Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

Siandien kepsiu toki sokoladini pyraga:

Reikes:

5 kiausiniai
200 gr juodojo sokolado
90 gr miltu
2-3 saukstai kakavos
3 saukstai isvirtos kavos skyscio
240 gr sviesto
100 gr cukraus
1 saukstelis kepimo milteliu
Muskato riesuto ant peilio galo

Kiausiniu baltymus plakti su ziupsneliu druskos, cukrumi, kakava,miltais . Sokolada istirpinti virs verdancio vandens, taip pat istirpinti ir sviesta. Paskui sudeti visus likusius ingredientus ir ismaisyti. pilti i skarda, kepti 30-35 min 180-190 laipsniu temp. Iskepes buna tada, kai virsus sutrukineja, o pajudinus jauciasi, kad viduje "liuluoja" mirksiukas.gif
Is formos isimti tada, kai atves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianuka @ 2007 03 03, 14:22)
sveikute as cia dar visai neseniai, labai noreciau issikepti "negriuka",bet paskaicius recepta likau nesupratus kiek tos grietines reikia, maza ar dideli indeli?  ax.gif


Va va, aš irgi mąsčiau ir nusprendžiau, kad mažą. Kepiau jau begalę kartų ir mažo indelio grietinės pilnai pakanka. Beje, bandžiau ir be kakavos iškept. Vyrui labai patiko, nes nemėgsta pyragų su kakava, o man su kakava žymiai skanesnis ir kvapnesnis ax.gif
Atsakyti
vakar iskepiau,nusprendziau det viena indeli smile.gif ir dar papildomai dziovintu vaisiu visokiausiu pridejau, tiesa dar cukraus daugiau pridejau,tai buvo visai kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
o tas zebras, biskiuka nesupratau kaip ta teshla i skarda patalpinti: pilu balta, tada i baltos vidury tamsia, tada i tos tamsios viduri vel balta ir t.t.?
Atsakyti
Laba, gal galit kuri pagelbėti, ankščiau buvo kažkur toks receptas pyragas su varške ir kur reik pudingo, ten dedasi 800g. varškės. Labai reik to recepto ir dabar nerandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ručikas @ 2007 04 04, 07:43)
Laba, gal galit kuri pagelbėti, ankščiau buvo kažkur toks receptas pyragas su varške ir kur reik pudingo, ten dedasi 800g. varškės. Labai reik to recepto ir dabar nerandu.  4u.gif


ar sitas? http://www.supermama...?showtopic=3923
Atsakyti
QUOTE(kregzduce @ 2007 04 04, 15:35)



labai tau ačiū wub.gif Šito ir reikėjo thumbup.gif
Atsakyti
1 puodelį aliejaus

Tikrai reikia tiek daug aliejaus? Ir kai jau antrą kartą ,,auginu,, tą pyragą ar pirmą dieną reikia vėl sudėti visus produktus į tą tešlą, ar jos nebejudinti ir tik antrą dieną pamaišyti tik? blush2.gif Dėkui už atsakymus. rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, kepant pilasi visas puodelis aliejaus į tešlą.
Pirmą dieną nupylus, raugas ir taip jau sumaišytas. Aš pamaišau tik kitą dieną (jei nepamirštu blush2.gif ) ir produktų įmaišau tik penktą dieną. Bent jau taip supratau, kad reikia daryti. Iki šiol iškepė visi, neišmetėm nė vieno pyrago smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Dieviška, aš taip ilgai ieškojau būtent Germanto recepto, bet kai ko nors paklausdavau, visi nustebę klausdavo: "tai kas čia gali būti per pyragas 10 dienų rauginamas?" g.gif O čia pirmą kartą įlindau ir radau. Ačiū, bėgu gaminti, jei kas nesigaus, rašysiu jums, nes čia bus mano koks antras pyragas gyvenime blush2.gif
Atsakyti
Ir dar, kadangi neturiu padorios blėkos, žadu pirkti, gal galit patarti, kokių išmatavimų pirkti pvz Gremantui kepti, kad nebūtų nei per storas, nei per plonas.
Atsakyti
Jokio skirtumo - galima didesnėj, galima mažesnėj. Paskutinį kartą kepiau silikoninėj rožės formoj (Thomo philipps'o parduotuvėj pirkau - dėžutėj trys formos sudėtos) tai buvo kaip tik (maždaug standartinės tortinės diametro) - tik kadangi gavosi storulis, tai kepė gan ilgai. Negali šis pyragas būti nei per storas, nei per plonas biggrin.gif Beje, jis labai gerai iškeptas laikosi - nekietėja ir nepelyja 4u.gif
Atsakyti