Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

Na tai parašau tada:

0,5 kg moliūgų (cukinijos)
2 kiaušiniai
stiklinė cukraus
0,5 stiklinės aliejaus
3 stiklinės miltų
1,5 šaukštelio kepimo miltelių
200 g džiovintų vaisių (aš nedėjau)

moliūgą sutarkuoti, pilti cukrų, aliejų, mušti kiaušinius ir viską išmaišyti. Įberti miltus, kepimo miltelius ir vėl išmaišyti. (Aš dar dėjau vanilinio cukraus). Tešla gaunasi tirštoka. Skardą tepiau kepimui skirtu margarinu, pabarsčiau maltais džiūvėsėliais, sukrėčiau išmaišytą tešlą ir kepiau orkaitėje 200 laipsnių temperatūroje 65 minutes. Nors recepte buvo nurodyta 40-50 minučių, kol gražiai paruduoja. Bet įsmeigus dantų krapštuką paaiškėjo, kad nelabai to laiko pakako, tai aš dar dakepiau iki pilnos laimės taip sakant. Baigus kepti, apibarsčiau cukraus pudra. Jei ne jinai pyragui trūktų saldumo, mat moliūgėlis matyt sugeria tą stiklinę, kad nesijaučia cukraus, nors kita vertus, jei būčiau dėjus džiovintų vaisių, tai tikriausiai būtų buvę saldžiau. Ir skanaus! Kas mėgstate moliūgus, tikrai patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos kepinių gerbėjos,
Gal ,kuri galėtume pasakyti,kepant morkų pyragą,kokia turi būti masė?Būsiu dėkinga ,jeigu ,kuri pasidalinsite receptuku.
Atsakyti
esu kepusi seniai,bet man labai patiko.mase gaunasi tirsta,panasiai kaip tarkuotos bulves.jei rasiu recepta idesiu.
Atsakyti
Sveikos,norėčiau paklausti gal galėtume parašyti morkų pyragą.Būsiu jums dėkinga.
Atsakyti
Cia morku pyrago receptukas 4u.gif
http://pragarovirtuv...ku-pyragas/338/

pati esu kepusi ir likau patenkinta, tik kita karteli desiu daugiau cukraus, truko truputeli saldumo smile.gif
Atsakyti
Nu dar skanesnio uz Sonatinos morku pyraganesu kepusi...labai patiko thumbup.gif
user posted image
nors jau nuotrauka kada tai buvau idejus blush2.gif
Atsakyti
nu koks fainutis thumbup.gif esu vieną kartą kepusi,bet nelabai patiko,matyt,receptas nekoks buvo smile.gif gal kada reikės pagal šį receptėlį išsikepti
Atsakyti
Labas kepėjėlės, tiesą sakant senokai temą visą skaičiau, bet dėl įdomumo įdedu neseniai išgautą mano vyro senelės obuolių pyrago receptą, man jis skaniausias, kokį yra tekę kepti ar ragauti. Norint išsikepti Jums reikės:

1 kg išsėklintų obuolių (antaniniai tinka geriausiai, arba rūgštesni kiti kokie)
stiklinė miltų
stiklinė cukraus
4 kiaušiniai (jei mažiukai, dėkit 5)
1 a.š. sodos
šlakelis acto
cinamonas

obuolius nulupam, išsėklinam ir supjaustom riekelėmis. Pašildytą orkaitėje skardą patepame margarinu (margarinas tepamas tirpsta) suklojame supjaustytus obuolius. Gaminamės tešlą: suplakame kiaušinius, supilame cukrų, išplakame, dedame actu nugesintą sodą, miltus, beriame cinamoną, kiek norit pagal skonį, viską gerai išmaišom ir užpilam gautą masę (skystoka) ant obuolių (masė paskęsta). Šaunam į orgaitę 200 laipsnių ir kepam 35-40 minučių. Apsivalgymas thumbup.gif
user posted image


Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 11 28, 00:42)
Nu dar skanesnio uz Sonatinos morku pyraganesu kepusi...labai patiko  thumbup.gif
user posted image
nors jau nuotrauka kada tai buvau idejus  blush2.gif



Na isbandziau pyraga skanumelis, purumelis. Galima apsivalgyti. As galvojau kad tik silti morku pyragai skanus, bet sitas pranoko lukescius ir atveses skanus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 25, 23:15)
Sveikos kepinių  gerbėjos,
Gal ,kuri galėtume pasakyti,kepant morkų pyragą,kokia turi būti masė?Būsiu dėkinga ,jeigu ,kuri pasidalinsite receptuku.


O aš tai morkų pyragą kepu pagal šį receptą: http://gyvenimas.del....php?id=8460611

Tik dedu morkų apie 400g. ir dar papildomai 250g. razinų
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 25, 22:15)
Sveikos kepinių  gerbėjos,
Gal ,kuri galėtume pasakyti,kepant morkų pyragą,kokia turi būti masė?Būsiu dėkinga ,jeigu ,kuri pasidalinsite receptuku.


