Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išgyvenate už minimalias pajamas?

QUOTE(Meger @ 2016 01 26, 15:56)
dukra buvo pries 2m. gavusi ji gerti nuo gripo.po pirmos dozes nusiveme iki reanimacijos. keista,kad ji skiria profilaktiskai

nematau priezasciu, kodel turetu neskirti.
Vaikas gere ne pirma karta (pernai irgi vartojo)- jokiu absoliuciai salutiniu reiskiniu nepastebejau, skustis irgi nesiskunde
Vyras gere pirma karta - irgi niekuo kaip ir nesiskunde.

aisku pykinimas vemimas yra nurodyta prie salutiniu reiskiniu
"Dažniausiai nuo Tamiflu pasitaikantis šalutinis poveikis – pykinimas, vėmimas,
viduriavimas, skrandžio skausmas ir galvos skausmas. Šie reiškiniai dažniausiai atsiranda tik po pirmosios vaisto dozės ir toliau gydant paprastai išnyksta."
bet nei vienam ju nebuvo - gydytoja dar buvo rekomendavusi gerti po valgio, tai taip ir dare.


Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2016 01 26, 15:37)
gal gali parodyti medicinos srities diploma?
Jeigu ne, tai as gal geriau vadovausiuos gydytojos rekomendacijomis ir vaisto informaciniame lapelyje pateikta info
tikrai taip



Turiu biomedicinos srities diplomą smile.gif
Atsakyti
sita, jums nenusibodo? tikejausi surast cia tokiu kaip Autore- kurie turint didesnes pajamas bando ismoks issiverst su daug mazesniom, o jus apie ka kalbat? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 26 sausio 2016 - 20:03
QUOTE(Mergiona @ 2016 01 26, 22:02)
sita, jums nenusibodo? tikejausi surast cia tokiu kaip Autore- kurie turint didesnes pajamas bando ismoks issiverst su daug mazesniom, o jus apie ka kalbat?  blink.gif


Sunkus atvejis, aš prieš kelis mėnesius dalinausi savo patirtimi ir patarimais ( gyvenam su vyro minimumu + nepilnas minimumas tėvų pagalba), bet vien buto nuoma 150 eurų, tai kaip ir gyvenam iš minimumo dviese su puse, nes aš nestuke.gif , bet buvau užsipulta, kad gyvenam iš tėvų ir nėr ko čia skųstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanela @ 2016 01 26, 21:23)
Sunkus atvejis, aš prieš kelis mėnesius dalinausi savo patirtimi ir patarimais ( gyvenam su vyro minimumu + nepilnas minimumas tėvų pagalba), bet vien buto nuoma 150 eurų, tai kaip ir gyvenam iš minimumo dviese su puse, nes aš  nestuke.gif  , bet buvau užsipulta, kad gyvenam iš tėvų ir nėr ko čia skųstis smile.gif


sunkus laikai dabar, seimos glaudziasi ir padeda vienas kitam kaip iseina. Dabar jums tevai, paskui atsistosit ant koju, tevai pasens- jus padesit. Ir kaip sekasi gyvent? (finansiskai, ta prasme)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 26 sausio 2016 - 20:30
Neblogai, man daug nereikia (rubus nesioju is anksciau, makiazo nenaudoju, reikia tik sampuno ir duso zeles). Pramogu irgi nesinori kol esu nescia biggrin.gif Tai pinigai iseina tik uz buta, maista ir jau netiketiems atvejams, tai ir susitaupome smile.gif Kai vaikiukas gims (jau turėjo pagal terminą gimti) , gal bus kitaip, bet visus gautus pinigus per vestuves, vienkartine pasalpa ir viska dedam i vaiko saskaita, kuri nemaza, tai bent kol galesiu pradeti dirbti, manau, jos pilnai uzteks smile.gif Daugiausiai isleidziam uz buto nuoma, nors musu mieste tai yra labai pigi nuoma doh.gif ieskojom daug menesiu, kol radome padoru buta už tokią kainą ir visi aplinkiniai pavydi kaip mums čia taip pasisekė, bet mums čia daug smile.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug maistui iseina? (siaip as nuosirdziai nesuprantu kodel jus uzpuole, skaiciau tema, jei jus studijojat tai tevai remia, naturalu. Ka keicia faktas kas susituoket skirtingai nuo siu dienu mados sumestu smutkiu? jei siaip su bernu gyventumet ir tevai lauktuviu studijojanciai dukrelei idetu- niekam jokiu klausimu turbut nekiltu)
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2016 01 26, 15:56)
dukra buvo pries 2m. gavusi ji gerti nuo gripo.po pirmos dozes nusiveme iki reanimacijos. keista,kad ji skiria profilaktiskai


keista butu jei neskirtu, ypac kai sitiek mire nuo kiauliagripio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 26 sausio 2016 - 22:09
QUOTE(Mergiona @ 2016 01 26, 23:39)
o kiek mazdaug maistui iseina? (siaip as nuosirdziai nesuprantu kodel jus uzpuole, skaiciau tema, jei jus studijojat tai tevai remia, naturalu. Ka keicia faktas kas susituoket skirtingai nuo siu dienu mados sumestu smutkiu? jei siaip su bernu gyventumet ir tevai lauktuviu studijojanciai dukrelei idetu- niekam jokiu klausimu turbut nekiltu)



Maisto išlaidas pirmą kartą skaičiavau šį mėnesį, gavosi apie 100 euru, tik viena karta leidom paišlaidauti su picomis doh.gif , tai 12 euru butu galima atimt smile.gif Na si menesi nelabai susitaupe, nes ir komunaliniai gavosi apie 100, o kitais menesiais budavo 70 ar maziau, bet tai cia pagrindines musu islaidos.. nebent kazkas ant greituju atsitinka, pavyzdziui, reikejo keisti sarvuotu duru spyna, kas labai dejo per kisene. Bet tokiu dalyku nei suplanuosi nei isvengsi. smile.gif

Atsakyti
100 euru visam menesiui valgyti? soriukas uz klausima bet maisto meniu labai skurdokas? Nesupykit ir neisizeiskit, tikrai nenoriu uzgauti, tiesiog smalsu.
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 01 27, 12:26)
100 euru visam menesiui valgyti? soriukas uz klausima bet maisto meniu labai skurdokas? Nesupykit ir neisizeiskit, tikrai nenoriu uzgauti, tiesiog smalsu.


uz 100 euru TIKRAI galima dviese normaliai valgyt.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 01 27, 12:28)
uz 100 euru TIKRAI galima dviese normaliai valgyt.


Bet tai yra tik 3,33 Eur'o dienai unsure.gif Aš šitą temą skaitydama supratau, kad nesuprantu, kaip žmonės sugeba taip pigiai pavalgyt. Ir čia ne priekaištas koks, rimtai aš. Aš nemėtau maisto, perku praktiškai tik tai, ką realiai suvalgom, nu bet už tris eurus du suaugusius žmogus tris kart dienoj pamaitint unsure.gif

Mes keturi, o aš net ir labai besistengdama į 300 per mėnesį neišsitenku schmoll.gif Norėčiau mokėt pigiau prasisukt, nes man rodos, kad per daug pinigų skrandžiui išleidžiam, nu bet norisi ir mėsos, ir daržovių, ir įvairovės.. kiek ant košių gali gyvent? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 sausio 2016 - 12:07