenimis, daug gerų, įdomių minčių, situacijų, charakterių, žodžiu, tikrai praturtinanti knyga.

Tada skaičiau Fowles Prancūzų leitenanto moterį, irgi patiko, čia buvo antroji Fowles knyga, kurią skaičiau, abi per pegaso kolekciją atradau. Man įdomu skaityti apie buvusius istorijos tarpsnius, socialines normas, moters padėtį visuomenėje ir .t.t. , tai susiskaitė gerai. Galbūt giliau ar įdomiau tam laikotarpiui pbūdingos temos  man geriau buvo susiskaičiusios Ch.P.Gilman "The yellow wallpaper" knygoj, bet ir Fowles suėjo.

Bandžiau skaityt Leknicko seną poezijos knygą kniedytos mintys. Nežinau... Kartais kai matydavau jo kelias eilutes ar trumpą eilėraštuką, kažkokį žodžių žaismą, tai pagalvodavau, kad jis neblogai sutalpina nuotaiką, pajautimą tose keliose eilutėse. Bet ta jo poezijos knyga labai sunkiai skaitėsi, gal temos tokios nebeaktualios visai, gal dar kažkas, perskaičiau ketvirtadalį knygos, gal vos pora eilių pasirodė ne tai kad kabinančios, bet nors kažkiek rezonuojančios. Džiaugiuosi, kad ėmiau iš bibliotekos.

Dabar įnykau į E.Shafak keturiasdešimt meilės taisyklių, pirma mano skaitoma knyga apie rytų šalis, sudomino, nes apie Rumį ir sufijus (viena iš dviejų pasakojimo linijų).

Atsakyti
As tai nebegaliu sulaukti naujos Tess Gerritsen knygos is serijos apie Rizoli ir Ailz smile.gif Neseniai iveikiau L. Riley Septynios seserys apie treciaja seseri Star, man idomesnes tos dalys, kur rasoma apie istorinius laikus ir nelabai patinka fantastine - mitologine uzuomina.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 10 30, 19:19)
As tai nebegaliu sulaukti naujos Tess Gerritsen knygos is serijos apie Rizoli ir Ailz smile.gif Neseniai iveikiau L. Riley Septynios seserys apie treciaja seseri Star, man idomesnes tos dalys, kur rasoma apie istorinius laikus ir nelabai patinka fantastine - mitologine uzuomina.



Anonsuoja? ax.gif
Atsakyti
taip, gavau reklamine zinute, kad jau galima uzsisakyti smile.gif
Atsakyti

Neseniai iveikiau L. Riley Septynios seserys apie treciaja seseri Star, man idomesnes tos dalys, kur rasoma apie istorinius laikus ir nelabai patinka fantastine - mitologine uzuomina.

Manęs dar laukia ši dalis. Bet ir storumo ši, jau pradedu baidytis tokių :blink:

Atsakyti
Man irgi toks jausmas, kad ta istorija galima butu papasakoti ir trumpiau, kiek istesta.
Atsakyti

Nelauktai sau, pradėjau rašyti puslapį, gal kam bus įdomu, nes pati mėgėja esu paskaitinėt kitų :rolleyes: https://www.facebook.com/asirknyga/

Atsakyti