Tai, kad jau užėjo kalba apie morkų kepinius, tai įdėsiu vieną receptą (labai išgirtą, bet mano pačios dar neišbandytą, bet tikrai jį kada nors kepsiu biggrin.gif ). Bet gal jūs, kuri greičiau už mane išmėginsit ax.gif

Aš receptą radau čia, bet pats originalas yra iš čia (tai kiek suprantu yra kažkokios firmos Godiva šokolado puslapis. Kas supranta angliškai ten daaaaug viskokių receptų šokoladinių yra mirksiukas.gif )


MORKŲ TORTAS


1 1/2 puodelio makadamijų riešutų, paskrudinti, sukapoti

Morkų lakštams:
2 puodeliai baltų miltų,
1 v. š. kepimo miltelių,
1/2 a. š. sodos,
3/4 a. š. druskos,
1 puodelis cukraus,
2 v. š. tarkuoto džiovinto imbiero,
vienos citrinos žievelių,
4 dideli kiaušiniai,
1/2 puodelio rudojo cukraus,
3/4 puodelio aliejaus,
1/2 puodelio grietinės,
1 a. š. vanilės ekstrakto,
224 g sutrintų nesaldžių ananasų, be sulčių,
1 puodelis saldžių kokoso drožlių,
2 puodeliai smulkiai tarkuotų morkų.

Baltas šokoladinis kremas Frosting:

168 g baltojo (pieniško) šokolado,
224 g grietinėlės sūrio (cream cheese),
1/2 puodelio nesūdyto sviesto, kambario temperatūros,
1 v. š. citrinos sulčių,
2 a. š. vanilės.
4 puodeliai cukraus pudros.

Gaminame tortą:
1. Įjungiame orkaitę ant 180° C (350 F). Patepame dviejų formų po 22 cm dugnus. Kiekvienos formos apačią išklojame pergamentiniu popieriumi (jį taip pat patepame).
2. Persijojame miltus, kepimo miltelius, sodą ir druską, ir išmaišyti.
3. Cukrų, tarkuotą džiovintą imbierą ir citrinos žieveles sumalame kombaine, kol taps vientisa.
4. Sumaišyti kiaušinius, rudąjį cukrų ir baltą cukrų ir viską gerai išplakame mikseriu. Supilame aliejų, grietinę ir vanilę. Sumažiname mikserio greitį iki mažo ir suberiame miltų mišinį. Plakame vos vos, tik tiek, kad viskas susimaišytų. Su medinio šaukšto pagalba, atsargiai įmaišome ananasus, kokosus ir morkas. Po to sudedame 1 puodelį paskrudintų susmulkintų riešutų.
5. Padaliname tešlą tarp formų (maždaug po 3 puodelius į kiekvieną). Dedame abi formas į orkaitės vidurį. Kepame 25–35 min., arba kol tortukai iškeps (patikrinti dantų krapštuku). Ataušiname tortukus ~20 min. Apverčiame juos ir nuimame nuo jų pergamentinį popierių. Leidžiame ataušti.

Darome baltą šokoladinį frostingą:
Vandens vonelėje ištirpiname baltąjį šokoladą. Išplakame grietinėlės sūrį (cream-cheese), kad taptų purus, pamažu sudedame ataušusį šaltą šokoladą. Po to sudedame sviestą, citrinos sultis ir vanilę. Lėtai įmaišome cukraus pudrą, ir išplakame. Dedame visa tai į šaldytuvą 30-čiai min.

Surenkame tortą:
Pasiliekame 1 puodelį frostngo tortui papuošti. Dedame vieną torto lakštą ant lėkštės (apačia apačion). Aptepame lakštą 1 puodeliu frostingo. Dedame antrą lakštą ant pirmojo. Aptepame likusiu frostingu antrą lakštą ir viso torto šonus. Papuošiame tuo pačiu frostingu, kurį mes pradžioje pasilikome, padarome iš jo roželes ir apibarstome riešutais. Duoti tortui pastovėti nors 2 val., bet geriau 1 dieną.

------------

Čia galit paskaityt ir pažiūrėt mergaičių kepusių šį tortą vaizdelius ir komentarus, dar čia ir čia.


Atsakyti
Sveikos
gal kas norės pabandyti pyraga išsikepti.Labai skanus
OBUOLIU PYRAGAS
200GR MARGARINO
200GR GRIETINĖS
16valgomų šaukštų miltu
OBUOLIAI
CUKRUS
obuolius uzpilti cukrumi ir palaikyti,kad sultys liktu ant dugno.tesla ismaisyti ir palikti 30min saldytuve.tada iskocioti uzdeti obuoliukus,be sulciu ant virsaus ir kepti 200C .
labai skanu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti